Anti TTIP den 18.4. -- Brno

Moderátor: PKS Jihomoravsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Protestní akce proti TTIP 18.4. v Brně se

rád zúčastním, a jsem spíše pro odpoledne.
3
20%
rád zúčastním, a jsem spíše pro dopoledne.
4
27%
rád zúčastním, a jsem spíše pro večerní akci.
2
13%
nezúčastním.
6
40%
zúčastním se jen možná / za určitých podmínek (napíšu jakých)
0
Žádná hlasování

Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 15

Jindrich.Bartek
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Idealistický pragmatik
Dal poděkování: 3128 poděkování
Dostal poděkování: 2555 poděkování

Anti TTIP den 18.4. -- Brno

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 09 dub 2015, 16:32

Ahoj,
tak na mapce globálních protestů už Brno je. Vypadá to, že iniciativa Špatný Vttip (https://www.facebook.com/vttip.cz?fref=ts) plánuje tyto akce v ČR. Dnes jsem se jim ozval ohledně jejich plánů pro Brno (a hlavně FB události, kterou je potřeba asi co nejdřív vytvořit). Pokud jste s nimi někdo v kontaktu už déle, prosím o sdělení více infa..

Jsem pro společný happening, kde bude více lidí a řečníků. Ale možnost je i udělat paralelní Pirátskou akci zvlášť (i když nevím moc proč).

Svoje nápady a návrhy pište sem.. Případně se hlaste, kdo by byl ochoten za Piráty k tomuto tématu si něco připravit/promluvit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Moravec, Tomas.Kolacny, Alexandr.Mansurov, Michal Wagner
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Pavel.Moravec
Profese: IT
Dal poděkování: 9534 poděkování
Dostal poděkování: 4636 poděkování

Re: Anti TTIP den 18.4. -- Brno

Příspěvek od Pavel.Moravec » 09 dub 2015, 18:37

Btw. doporučuju akci časově a místně zkoordinovat s http://www.pulmaratonbrno.cz, přes poledne bude v centru hukot :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Moravec za příspěvek:
Jindrich.Bartek
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.

Tomas.Kolacny
Místní předsednictvo
Profese: Zastupitel města Brna
Dal poděkování: 1119 poděkování
Dostal poděkování: 2683 poděkování

Příspěvek od Tomas.Kolacny » 09 dub 2015, 23:15

čau, jsem rád, žes to Jindro rozhýbal.. Já si dnes prošel zase jednou pěknou studenou sprchou, když jsem se jako jediný Pirát účastnil diskuse s doc. Ilonou Švihlíkovou na toto téma a když jsem pak chtěl ostatní účastníky pozvat na tu příští sobotu, nikde jsem nic nenašel.. Pokud tedy není už nějaká událost vytvořená a já jsem přesvědčen, že pro Brno žádná není, chtěl bych Tě, Jindro poprosit, abys ji vytvořil a rozšířil mezi ostatní potenciální pořadatelské skupiny, Tom V. S Ondřejem prý dnes řešili letáčky (poprosil bych o info) a pokud někdo dodáte natištěná kolečka, namačkám i placky.. Budu rád, když se zde nabídnou všichni, kteří se chtějí zapojit jak do přípravy, tak jako účastníci.. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Kolacny za příspěvek:
Jindrich.Bartek
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Petr Novotny
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student chemie
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Příspěvek od Petr Novotny » 10 dub 2015, 07:10

Hlásím se jako účastník - rozdávání letáčků, placek, klidně pomůžu i s nějakou orga.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr Novotny za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Jindrich.Bartek
Unjust laws exist; shall we be content to obey them? Or shall we be endeavour to amend them and obey them until we have succeeded? Or shall we transgress them at once?
-- H. D. Thoreau

Jindrich.Bartek

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 11 dub 2015, 18:13

Událost ještě domlouvám s aktivisty z vTTIPu..

