Stránka 1 z 1

Nominace Ludmily Beutelové do RV

Napsal: 30 led 2019, 13:23
od Ludmila.Beutelova
Ahoj zdravím všechny. Na popud přátel z KS jsem se i já rozhodla ucházet o jedno z volných míst v RV.
Abych se představila i těm, kterým se zatím nepodařilo mě poznat. Jmenuji se Ludmila Beutelová, běžně se mi říká Lili. Je mi třicet let. Jsem z Ústí nad Labem. A pracuji jako Technická podpora u nejmenovaného operátora.

K Pirátům inklinuji prakticky od jejich vzniku, ale více se zapojit jsem měla možnost až v průběhu kampaně před volbami do PS. Nejdřív jako dobrovolník, ke konci už i jako člen, jsem naskočila do toho šílenství, které bylo korunováno úspěchem ve volbách. Loňský rok byl pro mne ve znamení budování MS Ústí nad Labem a hlavně komunálních voleb. Ve kterých se mi podařilo uspět. A byla jsem zvolena do Zastupitelstva v Ústí nad Labem, obvod Severní terasa. Tam působím bohužel v opozici, jako ostatně v celém městě, ale naštěstí zatím jednání probíhalo v celkové shodě. Také jsem členem kontrolního výboru. Co se týče MS, které jsme stvořili z ničeho, jsem nově zvolená místopředsedkyně. Vzhledem k tomu, že se jedná opravdu o horkou novinku nemohu se zatím pochlubit velkými výsledky.

Ač jsem v politice relativně nováček, učím se rychle a nebojím se ozvat. Myslím, že bych byla v RV přínosem. A ráda bych se zaměřila na spolupráci krajů a MS mezi sebou. Vzhledem k tomu jak se stále rozrůstáme myslím, že tohle propojení bude stále více potřeba.
Jsem aktivní člověk se zápalem, čistým svědomím a s trpělivostí vytrvat až do konce. Věřím, že vaší podporu nezklamu a budu k užitku.
Děkuji za každý hlas i názor. Ahoj

Re: Nominace Ludmily Beutelové do RV

Napsal: 30 led 2019, 14:40
od Dalibor.Zahora
Dávám ti hlas /bianco šek a to z čirého patriotismu - já jsme původně ze Skřivánku, takže kdysi soused :)

Re: Nominace Ludmily Beutelové do RV

Napsal: 30 led 2019, 14:49
od Tomas.Rubinstein
Máš moji podporu.

Re: Nominace Ludmily Beutelové do RV

Napsal: 30 led 2019, 15:10
od Vojtech.Karban
Lída je jeden ze členů místního MS a nyní tedy čerstvě i místopředseda, který se nikdy nebojí říci svůj názor. Je to člověk, který se rozhoduje vždy na základě konkrétních informací, ne domněnek a pokud vydá nějaké stanovisko, tak si za ním stojí a je schopna si ho obhájit. Díky její učenlivosti a rychlosti, jakou se etablovala v tak náročném prostředí, jako je komunální politika v Ústí nad Labem, tím spíše v opozici, nemám žádná problém ji takto podpořit a věřím, že by byla přesně ten cenný hlas za Ústecký kraj i celorepublikové forum, kterých je nyní tolik třeba.
Prosím tedy o podporu její nominace, takových lidí mezi novými tvářemi sever moc nemá.