Stránka 1 z 1

Nominace Ondřeje Klimeše na pozici vedoucího mediálního odbou

Napsal: 11 říj 2021, 21:52
od Lukas.Kohout

Vážené celostátní fórum,

dovoluji si nominovat @Ondrej.Klimes na pozici vedoucího mediálního odboru a žádám vás o podporu této nominace.

Ondra je vedoucím mediálního odboru středočeského kraje. Má dlouholeté zkušenosti z médií včetně podílu na prezidentské kampani.

Je rozvážný a přichází s dobrými nápady. Dokáže motivovat a vést tým. Dobře a srozumitelně komunikuje, je otevřený zpětné vazbě a oponentním názorům.

Díky výše zmíněnému bych ho velmi rád viděla v čele MO. Děkuji za podporu.


Re: Nominace Ondřeje Klimeše na pozici vedoucího mediálního odbou

Napsal: 11 říj 2021, 22:00
od Jan.Bednarik
Oznámení moderátora:

Ondřej už má nominační vlákno zde.

Jako duplicitní zamykám.