Mini puč před hlasováním solo kandidátky?

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Zamčeno
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: Mini puč před hlasováním solo kandidátky?

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 27 zář 2015, 15:35

Pavel.Moravec píše:
Zdenek.Frolec píše: A kde kua mate celou vůli KF? Naposled jste udělali jen revokaci pomocí spících lidí. Tak kua bud chlap přestan pořad mlet srance a zařit nove hlasovani o usneseni!!!
Fajn, pár lidí se zde hádá o vůli KF, obviňujeme se že nemáme koule a nejsme chlapi, ale nikdo s gulema se nenajde, aby ten názor KF zjistil?

Tak já jo: krajske-forum-jihomoravsky-kraj-f411/za ... 30406.html
Co na to koule nemaš co? Proč asi. je mi ztebe na blití opravdu. Mluvit srance dokaže každy, tak ukaž že cele KF chce jít do koalice.
Si srab srab srab srab!!!!
Naposledy tě slušně prosím: nebuď sprostý nebo přijdeš na blacklist. Se sprosťáky co mne jen uráží když na ně slušně mluvím, s těmi se fakt nemám náladu bavit. I kdybych neměl pravdu (a to jen mám jiný názor!), mluvit se dá slušně.

A prosím vysvětli mi na co nemám koule? Já v PKS nejsem (a nikdy nebyl), toho sis nevšiml? Já nemám o nic větší pravomoce ohledně tvého problému než ty. Tak na co JÁ nemám koule, ale TY je máš?

Opakovaně ti tu píšeme, ať si založíš členský podnět nutící PKS k novému hlasování. Opakovaně to ignoruješ. Až mne nasereš a udělám to za tebe. Styď se.

Btw. o té vaší "vůli PKS" - pokud v tom mém členském podnětu nezískáte potřebný počet hlasů, pak snad konečně uznáte že názor KF se zkrátka změnil a považuje pověření o vyjednávání koalice za svou vůli.

Kurňa začněte už něco konstruktivně řešit a ne jen fňukat jak baby. I členský podnět musí člověk za vás sepsat sám. Za ručičku k volbám nepotřebujete dovést?
Ok nebudu na tebe nadávat. Ale tu si zas ze me děláš legraci?
A toto je asi co ? podatelna-pks-a-mo-jihomoravsky-kraj-f7 ... 30380.html
To jsme dal pred vcerem a Jindra mi to hned blokl.
Jako já vám řeknu jedno tajemství všem. Tisíckrát říct lež nebude znamenat nikdy jednu vyslovenu pravdu. Já jsem ten krok udělal a Jindra mi ho blockl...... Jako to schvalně dělaš? nebo sis toho nevšimnul nebo já fakt nwm.......
podatelna-pks-a-mo-jihomoravsky-kraj-f7 ... 30380.html

Tak nevkládej lži, že se o něco nesnaažím a že tu jen tlachám. Já dělám a co řeknu vždy udělám. Čili mi tu neříkej, že něco nedělám. To se mě vážně dotknulo. Zas se snažíte vaše lži hodit, tak aby ti druzí lhali, přitom vy stíníte a nic neděláte ve směru hlasování celého KF. Já říkám ať PKS dá hlasovat znovu o usnesení....
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Ivo.Vasicek
Krajský zastupitel
Profese: manažer
Dal poděkování: 10513 poděkování
Dostal poděkování: 11076 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 27 zář 2015, 18:55

Zdenek.Frolec píše: Ivo spí se ti dobře? Jako já bych na tvojem místě zvracel. Jelikož já nezakazuju. Já celou dobu chcu aby jste dali znovu hlasovat o ustanovení. Je my z tebe na blití. Jako umíráš? Chceš posledních rokách života zažít korýtko?

Jestli neumíráš, tak nwm proč se tlačíš na korýtko.

A přestaň vykládat o mě lži. Já nikdy nic nezakazoval. Já chci HLASOVÁNÍ. To ty nechceš hlasování. To ty zakazuješ se KF rozhodnout. Nevěděl jsem, že si slizkej jak had.
Nezvracíš? Spí se ti dobře? Nebo si celou dobu had a teď to ukazuješ?

