Nominace Jany Koláříkové do Evropského parlamentu - čelo

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Nominuji Janu Koláříkovou do volby čela kandidátky evropského parlamentu

Pro nominaci
67
55%
Proti nominaci
35
29%
Zdržuji se
20
16%
 
Celkem hlasujících: 122 - Celkem hlasů: 122

Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1736
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4566 poděkování
Dostal poděkování: 4384 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jany Koláříkové do Evropského parlamentu - čelo

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Dík.
Jen upozornění: podpora biopaliv není ani součást ani důsledek SZP. Často se to uvádí, jako příklad "spatně nastavených zemědělských dotací", ale podpora nepochází ze sektoru zemědělství a ani nemá charakter dotace OFFTOPIC- někde už jsem se na tuto "nepřesnost" v našem programu snažil upozornit. Pokud si pamatuji dobře, jde o podporu vlivem povinnosti biopaliva přimíchávat (požadavek EU) a podporu daňovými úlevami (čistě věc ČR).
Příklad blíže tomu, co asi myslíš, by byla třeba podpora bioplynek - což je věc našeho vlastního IMHO hloupého využití SZP OFFTOPIC(a odtud pak pocházejí kukuřičné lány i ve svažitých bramborářských oblastech - na krmení zadotovaných "betonových krav").
OFFTOPICKdyž už jsme na to narazili, připadá mi v našich podmínkách obecně nešťastné využívat SZP k odnaučování zemědělců od zemědělství - dotace na penziony, kompostárny, maloobchod... Nám už IMHO hospodáři spíše chybějí než přebývají. Ale to jsem asi utekl. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Dadourek za příspěvek:
Jana.Kolarikova

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1845
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

Re: Nominace Jany Koláříkové do Evropského parlamentu - čelo

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Milan.Dadourek píše: 20 pro 2018, 14:10 Dík.
Jen upozornění: podpora biopaliv není ani součást ani důsledek SZP. Často se to uvádí, jako příklad "spatně nastavených zemědělských dotací", ale podpora nepochází ze sektoru zemědělství a ani nemá charakter dotace OFFTOPIC- někde už jsem se na tuto "nepřesnost" v našem programu snažil upozornit. Pokud si pamatuji dobře, jde o podporu vlivem povinnosti biopaliva přimíchávat (požadavek EU) a podporu daňovými úlevami (čistě věc ČR).
Příklad blíže tomu, co asi myslíš, by byla třeba podpora bioplynek - což je věc našeho vlastního IMHO hloupého využití SZP OFFTOPIC(a odtud pak pocházejí kukuřičné lány i ve svažitých bramborářských oblastech - na krmení zadotovaných "betonových krav").
OFFTOPICKdyž už jsme na to narazili, připadá mi v našich podmínkách obecně nešťastné využívat SZP k odnaučování zemědělců od zemědělství - dotace na penziony, kompostárny, maloobchod... Nám už IMHO hospodáři spíše chybějí než přebývají. Ale to jsem asi utekl. :)
Díky za doplnění a přínosné informace!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvek:
Milan.Dadourek

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18635
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Nominace Jany Koláříkové do Evropského parlamentu - čelo

Příspěvek od Martin.Kucera »

Nominace byla doručena a zpracována, takže další diskuse prosím v jednacím vlákně.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“