Stránka 26 z 26

Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Napsal: 11 říj 2021, 21:32
od Jan.Mares
Andrej.Ramaseuski píše: 11 říj 2021, 21:20
Roman.Kucera píše: 11 říj 2021, 20:46
Vratislav.Filipek píše: 11 říj 2021, 11:45

Doufám, že se teď společně všichni odrazíme k cílevědomému brandování, targetované permanentní kampani, auteticitě a hlavně mnohem lepší komunikaci mezi sebou. A to nás zase dostane nahoru.

To bohužel nebude tak jednoduché. Máme smlouvu a vypovědět ji narazí na odpor těch, co ta korýtka prostě chtějí ;)

jaka korytka? nespletl jsi stranu?

Ministři, náměstci, asistenti... Pár natěšených by tu bylo a jsou ochotní za to políbit zkrvavělý prsten.


Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Napsal: 11 říj 2021, 21:34
od Jan.Mares
Antonino.Milicia píše: 11 říj 2021, 21:31
Jan.Mares píše: 11 říj 2021, 21:00
Roman.Kucera píše: 11 říj 2021, 20:46

To bohužel nebude tak jednoduché. Máme smlouvu a vypovědět ji narazí na odpor těch, co ta korýtka prostě chtějí ;)

Ta smlouva už neplatí ne, po těch Půtovinách a Rakušanovejch fíglech.
Ta finanční část platí nezávisle na tom zbytku (páč už je uložená na FinMini).

Já jsem pro pro nás pragmatické a výhodné řešení, ale tohle není tak jednoduché. Máme smlouvu a vytěžit z ní maximum výhod a zbavit se závazků bude hrozně složitý manévrování a bude to na dlouhou dobu. Část těch plateb je dlouhodobá. Bude to taky potřebovat vstřícnost STAN a oni samozřejmě ví, že nás drží za koule. Tohle prosím nepodceňme a našlapujme opatrně.

Proto jsem se bezvýsledně ptal po právním rozboru, kterej měl bejt samozřejmě udělanej už u uzavření.
Ty nefinanční části už STAN porušit stihl. Teď třeba bude vtipný sledovat, jak se vzdávaj kumulace mandátů. Akorát že vůbec, na to se vyserou.


Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Napsal: 12 říj 2021, 02:21
od Ivo.Vlasaty
Mikulas.Ferjencik píše: 11 říj 2021, 20:23

rezignuji na funkci vedoucího MO s okamžitou platností.

Jelikož se tato situace minimálně pro přátelský vztah mne a Mikuláše dostala do neobvykle osobní roviny, a vlastně o to víc, že to rozhodnutí přišlo dle mého později, než mělo, a už jsem se chystal sám psát svou drobnou a nedůležitou rezignační řeč na členství ve straně.

Děkuji a oceňuji tohle rozhodnutí.

A využívám tu příležitost k tomu, abych znova napsal, že až do nadcházejícího zasedání CF plně podporuju RP a nový poslanecký klub v probíhajících vyjednáváních. A že věřím, že jsou v téhle zemi ze všech nejvíc lidi na svém místě, a tudíž i v takto nerovné situaci dokáží vyjednat nejlepší možný kompromis co se týče budoucnosti země, zodpovědné vlády a důstojné pozice pro stranu a hájení našeho programu. Slíbili jsme to jako strana, dlužíme to voličům, kteří s námi zůstali.


Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Napsal: 12 říj 2021, 10:03
od Jan.Adam
MirekS píše: 11 říj 2021, 21:11
Roman.Kucera píše: 11 říj 2021, 20:46

To bohužel nebude tak jednoduché. Máme smlouvu a vypovědět ji narazí na odpor těch, co ta korýtka prostě chtějí ;)

To je trochu laciná narážka (bez argumentů), také to lze vidět tak, že pokračují kontinuálně v tom, oč se zasazovali a v čem přesvědčili i CF (79% z hlasujících), viz. https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/79 ... -stan.html. ;)

Samozřejmě že je, folklór věčného kontrariána. Kecy na úrovni mateřské školky.


Re: Odvolání Mikuláše Ferjenčíka z pozice vedoucího MO

Napsal: 12 říj 2021, 10:12
od Martin.Kucera
Oznámení moderátora:

Vedoucí MO rezignoval, podnět tím pádem pozbývá smyslu, na diskusi o povolební situaci máte dost jiných vláken.