Otázky na Jiřího Hlavenku

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: Otázky na Jiřího Hlavenku

Příspěvek od Pavel.Moravec »

Zdeňku liskni si a omluv se mi, klidně opakovaně.

Popravdě já tvůj příspěvek moc nepochopil. Kdo kde srovnává znásilnění s drogami či hazardem :?: ? V tebou citovaném Jirkově příspěvku jsem nic takového nenašel. Jedinou zmínku o znásilnění jsem vyhledal v tom co cituji (plus rozvinuto kousek dále ze stejné myšlenky). Ta zmínka dle mého mínění byla myšlena nikoliv na srovnání hazardu se znásilněním, ale jako absurdní příklad neplošného zákazu znásilnění (tedy projekce neplošného zákazu hazardu na jiný zákaz).

Protože jsem ale tvé rozhořčení nepochopil (resp. pochopil že ses spletl jak píšu výše), napsal jsem že POKUD ses takto spletl, POTOM si nahraď znásilnění za loupež.

Jediné, co jsem navrhl, je nahradit znásilnění za loupež (tedy krádež s násilím). Oba zločiny mi přijdou podobně škaredé (znásilnění je imho horší, ale plus minus jde o stejnou kategorii). Tak co furt vyšiluješ? Já na tebe slušně a ty chceš abych si dal znásilnit manželku nebo jak to myslíš? Běž někam.

Přesněji na můj ignore-list. Tvoje výplody fakt nemám zájem číst, v posledních pár měsících jen pár tvýh příspěvků mělo nějakou mylšenku, kterou se mi ale přes to plivání zášti chce čím dál méně hledat. Tak aby ses nedivil že ti neodpovídám, mám tě na seznamu ignorovaných a nečtu tě.
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: Otázky na Jiřího Hlavenku

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:Zdeňku liskni si a omluv se mi, klidně opakovaně.

Popravdě já tvůj příspěvek moc nepochopil. Kdo kde srovnává znásilnění s drogami či hazardem :?: ? V tebou citovaném Jirkově příspěvku jsem nic takového nenašel. Jedinou zmínku o znásilnění jsem vyhledal v tom co cituji (plus rozvinuto kousek dále ze stejné myšlenky). Ta zmínka dle mého mínění byla myšlena nikoliv na srovnání hazardu se znásilněním, ale jako absurdní příklad neplošného zákazu znásilnění (tedy projekce neplošného zákazu hazardu na jiný zákaz).

Protože jsem ale tvé rozhořčení nepochopil (resp. pochopil že ses spletl jak píšu výše), napsal jsem že POKUD ses takto spletl, POTOM si nahraď znásilnění za loupež.

Jediné, co jsem navrhl, je nahradit znásilnění za loupež (tedy krádež s násilím). Oba zločiny mi přijdou podobně škaredé (znásilnění je imho horší, ale plus minus jde o stejnou kategorii). Tak co furt vyšiluješ? Já na tebe slušně a ty chceš abych si dal znásilnit manželku nebo jak to myslíš? Běž někam.

Přesněji na můj ignore-list. Tvoje výplody fakt nemám zájem číst, v posledních pár měsících jen pár tvýh příspěvků mělo nějakou mylšenku, kterou se mi ale přes to plivání zášti chce čím dál méně hledat. Tak aby ses nedivil že ti neodpovídám, mám tě na seznamu ignorovaných a nečtu tě.
Co mi zas vkládáš do úst já tu bráním ženy a rozhodně bych ti neříkal aby sis nechal znásilnit manželku co si zas vymýšlíš. Přestaň hulit.......
Oba zločiny rozhodně nejsou to samé. Ty mi chceš říct že kdyby tě nekdo znásilnil, tak ti ten člověk příjde srovnatelný s lupičem banky? Ses asi zbláznil. Já ti řekl abys manželce řekl že si myslíš, že znásilnění je stejné jako loupež a nebo užívání drog. to at ji řekneš a uvidíme kdo bude mít pravdu.