Btw. mám nápad pro docela neotřelou propagaci kampaně Stop TTIP: Nápad je především pro ženské pohlaví..., napadlo mě to po přečtení tohoto článku: Španělka je hitem internetu, na blogu každý den ukazuje svá prsa :)

Takže navrhuju protest ve stylu Femen, tj. protestní nápisy na prsou žen... (nebo i mužů?).

Myslím si, že by to mohlo celkem bumpnout ne moc diskutované téma TTIP. Minimálně na internetu. Holky? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jindrich.Bartek za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Kolacny, Honza Poboril, Michal Wagner
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu

Lepší sebeřízení vede člověka nejen k větší produktivitě, ale i k mnohém větší míře seberealizace a tudíž i většímu pocitu štěstí.

Jindrich.Bartek

Příspěvek od Jindrich.Bartek » 13 dub 2015, 15:59

Brněnská FB událost založena zde:
https://www.facebook.com/events/570890856386413/

Potvrďte, jestli se zúčastníte. a hlavně hlasujte v anketě o času setkání.

Co bude určitě: Petiční stánek, proslovy. Pokud se nás sejde dostatek, udělejme i pochod městem.

Tomas.Kolacny
Místní předsednictvo
Profese: Zastupitel města Brna
Dal poděkování: 1119 poděkování
Dostal poděkování: 2683 poděkování

Příspěvek od Tomas.Kolacny » 13 dub 2015, 16:21

hlavně je potřeba to oznámení o demošce dnes poslat do podatelny na střed.. Já to večer řeknu starostovi, takže by to mělo bejt ok, ale hlavně to nezapomeňte dodat - s Tobiasem jsem domluvený, že to pošle..
Tomáš Koláčný
Pirátská strana - předseda místního sdružení Brno
statutární město Brno - náměstek primátorky města Brna a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Softwarový analytik
Dal poděkování: 6473 poděkování
Dostal poděkování: 5324 poděkování

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 14 dub 2015, 01:15

Oznameni o demosce podano, napsal jsem tam rozmezi od 08.00 do 20.00, abychom nemuseli resit, kdy presne zacnem. Je potreba opravit vykrajovac kolecek na placky, protoze se nekomu zrejme podarilo s nim trochu hnout a ted je vadny v tom, ze pri stisku na prazdno lehce drhne v jedne fazi pohybu, coz ale pri stisku s papirem uvnitr vede k naprostemu zasehnuti a neschopnosti kolecko vykrojit. Mam to ted vsechno doma, rad kohokoliv pripustim, aby se na to mohl podivat :)
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Alena.Pavlasova
Profese: administrativa
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Příspěvek od Alena.Pavlasova » 14 dub 2015, 13:51

Během půlmaratonu se asi budu nějakou dobu nudit, tak se můžu přidat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alena.Pavlasova za příspěvky (celkem 2):
Jindrich.Bartek, Ladislav.Nesnera

Tomas.Vymazal
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Softwarový analytik
Dal poděkování: 6473 poděkování
Dostal poděkování: 5324 poděkování

Příspěvek od Tomas.Vymazal » 17 dub 2015, 10:12

Nakonec jsme se vcera pro spatnou organizaci nasi vlastni akce rozhodli podporit akci Hnuti Duha a IuRe na Svitavskem nabrezi v 11 hodin, kde budeme spolu s nimi piknikovat.

Jedinou podminku, co hlavni organizator mel, aby nas tam radi videli, bylo, ze si mame prinest nejake jidlo, coz je dobra poznamka, pac me by to jinak nenapadlo :)

Verejne shromazdeni mame kvuli pulmaratonu na Moravskem namesti v parku, ale je otazka, jestli to vubec vyuzijem.

Opakuji tedy, ucastnete se teto akce: https://www.facebook.com/events/1388978264759020/

Svitavske nabrezi je vedle vojenske nemocnice. Kdyztak mi volejte na 774 363 736, kdybyste se chteli predem srazit s moji skupinkou, at uz to bude kdokoliv.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 3):
Jindrich.Bartek, Tomas.Kolacny, Ladislav.Nesnera
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“