Já nikdy opakuji nikdy nic nezaazoval. Já chci HLASOVAT. Dejme HLASOVAT. Ne to ty neuděláš, jelikož se zřejmě jako had vyžíváš v temhle nepořádku. Fuj jdu grcat ivo zklamal si mě..... Měl si vést radit nám mladým a né nám ukazovat jak hodinu před hlasováním shodit kandidátku a následně všechny co chcou HLASOVAT označit jako zakazovatele. Fujj ivo jdu asi fakt nazachod.... Máš možná můj dvjnásobek věku, ale na toto bych já žaludek neměl v žádném věku....
-
1)spí se mi dobře, nic špatného jsem neudělal, chovám se pořád stejně, říkám a píšu co si myslím, bez ohledu na to, zda se to lidem líbí. Vždycky se najdou lidi, kterým mé názory vadí. Často mne také lživě obviňují z věcí, které jsem neudělal, na to jsem zvyklý.
2)protiřečíš si. Píšeš, že chceš hlasování - ale hlasování které zpochybňuješ pouze povolilo , že se o koalici může jednat - výsledkem středečního hlasování je, že PKS může jednat o koalici. Nic víc. Z tvého požadavku znovu hlasovat zcela jednoznačně plyne, že chceš zakázat jednání, nebo proti čemu protestuješ? Žádná koalice schválená není.
3)Já nemohu dát hlasovat, v této věci mám úplně stejná práva jako ty, musel bych k tomu založit podnět. Proč bych to, ale dělal, když to považuji za hloupost. Nechápu, proč si ten podnět nezaložíš ty.
4)Nikomu nezakazuji hlasovat, nemám k tomu žádné pravomoci.
5)Nechápu proč bych nemohl na schůzi svobodně diskutovat a hlasovat. Nic jiného jsem nedělal. Výsledku hlasování se vždy podřídím. Chápu, že ti vadí, že jsi v menšině
Z mého pohledu to byl standardní postup, nevím jak jinak lépe mohlo PKS reagovat na novou situaci. A už vůbec nechápu proč ti vadí, že teď PKS zpracovává návrh. Spíš bych chápal, kdybys ten návrh připomínkoval, nebo loboval za jeho odmítnutí. Hlasovat se o něm samozřejmě bude, a bude to závažné hlasování. Hlasování ze středy já chápu jako spíše procedurální - odsunutí rozhodnutí o kandidátce na později. Z tvého "vyšilování" jsem poněkud překvapen.
..
k dalšímu postu:
Jindra ti nic nebloknul, jen ti odpověděl v diskusi. Nemůže ti nic blokovat. Když chceš hlasovat tak dej návrh (anketu-podnět), v tom ti nikdo nemůže zabránit. Vůbec nechápu proč chceš, aby tvoji iniciativu řešil někdo jiný. Uvědom si, že k hlasování lze dojít pouze definovanými způsoby. Rozhodně není možné abych já či Jindra o své vůli vyhlašoval nějaké hlasování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Jindrich.Bartek
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 27 zář 2015, 19:19

Ivo.Vasicek píše:
Zdenek.Frolec píše: Ivo spí se ti dobře? Jako já bych na tvojem místě zvracel. Jelikož já nezakazuju. Já celou dobu chcu aby jste dali znovu hlasovat o ustanovení. Je my z tebe na blití. Jako umíráš? Chceš posledních rokách života zažít korýtko?

Jestli neumíráš, tak nwm proč se tlačíš na korýtko.

A přestaň vykládat o mě lži. Já nikdy nic nezakazoval. Já chci HLASOVÁNÍ. To ty nechceš hlasování. To ty zakazuješ se KF rozhodnout. Nevěděl jsem, že si slizkej jak had.
Nezvracíš? Spí se ti dobře? Nebo si celou dobu had a teď to ukazuješ?

