Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Zdenek.Frolec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 199 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie

Příspěvek od Zdenek.Frolec » 27 kvě 2015, 00:44

Jindrich.Bartek píše:To je komedie :D . Fakt na to asi není lepší reagovat, až jednou přijedeš na schůzi jestli přijdeš na Mumble schůzi, tak si to vyříkáme. Tady jsou prostě všichni z JMK mimo Slovácko evidentně tvoji nepřátelé :D Podle mě zatím nepanuje náznak, že by fórum byla pro tebe (který nechodíš na schůze) vhodná komunikační platforma.

PS: Mumble schůze (PKS) jsou v plánu (už od mého projevu), jen jsem neviděl do teď urgentní potřebu je svolávat ;)

EDIT: Prosím ostatní o nereagování na Zdeňka zde. Bude asi lepší svolat Mumble schůzi, kde Zdeňkův problém zařadíme na bod schůze. Stejně je potřeba řešit koalici. Schůzi navrhuju příští týden, přesněji podle Mumblu.

Jaký můj problém?

Čili MS Slovácko od svého založení může být schopné komunikovat hned přes FB, forum, skype, mumble. A jmk se pořád vymlouvá že si něco plánuje? A pak mě osočuje, že nekomunikuji a ani se nesnažím?

A co žvatlaš že mám problém s JMK. Já mám problém jen s lidma co do mě začnou ryt. A debata je o tom, že mě osočuje Robert a Ondra, že nekomunikuji a přitom jsou ve straně déle a už mohli dávno zavést v JMK týdení srazy na Mumble.

To až se tu já začnu rozčilovat, že mě neprávem osočujete, tak se začne dělat něco co tu mělo být?

Nechápal jsem slova Toma, když mi říkal. ,, Doufám, že ti tvůj elán nezmizí,, Už to chápu jak myslel. Když si někteří z PKS najdou cíl a pak do něj ryjí, tak ano pak to bere energii ukazovat všem tu v JMK, že jen uráží a osočují neprávem lidi.

Kdy mi Robert nebo Ondřej řekli, máme s tebou problém chceme ho řešit pod na skype nebo mumble? V životě jsme nic takového neslyšel. Čili mě neříkej Jindro, že já mám problem s JMK. Já mám problém pokud mě neprávem za zády na schůzi pomlouváte. To svěčí jen o vaší prolhanosti a zákeřnosti. Proč jinak už dávno nepořizujete zvukovej záznam? Zřejmě proto, že tam jen pomlouváte a bojíte se, že by vaše lži byli zpětně odhaleny.

EDIT: Kdybych nežádal o vlajky JMK, pak MO, tak by žádné vlajky JMK ani nevlastnila. A žádné hádání o ně by nebylo, jelikož by žádné nebyli. TOTO si uvědomte!!!
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3128 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Re: Robert a Ondra profesoři Demagogie!!!

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 27 kvě 2015, 11:24

Takže stačilo. Zbytek na Mumblu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvek:
Ladislav.Nesnera
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Zamčeno

Zpět na „Jihomoravský kraj“