Nevkládej mi svoje lži do úst nikdy jsem nic nepsal aby si nechal znásilnit manželku přestaň hulit a neprávem mě osočovat.......
Jedině komu jsem nabízel možnost vyzkoušení aporovnání drog a znásilnění bylo tu našemu nastávajícímu leaderovi. A teď tobě. Nikdy bych neřekl aby někdo nějakou ženu znásilnil vždyť já tu kvuli tomu bojuji že si to náš nastávající lídr mysli. Nemyslíš že by bylo vcelku nelogické chtět po někom aby si nechal znásilnit ženu... ses zbláznil nehul.... a nevkládej mi svoje halucinace do úst děkuji......


Edit: A ty jeden demagogu a lháři co mě tu očernuje svýma halucinacema aspoň pořádně cituj osoby a pak možná pochopíš celí význam té věty. PřestaŇ brát věty z kontextu pak možná budeš chápat celou větu jako kontext celého článku a ten jako střípek charakteru.....


Jiříí napsal:
Nezakázat ho plošně, jak nastiňujete, je jako říkat, že dáme mimo zákon například znásilnění, ale ne všechno, povolíme vždycky jednu znásilněnou za noc, aby si kluci taky užili, však je to výmysl lidstva, ne? Upalování čarodějnic bychom taky myslím mohli povolit, je to výmysl lidstva a taková pěkná středověká tradice.



On tu srovnává drogy chlast hazard jako uplně stejný probvlém jako je znásilnění, nebo nebo upalování. Jestli máte IQ čítající minimálně dnešní datum, tak to chápete. Pokud ne tak se omlouvám a budu vám to muset asi zřejmě dopodrobna rozebrat psychologický profil té věty. nebo já už nwm co víc dělat.

A znovu přestan hulit a dávat mi svoje halucinace za to že jsem to řekl já jsem nikde nenapsal aby sis nechal znásilnit ženu tobě naprosto hrabe a naopak ty s emě omluv za takové nařčený ty jeden........ Lhát a vkládat halucinace by ti šlo cco tak začít děělat dobro pro stranu a chovat se slušně a nevykládat lži které nemáš ani podložené nebo citovat polopravdy??? Co ty na to???


EDit2:OFFTOPICPoprosil bych Majku, aby řekla všem jestli je úplně stejné kdyby ji znásilnil člověk, nebo ji ukradl kabelku plnou milionu. Co by bylo horší nebo jestli by to bylo naprosto stejný kriminální čin.... jestli to lze vůbec označit za stejný zločin se stejnýma sankcema. Schválně mě zajíma co ti na tvoji logiku že je to skoro to stejné řekne Majka....
Oznámení moderátora:
Text s nadměrnou velikostí schován do OT tagu, viz: Nepřípustné je používat - IV různé nadměrně výrazné řezy nebo velikosti písma,
https://www.pirati.cz/ao/pravidla/forum
JB
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Otázky na Jiřího Hlavenku

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdenek.Frolec píše:OFFTOPIC[quote="Pavel.Moravec"]Zdeňku liskni si a omluv se mi, klidně opakovaně.

Popravdě já tvůj příspěvek moc nepochopil. Kdo kde srovnává znásilnění s drogami či hazardem :?: ? V tebou citovaném Jirkově příspěvku jsem nic takového nenašel. Jedinou zmínku o znásilnění jsem vyhledal v tom co cituji (plus rozvinuto kousek dále ze stejné myšlenky). Ta zmínka dle mého mínění byla myšlena nikoliv na srovnání hazardu se znásilněním, ale jako absurdní příklad neplošného zákazu znásilnění (tedy projekce neplošného zákazu hazardu na jiný zákaz).

Protože jsem ale tvé rozhořčení nepochopil (resp. pochopil že ses spletl jak píšu výše), napsal jsem že POKUD ses takto spletl, POTOM si nahraď znásilnění za loupež.

Jediné, co jsem navrhl, je nahradit znásilnění za loupež (tedy krádež s násilím). Oba zločiny mi přijdou podobně škaredé (znásilnění je imho horší, ale plus minus jde o stejnou kategorii). Tak co furt vyšiluješ? Já na tebe slušně a ty chceš abych si dal znásilnit manželku nebo jak to myslíš? Běž někam.