Já nikdy opakuji nikdy nic nezaazoval. Já chci HLASOVAT. Dejme HLASOVAT. Ne to ty neuděláš, jelikož se zřejmě jako had vyžíváš v temhle nepořádku. Fuj jdu grcat ivo zklamal si mě..... Měl si vést radit nám mladým a né nám ukazovat jak hodinu před hlasováním shodit kandidátku a následně všechny co chcou HLASOVAT označit jako zakazovatele. Fujj ivo jdu asi fakt nazachod.... Máš možná můj dvjnásobek věku, ale na toto bych já žaludek neměl v žádném věku....
-
1)spí se mi dobře, nic špatného jsem neudělal, chovám se pořád stejně, říkám a píšu co si myslím, bez ohledu na to, zda se to lidem líbí. Vždycky se najdou lidi, kterým mé názory vadí. Často mne také lživě obviňují z věcí, které jsem neudělal, na to jsem zvyklý.
2)protiřečíš si. Píšeš, že chceš hlasování - ale hlasování které zpochybňuješ pouze povolilo , že se o koalici může jednat - výsledkem středečního hlasování je, že PKS může jednat o koalici. Nic víc. Z tvého požadavku znovu hlasovat zcela jednoznačně plyne, že chceš zakázat jednání, nebo proti čemu protestuješ? Žádná koalice schválená není.
3)Já nemohu dát hlasovat, v této věci mám úplně stejná práva jako ty, musel bych k tomu založit podnět. Proč bych to, ale dělal, když to považuji za hloupost. Nechápu, proč si ten podnět nezaložíš ty.
4)Nikomu nezakazuji hlasovat, nemám k tomu žádné pravomoci.
5)Nechápu proč bych nemohl na schůzi svobodně diskutovat a hlasovat. Nic jiného jsem nedělal. Výsledku hlasování se vždy podřídím. Chápu, že ti vadí, že jsi v menšině
Z mého pohledu to byl standardní postup, nevím jak jinak lépe mohlo PKS reagovat na novou situaci. A už vůbec nechápu proč ti vadí, že teď PKS zpracovává návrh. Spíš bych chápal, kdybys ten návrh připomínkoval, nebo loboval za jeho odmítnutí. Hlasovat se o něm samozřejmě bude, a bude to závažné hlasování. Hlasování ze středy já chápu jako spíše procedurální - odsunutí rozhodnutí o kandidátce na později. Z tvého "vyšilování" jsem poněkud překvapen.
..
k dalšímu postu:
Jindra ti nic nebloknul, jen ti odpověděl v diskusi. Nemůže ti nic blokovat. Když chceš hlasovat tak dej návrh (anketu-podnět), v tom ti nikdo nemůže zabránit. Vůbec nechápu proč chceš, aby tvoji iniciativu řešil někdo jiný. Uvědom si, že k hlasování lze dojít pouze definovanými způsoby. Rozhodně není možné abych já či Jindra o své vůli vyhlašoval nějaké hlasování.
Co valíš za demagogii. Ve středu prošla revokace minulého ustanovení. A dala možnost jednat s dalšími adepty na koalici. Ale nikde není zakázané znovu hlasovat o USTANOVENÍ.
To ty tu hceš zakazovat znovu hlasovat o ustanovení. Ve středu jste shodili ustanovení o kterém s ehlasovalo 48 hodin a to jste zhodili hlasovánním 1 hodinovím? Tak říkám, když jste ho zhodili a dali za neplatné pojďme znovu hlasovat je si vubec KF chce jít do koalice.

Ve středu bla revokace né ustanovení, že piráti chcou jít do koalice. Pouze jste si tam přidali, že můžete znovu začt podnikat něco ve směru koalic.

Ale nikde opakuji nikde se celé KF v 48 hodinovém hlasování neustanovilo je si opravdu chce koalici.
To že si nabereš mrtvé duše pak mě tým osočíš a začneš tu říkat lži... Máš alcha? nebo roztroušenou sklerozu? Jako ivo probuď se. Vykládáš neustále lži protiřečíš si ty a pak mi to vkládáš do úst?
Já celou dobu chci HLASOVAT jak předtm stím že vám tam přidáme tu vaši novou koalici. To ty tu mlžíš a protiřečíš si. A jak vidím naráz ustupuješ a říkkáš, že ty to vypsat nemůžeš. Jak nemužeš? Šak to dej do podatelny. Nebo si domluvený s PKS aby jakejkoliv pokus o znovu hlasovánní vetovali a proto říkáš, že nemůžeš. Ivo jduu grcat zas z tvejch osočování a lžiiii...... Politikaříš a to si my říkal, že až se začne politikařit tak skončíššš..... Další lež že... Pěkně se vybarvuješ......
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 27 zář 2015, 19:25

