Piratské centrum Brno

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Piratské centrum Brno

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Tak pan Pejta prece odpovedel:
Dobrý den,
omlouvám se, že odpovídám až nyní, ale vzhledem ke specifickým podmínkám
pronájmu musím věc projednat se správním ředitelem, který je do poloviny
dubna na dovolené. Definitivní rozhodnutí jsem Vám tedy schopen sdělit až
v druhé polovině dubna, kdy se Vám také ozvu.
S pozdravem

Ivan Pejta
Moje odpoved:
Vazeny pane Pejto,

minuly tyden jsme objevili jine prostory, ktere se zdaji byt pro nase ucely vhodnejsi (sklep), takze uz finisujeme detaily pronajmu tam.

S panem reditelem tedy uz nasi zadost projednavat nemusite.

Dekuji za vasi odpoved a za vas cas.

S pozdravem

Tomáš Vymazal
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: Piratské centrum Brno

Příspěvek od Petr.Balaz »

Ač to nepatří sem tak jsem to nechtěl dávat do vlákna jihomoravsky-kraj-f83/pozvanky-na-akce-t31437.html

Vzhledem k plánovaným workshopům bych se chtěl zeptat, zda-li by nebyla možnost jednotlivé prezentace a popř. diskuzi nahrávat, protože třeba ne všech jsem schopen se zúčastnit. Díky za odpověď.
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Piratské centrum Brno

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Petre, diky za dotaz, protoze mi pripomnel, ze mam zavolat faster.cz a zjistit, jak je to s moznostmi pripojeni od nich. To jsem prave udelal a mela by mi, co nevidet, dojit cenova nabidka. Doufam, ze behem pristiho tydne budeme pripojeni, takze pak streaming nebude zadny problem. Ted s pripojenim pres telefon to mozne neni, protoze tam neni valny signal. Takze rozhodne supr napad a neboj se pripomenout, kdybys videl, ze probehl workshop a stream nebyl.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Piratské centrum Brno

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

Tak cenik od faster.cz prisel. Pry se mame podivat a rozhodne se nakonec nejak domluvime, ale zrejme to nebude levna zalezitost. Posudte sami.
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: Piratské centrum Brno

Příspěvek od Petr.Balaz »

Tak nemusí to být klidně streaming, ten stejně při mém štěstí nestihnu.. jen prostě aby z toho byl záznam na který se můžu podívat kdykoliv :)
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“