Návrh na mimořádný přezkum - Zrušení registrace Jana Wagnera příznivcem

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Vyvolat mimořádný přezkum?

Pro
80
39%
Proti
107
52%
Zdržuji se
19
9%

Celkem hlasujících: 206 - Celkem hlasů: 206

Michaela.Skokanova
Kontrolní komise
Profese: Studentka
Dal poděkování: 2828 poděkování
Dostal poděkování: 894 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na mimořádný přezkum - Zrušení registrace Jana Wagnera příznivcem

Příspěvek od Michaela.Skokanova » 17 úno 2019, 15:56

Josef.Kadlecek píše:
17 úno 2019, 15:41
OFFTOPICAch jo, máme incidenty typu fyzické napadení zapotřebí? :roll:
Pokud jsem to dobře pochopil, Krtek napadl Janka W?
viewtopic.php?f=545&t=29319&hilit=nerov ... 60#p400194
Pravda Janek i Lenka umí být taky pěkně sví (Jakub by asi mohl taky leccos povyprávět...), znám je díky Pirátům i ze soukromí, ale tohle celé se mi nějak nezdá
Vubec nepochopil, Krtek dostal od Lukase. Tady se neresi Janek Wagner, ale Jan Wagner z Brna.
sery.pavel píše:
17 úno 2019, 15:49
Michaela.Skokanova píše:
17 úno 2019, 15:27
Bud se vyprokovat nenecham, nebo se k tomu postavim jako chlap a nesu nasledky, ne se schovavat za kamose, co dosvedcej, ze nic nevideli. Dost trapny.
Co to znamena "postavim se jako chlap" V kontetu Tveho postu mně unika smysl.
Děkuji
Znamena to, ze si za svym cinem dotycny bude stat, prestoze za to muze dostat pres prsty. Mirim to konkretne na Lukasovo tvrzeni, ze ma "kopici svedku", ze od nej Krtek nedostal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Skokanova za příspěvky (celkem 2):
sery.pavel, Tomas.Gottwald
Ve veleni Kontrolni komise.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
-------------------------------------------------------------------------------------------
You can find work and sort your life out anytime. The pub closes in five hours. - Bernard Black

Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Dal poděkování: 1343 poděkování
Dostal poděkování: 1253 poděkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek » 17 úno 2019, 17:30

Michaela.Skokanova píše:
17 úno 2019, 15:56
...
Vubec nepochopil, Krtek dostal od Lukase. Tady se neresi Janek Wagner, ale Jan Wagner z Brna.
Omlouvám se, ale asi nejsem v tom nepochopení sám:
Navíc když se Petr Spingfield, zakládající toto vlákno odvolává na redmine v kauze Lenky Wagnerové, není divu.
Ale dále:
Jiri.Rezek píše:
15 úno 2019, 14:16
Wagnerů je tu moc, jedná se o manžela Lenky Wagnerové? A má RP na mysli nějaké konkrétní nevhodné chování?
Petr.Vileta píše:
15 úno 2019, 15:09
Řekl bych, že Wagnerovci dovedou docela dost prudit, ale sem tam mají i pravdu. No a někdo v Praze nemá už dlouho rád Wagnerovce. Ale mohu se mýlit. :)

No a právě proto jsem pro přezkum, abychom se dozvěděli víc. ;)
Ze sobotní párty po táborském CF jsem odcházel před půlnocí, bydlel jsem jinde, a doteď jsem o mimořádné události neměl ani páru.

Tedy nečlen Lukáš Krtek Nový dostal od Lukáše. A role Jana Wagnera?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Robert.Magni
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!