Buď PKS dá znovu hlasovat o USTANOVENÍ, aby bylo jasno co opravdu KF chce, nebo PKS skončí v členské podatelně na rozpuštění. Je to úplně jednoduché.
Buď dáte fér hlasovat, nebo možná nebudete vyjednávat o žádné koalici, jelikož možná vás rozpustíme.

Dejte HLASOVAT. Je to férové a transparentní. Přestaňte mlžit a jít po korytech.

Ivo.Vasicek
Krajský zastupitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 27 zář 2015, 19:55

Na urážky a lži od lidí, kterým se nelíbí mé názory jsem zvyklý.
A kdo má dát hlasovat? A jak to má udělat? Potřebuješ školení, jak si dát členský podnět?
Proč si nedáš podnět?
A proč ti vadí, že PKS může jednat o koalici? Proč jim to chceš zakázat (jiný smysl toho hlasování co nejsi schopen řádně navrhnout není)?
Žádná koalice schválena nebyla a ty vyšiluješ, jako by schválena byla.
Pozn.: A nechápu proč sis ¨k svým útokům vybral zrovna mne. Schůzi jsem neřídil, v PKS nejsem, vystoupil jsem pouze v diskusi a hlasoval. S mrtvými dušemi se silně mýlíš, stačí se podívat na prezenčku - prakticky všichni účastníci poslední schůze, na schůze chodí pravidelně a jen občas vynechají, vyjímečně jsi krajskou schůzi navštívil ty a Jirka Kadeřávek, což nepředpokládám, že jsou mrtvé duše: Nebo kdo je dle tebe ta mrtvá duše? Kdo tam přišel spiklenecky hlasovat?
EDIT: pro lepší pochopení popíši algoritmus:
1.Hlasování na minulé schůzi odložilo primární volby a pověřilo PKS jednáním o koalici. Většina lidí to tak chtěla, protože nám byl předložen nový návrh.
2.Nyní bude probíhat jednání o koalicivolby-interni-krajska-diskuse-f691/vyje ... ml#p415647. Zde mohou předkládat své návrhy všichni členové JMK. Jednání je utajené, aby ho nečetly strany se kterými jednáme. Oni naše fórum čtou.
3.Klidně se může stát, že vznikne nějaká ještě jiná situace a budou i jiné návrhy. Sice to nepředpokládám, ale odložením primárek se ten prostor otevřel.
4.Návrh projednané koaliční smlouvy bude předložen KF řádně k hlasování - řádné oznámení, 48hod hlasování.
Bude-li smlouva zamítnuta vracíme se k samostatné kandidátce. Následují primární volby, zřejmě na nejblížší potom následující schůzi.
5.Budeli smlouva schválena a oběma stranami podepsána následují primární volby. Na kandidátce však máme vyčleněna konkrétní místa v pořadí na střídačku. (např. všechna sudá čísla). Volit se bude o něco méně než polovina kandidátů (Ještě je tu Žít Brno).
Naposledy upravil(a) Ivo.Vasicek dne 27 zář 2015, 20:50, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Jindrich.Bartek, Pavel.Moravec, Jiri.Ulip
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3128 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 27 zář 2015, 20:18

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 2):
Petr.Balaz, Ivo.Vasicek
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Zdenek.Frolec