Přesněji na můj ignore-list. Tvoje výplody fakt nemám zájem číst, v posledních pár měsících jen pár tvýh příspěvků mělo nějakou mylšenku, kterou se mi ale přes to plivání zášti chce čím dál méně hledat. Tak aby ses nedivil že ti neodpovídám, mám tě na seznamu ignorovaných a nečtu tě.
Co mi zas vkládáš do úst já tu bráním ženy a rozhodně bych ti neříkal aby sis nechal znásilnit manželku co si zas vymýšlíš. Přestaň hulit.......
Oba zločiny rozhodně nejsou to samé. Ty mi chceš říct že kdyby tě nekdo znásilnil, tak ti ten člověk příjde srovnatelný s lupičem banky? Ses asi zbláznil. Já ti řekl abys manželce řekl že si myslíš, že znásilnění je stejné jako loupež a nebo užívání drog. to at ji řekneš a uvidíme kdo bude mít pravdu.

Nevkládej mi svoje lži do úst nikdy jsem nic nepsal aby si nechal znásilnit manželku přestaň hulit a neprávem mě osočovat.......
Jedině komu jsem nabízel možnost vyzkoušení aporovnání drog a znásilnění bylo tu našemu nastávajícímu leaderovi. A teď tobě. Nikdy bych neřekl aby někdo nějakou ženu znásilnil vždyť já tu kvuli tomu bojuji že si to náš nastávající lídr mysli. Nemyslíš že by bylo vcelku nelogické chtět po někom aby si nechal znásilnit ženu... ses zbláznil nehul.... a nevkládej mi svoje halucinace do úst děkuji......


Edit: A ty jeden demagogu a lháři co mě tu očernuje svýma halucinacema aspoň pořádně cituj osoby a pak možná pochopíš celí význam té věty. PřestaŇ brát věty z kontextu pak možná budeš chápat celou větu jako kontext celého článku a ten jako střípek charakteru.....


Jiříí napsal:
Nezakázat ho plošně, jak nastiňujete, je jako říkat, že dáme mimo zákon například znásilnění, ale ne všechno, povolíme vždycky jednu znásilněnou za noc, aby si kluci taky užili, však je to výmysl lidstva, ne? Upalování čarodějnic bychom taky myslím mohli povolit, je to výmysl lidstva a taková pěkná středověká tradice.



On tu srovnává drogy chlast hazard jako uplně stejný probvlém jako je znásilnění, nebo nebo upalování. Jestli máte IQ čítající minimálně dnešní datum, tak to chápete. Pokud ne tak se omlouvám a budu vám to muset asi zřejmě dopodrobna rozebrat psychologický profil té věty. nebo já už nwm co víc dělat.

A znovu přestan hulit a dávat mi svoje halucinace za to že jsem to řekl já jsem nikde nenapsal aby sis nechal znásilnit ženu tobě naprosto hrabe a naopak ty s emě omluv za takové nařčený ty jeden........ Lhát a vkládat halucinace by ti šlo cco tak začít děělat dobro pro stranu a chovat se slušně a nevykládat lži které nemáš ani podložené nebo citovat polopravdy??? Co ty na to???


EDit2:Poprosil bych Majku, aby řekla všem jestli je úplně stejné kdyby ji znásilnil člověk, nebo ji ukradl kabelku plnou milionu. Co by bylo horší nebo jestli by to bylo naprosto stejný kriminální čin.... jestli to lze vůbec označit za stejný zločin se stejnýma sankcema. Schválně mě zajíma co ti na tvoji logiku že je to skoro to stejné řekne Majka....[/quote][/ot]

Pochopila jsem to stejně jak to popsal Pavel:
..... jako absurdní příklad neplošného zákazu znásilnění (tedy projekce neplošného zákazu hazardu na jiný zákaz).
A jsem ráda, že bys nepřipustil, aby se tady (myslím v republice) znásilňovalo, byť jenom v přirovnáních ;)

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky na Jiřího Hlavenku

Příspěvek od Roman.Kucera »

Když už jsme u toho...
Dělal jsem si takový vlastní průzkum. Žen, které mi dostatečně důvěřovaly, abych se s nimi o tom mohl bavit, jsem se ptal, jestli někdy byly znásilněné nebo pohlavně zneužité. Byl jsem dost překvapen, pač z toho vyplynulo.
1. Stává se to mnohem většímu počtu než se myslí.
2. Velká většina žen se s tím vyrovná lépe, než se myslí.
3. Pokud se to stane nezletilým, pachatelem je většinou někdo blízký, takoví ti strejdové, nevlastní otcové a podobná verbež.
To jen tak na okraj ;-)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“