Michaela.Skokanova
Kontrolní komise
Profese: Studentka
Dal poděkování: 2828 poděkování
Dostal poděkování: 894 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Skokanova » 17 úno 2019, 17:39

Jeej, a nechces si to tu proste procist, abys zjistil, o co jde, nez se pridavas do diskuse? Ano, na prvni strane vlakna par lidi jeste nevedelo, o co go, ale Janek Wagner byl uz o status clena (potazmo RegP) pripraven kdysi Jakoubkem, pokud se dobre pamatuji, stejne tak Lenka.
Ale tedy v kostce - Jan Wagner horel, Krtek ho hasil, zaprasili pri tom patro hotelu a je z toho kauza. Prezkum se kona proto, ze RP ho zbavilo RegP celkem netransparentne a bez toho, aby to nejdriv resilo mistne prislusne PKS. Krtek dostal od Lukase za to, ze mel radost, ze udelal halo, tedy co ja slysela.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Skokanova za příspěvky (celkem 4):
Ondra.kl, Josef.Kadlecek, Vojtech.Pikal, Robert.Magni
Ve veleni Kontrolni komise.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
-------------------------------------------------------------------------------------------
You can find work and sort your life out anytime. The pub closes in five hours. - Bernard Black

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22143 poděkování
Dostal poděkování: 10369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 17 úno 2019, 17:58

Stejně za všechno může ten Palach na CF, tyhle symboly vytahovat, to je prostě nebezpečné. Kdyby záznělo "Tábor je náš program." žádnej hasičák by se neřešil. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Ulip, Marek.Necada, Frantisek.Kopriva, Robert.Magni
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Lukas.Mamula
Místní předsednictvo
Profese: programátor, analytik
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Příspěvek od Lukas.Mamula » 17 úno 2019, 18:04

Ahoj
Koukám, že se to tu opravdu zvrtlo v něco úplně jiného než jaký byl původní záměr zakládajícího. V každém případě chápu Ondřejovu reakci s ohledem na to, že poslední dobou RP opravdu řeší věci až na základě mediálního humbuku. Což by samozřejmě nebylo špatné, kdyby to většinou nekončilo házením vlastních lidí přes palubu. Tohle jsem si osobně odnesl z posledních komunikací s RP-čkem. No nic. Za mě zkušenost. Když jsem vstupoval do strany, čekal jsem trochu více sounáležitosti a aktivace společné obrany proti mediálním a dalším atakům. V tuto chvíli to na mě působí spíše tak, že členové RP prostě nestíhají zjišťovat informace a konsekvence, na což upozorňoval už minulý rok při volbě i kolega Maiello. Rozumím i tomu proč nemají čas, protože odvádět dobrou práci ve sněmovně bere spoustu času. A teď k incidentu. Na CF-ku jsem byl. Odjížděl jsem žel už v sobotu večer. O incidentu jsem se dozvěděl stylem "jedna paní povídala". Proto jsem se zeptal osobně na tento incident Honzy. Ten nic nezapíral a vše přiznal s tím, že ho to mrzí, jak to celé dopadlo. Bohužel. Ačkoliv s jeho činem nesouhlasím, nemyslím si, že je to důvod k jeho vyloučení z Regp. Už také z toho důvodu, že straně pomáha spousty let a jak už tady bylo několikrát řečeno, nikdy za to nic nechtěl a vždy nás reprezentoval tak, aby nepošpinil jméno strany. Prostě nás má rád a cítí se být pirátem. No nevím, jak po tomhle humbuku. Uvědomuji si, že můj názor je zkreslen tím, že Honza je můj kamarád a znám jej dlouho. Ale právě proto jsem zde nemohl nenapsat a nepostavit se za něj. Tímto se také přikláním k Petrovému členskému podnětu a to z podstatného důvodu. Nechci, aby byla Pirátská strana řízena centrálně a to, co zde předvedlo RP ve mně vyvolává obavu, že se tak začíná dít. Nemyslím si, že krajská předsednictva vedou neschopní lidé, kteří by po upozornění na nekalost nijak nejednali. Dnes se to děje ve spojení s JmK příště to může být jiné KS, které by mohlo být přeskočeno v rozhodovacím procesu. Asi to bude nějak historicky dáno, ale myslím, že Češi moc dobře znají situaci o nás bez nás. Přikláním se tedy k tomu, aby toto vlákno primárně sloužilo k odstranění pochybností v určení hranic moci a zachování subsidiarity krajských potažmo místních sdružení tak, jak to na celorepublikové úrovni tvrdíme.
"Nemyslím si, že existuje větší vzrušení než to, které inovátor zažívá, když univtř cítí nějaký výtvor mysli, který povede k úspěchu… Díky těmto emocím muž zapomene na jídlo, spánek, přátele, lásku, všechno" Nikola Tesla

