Stránka 10 z 17
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 06 říj 2013, 19:38
od Ivo.Vasicek
Tomáši, rezignace nic neřeší.
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 06 říj 2013, 20:07
od Tomas.Kolacny
Řeší, ale nepředbíhejme, třeba lidi překvapí.... (doufám)
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 07 říj 2013, 00:09
od Tomas.Kolacny
Tu je seznam dobrovolníků , kteří se regli pro JmK, moc toho není, ale lepší, než nic -> každopádně se mi hlásí i další Reg.p.
EDIT:
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 07 říj 2013, 01:28
od Jindrich.Bartek
Tomas Kolacny píše:Tu je seznam dobrovolníků , kteří se regli pro JmK, moc toho není, ale lepší, než nic -> každopádně se mi hlásí i další Reg.p.

Šlem 404 - Šlémka nenalezena
Dej to zvlast/znova jako prilohu.
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 07 říj 2013, 10:49
od Petra Vavrouchova
Při své kandidatuře jsem jasně řekla, že budu-li lídr, budu se kampani věnovat na 100%. Lídr nejsem a bohužel, ačkoli ti to asi přijde divné, když si vezmu neoplacené volno nebudu mít příští měsíc co žrát. A nejsem studentík, kterýho živí maminka, sorry. V rámci svých možností se na kampani podílím, včera jsem třeba pomáhala Honzovi s webovkami. A jestli vy nemáte čas za jedno odpoledne natočit a pak nastříhat video, když ti o tom píšu už déle než týden, tak sorry, ale kdo se tu vymlouvá na čas?
Dala jsem Honzovi číslo na kamaráda, kterej je schopen udělat virální video jako prase, nebyl schopen mu zavolat za 14 dní co to číslo má. Teď už je to asi na nic. Tak by mě zajímalo, na čem teda 24 hodin denně makáte, když třeba ty vaše slavné webovky furt nejsou hotové a za chvíli máme volby.
Mě fascinuje, že srovnáváš piráty s ostatními stranami - ostatní strany mají milionové rozpočty a politiky na plný úvazek, my jsme holt pracující lidi, kterým kampaň nikdo neproplatí. Můžu nakrásně obdivovat Toma, že si vzal neplacené volno, ale to je tak všechno, protože mě kraj 12 tisíc za ten měsíc nedá a nájem asi zaplatím čím? A jestli furt budu poslouchat buzeraci od člověka, kterej není schopen odepsat a vyřešit nejjednoduší věci, co po něm chci, tak klidně na to svoje slavný čtvrtý místo rezignuju a dělejte si kampaň sami, chytráci.
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 07 říj 2013, 12:52
od Tomas.Kolacny
Nebuď směšná - kdybys byla lídr, tak by ti nevadilo, že nemáš co žrát?

Já sice studentík jsem, ale nikdo mě neživí, ale čas na kampaň si stejně najdu..

Pokud jsi pomáhala s webovkami, jsem rád, ale bohužel nečekej, že to, že jsi jednou s něčím pomohla znamená, že když se teď na to budeš do konce kampaně vymlouvat, všechno bude ok.. Čas natočit videa za jedno odpoledne (chtěl bych vidět, jak byste se vy domluvili na jedno odpoledne) bychom snad i měli, ale postprodukce na jedno odpoledne není a jelikož je váš přístup takovej, jakej je, tak my budeme místo postprodukce na stánku mluvit s voliči..
Proč dáváš číslo Honzovi, když ho máš dat mě, nebo napsat sem??

Co děláme jsem psal už několikrát - pokud ti to nestačí, tak se stav a zkus se místo keců zapojit..
A proč bych nemohl srovnávat? Ve většině stran (Ano, SZ, ZPOZ, ZMENA, TOP09, KDU, ...) si kandidáti financují kampaň ze svého a standardem je, že do ní investují nemalé peníze a mraky času. Přitom si rozhodně nemyslím, že oni by byli nějací nadlidi a když u nich to jde, proč ne u Pirátů?? Rozdíl je snad jen v tom, že ostatní strany si financema podmiňují kandidaturu, takže neumožní kandidovat nemajetným.. Každopádně pokud budeš na kampaň srát, tak buzeraci poslouchat budeš, pokud budeš aktivní, tak nikoli - tolik k té tvojí rezignaci..

Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 07 říj 2013, 13:00
od Ivo.Vasicek
V Hodoníně je zábor 21.10. Dolní Valy (pěší zóna)
V Břeclavi změna(14.10 nebylo možné) zábor na 15.10.¨J Palacha naproti Schopinng centra
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 07 říj 2013, 13:20
od Petra Vavrouchova
Kdybych byla lídr, otec by mě finančně podpořil, takže bych měla co žrát.
Takže vy si mezi sebou čísla předat jako neumíte??? To si ze mě děláš srandu? A navíc jsi u toho byl, když jsme se bavili na štábu, nechápu, proč sis od něj to číslo nevzal. A to je přesně ono. Máte furt plnou hubu keců jak něco děláte, ale krom toho, že jste udělali harmonogram nevidím nic. Webovky, s kterejma jsem pomáhala na štábu před 14ti dny jsou v defacto nezměněným stavu. Na čem teda makáte, mohu-li se zeptat?
Na meetingy na náměstí budu chodit dle svého času a možností, ale ještě jednou uslyším debilní kecy o tom, že se vymlouvám, tak s kampaní končím a je mi to jedno. Nedokážeš si ani ve snu představit, kolik toho teďka mám a přesto si na Piráty dělám čas, jak jen je to možné. A místo toho furt poslouchám kecy, jak se vymlouvám a že pro mě mají být Piráti priorita. Ale já bohužel nemám milionový majetky jako členové ostatních stran, všechny moje úspory mi leží v podnikání, na který se teď prostě vysrat nemůžu i kdyby se všichni Piráti na hlavu stavěli. A stejně tak si nemůžu dovolit nechat se vyhodit z práce nebo ze školy. Piráti jsou prostě na posledním místě, smiřte se s tím. Den nemá 40 hodin a já jsem jenom člověk. Buď berte to, co nabízím a že toho v mém napjatém režimu není zrovna málo a nebo si s prominutím nakašlete.
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 07 říj 2013, 14:41
od Tomas.Kolacny
Ja vubec netusim, zes nejake cislo nekomu davala a cist myslenky jsem se este nenaucil, sorry...
Kazdopadne to, ze ty neco nevidis nesvedci o tom, ze se nic nedela, ale o tom, ze se nedivas..

Jen by me fakt zajimalo, ja bys chtela skoncit s necim, s cim jsi este nezacala...

Ne, Petro, ted se chovas jen jak ubrecene decko, co svaluje vinu na vsechny okolo (mel bych lepsi primer, ale myslim, ze ti, kdo vi, pochopi. .. ) Ono ne nadarmo se rika, ze
kdo chce, hleda zpusoby a kdo nechce, hleda duvody...
Re: Volební štáb KS JmK - diskusní vlákno
Napsal: 09 říj 2013, 10:49
od Ivo.Vasicek
Považuji za důležité začít jasně koordinovat využití zdrojů.
Různé neřízené spontánní aktivity mohou být fajn, ale primárně bychom měli řešit reálnou kampaň.
Máme letáky, máme plakáty, máme bannery. Teď bychom měli tyhle prostředky dostat na ulici a mezi lidi.
Vymýšlení nových grafik či přetisky bannerů považuji za naprosto zbytečné mrhání časem i zdroji. Navíc celý koncept kampaně byl schválem RV. Individuální nápady bych ponechal příznivcům, ale v rámci KS vůbec neřešil.
Tedy kdo kse vyvěsí jaký banner, kdo kdy vylepí plakáty a kdo přijde na akci kde rozdáváme letáky.
Zatím plakáty lepí Jarda Kučera a já, včera jsme dali banner, nastřelovačku a plakáty Lukáši Dubcovi, který zajistí příslušné pověšení a vylepení na Znojemsku. já objednal výlep Břeclav a Hodonín, zítra dám Hustopeče a Velké Pavlovice.
Už je 9.10. takže máme pár dnů a je zapotřebí konat. Na vymýšlení už není čas.