Stránka 1 z 1

offtopic z diskuse o Grand Prix

Napsal: 23 čer 2015, 11:30
od MilanM
Tomas.Kolacny píše: ja nejsem zvoleny za Piraty... ;)
Tak to je zejména pro piráty myslím podstatná informace, která mnohé vysvětluje.

Případná vyzrálost či nevyzrálost občana či voliče je pro stát a společnost daleko menší tragédii nežli je nevyzrálost politika, který má občany zastupovat.

Pokud jde o deminimum a informace - existuje disciplína, které se říká kritické myšlení, kdy dotyčný jedinec dokáže odlišit informace od dezinformací a vyvodit z toho správné závěry -což mnozí kolegové zde v tomto tématu narozdíl od tebe dokázali.

Odkud bereš svoje přesvědčení, že pracuješ s kvalitnějšími informacemi ( nikoliv dezinformacemi) nežli pracovali tvoji kolegové v partaji než vydali k věci jasné stanovisko?

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

Napsal: 23 čer 2015, 11:45
od Tomas.Kolacny
Jen k tomu usneseni KF. Krajskemu Foru jsem ho doporucil ja na zaklade zcenzurovaneho auditu, jenze situace dnes je na mile daleko od te, ktera panovala v dobe, kdy se na jednani KF hlasovalo o zminenem usneseni.. Coz neznamena, ze jej nerespektuji, jak se mi tu neustale nekdo snazi vlozit do ust.. Btw necenzurovana verze forenzniho auditu je pro me bohudik verohodnejsi, nez clanek na novinkach, motorkarich, apod..

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

Napsal: 23 čer 2015, 15:52
od Jindrich.Bartek
Tomas.Kolacny píše: ja nejsem zvoleny za Piraty... ;)
Ehm, tak by mě zajímalo za koho když ne za Piráty ;)

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

Napsal: 23 čer 2015, 15:55
od Tomas.Kolacny
Za Zit Brno s podporou Piratu.. ;)

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

Napsal: 23 čer 2015, 16:10
od Jindrich.Bartek
V rámci koaliční smlouvy je ale jasně uvedený, že to jsou 2 subjekty dohromady, z toho ty si za Piráty. Takže z toho se nevyvlečeš :)

Re: offtopic z diskuse o Grand Prix

Napsal: 23 čer 2015, 16:16
od Tomas.Kolacny
Zadna koalicni smlouva mezi piraty a zb neexistuje.. jen memorandum, ktere ale nedefinuje povolebni cinnost klubu.. fakticky ale v kontextu milanova prispevku by stanovisko musela prijmout spolecna platforma (ktera neexistuje) nebo klub, nebo obe partaje.. Ale uznavam, ze jsem zlehcil situaci, za coz se omlouvam, i kdyz k zavaznosti doporuceni partaje jsem se vyjadroval uz nekolikrat a ve svem nazoru zustavam konzistentni..

Re: [Rozprava] - podpora Grand Prix

Napsal: 23 čer 2015, 20:21
od Petr.Balaz
Tomas.Kolacny píše:Chybka ve tvem nazoru je v tom, ze ja nejsem zvoleny za Piraty...
OFFTOPICAle jsi členem Pirátů, zvolen si sice byl za Žít Brno s podporou Pirátů, ale výsledky za tvé popř. Jirkovo hlasování v daných věcech, půjde na vrub Pirátům, s kterými jsi spojený ;). Tzv. pokud bys třeba udělal někdy rozhodnutí omezit transparenci( je to jen příklad, věřím že bys to neudělal ) tak se pak voliči v celém kraji, kteří se o tom dozví, popř. i voliči z ČR snesou hlavně na Piráty.. nebo si myslíš něco jiného?