Lukáš Mamula
4. místopředseda MS Brno
zastupitel města Brna

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: učitel
Dal poděkování: 1035 poděkování
Dostal poděkování: 994 poděkování

Příspěvek od Ludek.Blaha » 17 úno 2019, 18:16

Dalibor.Zahora píše:
17 úno 2019, 17:58
symboly vytahovat, to je prostě nebezpečné.
A ona je v tom Wagnerově zahoření nějaká symbolika? Jakože Palach? Hus? Původně jsem si myslel, že po konzumačně úspěšném večírku došlo ke samovznícení, když při hulení sfoukával sirku. Ledaže by aktuálně neregistrovaný příznivec byl inovativní učitel, který, chce-li zapalovat zájem žáků o řádné zkompetentnění, musí sám hořet.
Tak teď tedy fakt nevím...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludek.Blaha za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Jiri.Ulip, Petr.Vileta, Robert.Magni
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: učitel
Dal poděkování: 1035 poděkování
Dostal poděkování: 994 poděkování

Příspěvek od Ludek.Blaha » 17 úno 2019, 18:34

Lukas.Mamula píše:
17 úno 2019, 18:04
straně pomáha spousty let... nikdy za to nic nechtěl a vždy nás reprezentoval... Prostě nás má rád a cítí se být pirátem.
Tak proč už dávno není členem strany?
To jste poněkud zanedbali. Mohlo to být bez problémů...
Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...

Lukas.Mamula
Místní předsednictvo
Profese: programátor, analytik
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Příspěvek od Lukas.Mamula » 17 úno 2019, 18:48

Sám tvrdil, že mu stačí být příznivcem. Až teprve letos se zmínil, že by se chtěl stát členem. Údajně proto, že Piráti slaví letos 10 let. Myslím, že Honza je u Pirátů buď od vzniku nebo chvíli po, tak v tom viděl nějakou symboliku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mamula za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, sery.pavel
"Nemyslím si, že existuje větší vzrušení než to, které inovátor zažívá, když univtř cítí nějaký výtvor mysli, který povede k úspěchu… Díky těmto emocím muž zapomene na jídlo, spánek, přátele, lásku, všechno" Nikola Tesla

Lukáš Mamula
4. místopředseda MS Brno
zastupitel města Brna

Konrad.Henlein
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Obergruppenführerem SS
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Příspěvek od Konrad.Henlein » 17 úno 2019, 20:40

Lukas.Kolarik píše:
17 úno 2019, 12:16
Dva vejlupci způsobí škodu velkého rozsahu
Husty, uz jsme na 5 milionech korun :D
Jeden je chycen při činu a vyřeší se to hned na místě po jihočesku.
Rucne strucne?
Druhý se srabácky přizná až dva dny poté.
A do protokolu si fotili asik koho? Hlava se samozrejme priznal hned.
Argumentuješ vyjádřením člověka, co byl tak opily, že si ani neuvědomil, jaké následky bude mít vystříkání hasičáku v pátem patře hotelu a do policejního protokolu uvedl, že si tu osudnou noc nepamatuje?
Ja ale nebyl opily a do protokolu (ke kteremu mimochodem pristup mas tezko... snad vyjma situace, kdy by do na miste vypovidajici barmanka uvedla, kdo koho uderil, zejo :D) sem neuvedl nic... ja se s policajtama nebavim. :D

Srab s imunitou, seru :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Konrad.Henlein za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Skokanova, Ondrej.Kotas

Konrad.Henlein
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Obergruppenführerem SS
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Příspěvek od Konrad.Henlein » 17 úno 2019, 21:04

:lol: :lol: :lol:
Screenshot from 2019-02-17 21-03-56.png