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 27 zář 2015, 21:23

Ivo.Vasicek píše:Na urážky a lži od lidí, kterým se nelíbí mé názory jsem zvyklý.
A kdo má dát hlasovat? A jak to má udělat? Potřebuješ školení, jak si dát členský podnět?
Proč si nedáš podnět?
A proč ti vadí, že PKS může jednat o koalici? Proč jim to chceš zakázat (jiný smysl toho hlasování co nejsi schopen řádně navrhnout není)?
Žádná koalice schválena nebyla a ty vyšiluješ, jako by schválena byla.
Pozn.: A nechápu proč sis ¨k svým útokům vybral zrovna mne. Schůzi jsem neřídil, v PKS nejsem, vystoupil jsem pouze v diskusi a hlasoval. S mrtvými dušemi se silně mýlíš, stačí se podívat na prezenčku - prakticky všichni účastníci poslední schůze, na schůze chodí pravidelně a jen občas vynechají, vyjímečně jsi krajskou schůzi navštívil ty a Jirka Kadeřávek, což nepředpokládám, že jsou mrtvé duše: Nebo kdo je dle tebe ta mrtvá duše? Kdo tam přišel spiklenecky hlasovat?
EDIT: pro lepší pochopení popíši algoritmus:
1.Hlasování na minulé schůzi odložilo primární volby a pověřilo PKS jednáním o koalici. Většina lidí to tak chtěla, protože nám byl předložen nový návrh.
2.Nyní bude probíhat jednání o koalicivolby-interni-krajska-diskuse-f691/vyje ... ml#p415647. Zde mohou předkládat své návrhy všichni členové JMK. Jednání je utajené, aby ho nečetly strany se kterými jednáme. Oni naše fórum čtou.
3.Klidně se může stát, že vznikne nějaká ještě jiná situace a budou i jiné návrhy. Sice to nepředpokládám, ale odložením primárek se ten prostor otevřel.
4.Návrh projednané koaliční smlouvy bude předložen KF řádně k hlasování - řádné oznámení, 48hod hlasování.
Bude-li smlouva zamítnuta vracíme se k samostatné kandidátce. Následují primární volby, zřejmě na nejblížší potom následující schůzi.
5.Budeli smlouva schválena a oběma stranami podepsána následují primární volby. Na kandidátce však máme vyčleněna konkrétní místa v pořadí na střídačku. (např. všechna sudá čísla). Volit se bude o něco méně než polovina kandidátů (Ještě je tu Žít Brno).
Toto snad nebyl členský podnět? ???? podatelna-pks-a-mo-jihomoravsky-kraj-f7 ... 30380.html

Ivo.Vasicek
Krajský zastupitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 27 zář 2015, 21:33

Ne, to nebyl členský podnět, to jsi jenom požádal PKS, aby to udělali za tebe. Taková "obsluha" zatím nebyla zvykem.
Tak to za tebe udělal Pavel Moravec:krajske-forum-jihomoravsky-kraj-f411/za ... ml#p415709
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
Jindrich.Bartek

Pavel.Moravec
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: IT
Dal poděkování: 9537 poděkování
Dostal poděkování: 4637 poděkování

Příspěvek od Pavel.Moravec » 27 zář 2015, 21:45

Zdenek.Frolec píše: Toto snad nebyl členský podnět? ???? podatelna-pks-a-mo-jihomoravsky-kraj-f7 ... 30380.html
Nebyl.

To byla podatelna PKS kde samo PKS se rozhoduje jak s tím naloží. Nikoliv KF.

Dneska byly založeny dva členské podněty, už jsem ale dost znechucený hledat k nim linky (jeden můj a jeden Jindry).

EDIT: ale aspoň už chápu část našeho nedorozumnění ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvek:
Ivo.Vasicek
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Ivo.Vasicek
Krajský zastupitel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo.Vasicek » 27 zář 2015, 22:33

Pavel.Moravec píše:
Zdenek.Frolec píše: Toto snad nebyl členský podnět? ???? podatelna-pks-a-mo-jihomoravsky-kraj-f7 ... 30380.html
Nebyl.

To byla podatelna PKS kde samo PKS se rozhoduje jak s tím naloží. Nikoliv KF.

Dneska byly založeny dva členské podněty, už jsem ale dost znechucený hledat k nim linky (jeden můj a jeden Jindry).

EDIT: ale aspoň už chápu část našeho nedorozumnění ;)
PKS nemůže založit členský podnět, členský podnět je iniciativou členů, kteří se obracejí k ostatním členům. Členský podnět může podávat každý člen, ale jen za sebe.

Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský kraj“