Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Projednat zmíněný návrh?

Pro
61
42%
Proti
68
47%
Zdržuji se
17
12%
 
Celkem hlasujících: 146 - Celkem hlasů: 146

Uživatelský avatar
klivan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1228
Registrován: 29 zář 2017, 21:17
Profese: lékař
Bydliště: Litoměřice
Dal poděkování: 472 poděkování
Dostal poděkování: 771 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od klivan »

Martin.Shanil píše:Jděte s tím hejtem důchodců a vesnic do prdele.
Není to hejt, je to statistika, Zeman byl volen lidmi s nižším vzdělání, v sídlech s nižším počtem lidí a lidmi z vyšší věkové kategorie,
tj. všude kde vítězilo Ano a SPD, to je náhodička. :)
Jinak pane Shánile to je statistika, kterou jsem si nevymyslel, pokud máte jiné statistiky, tak sem s nimi, rád se nechám poučit, a pak budu hájit vaše právo, aby jste mohl šiřit ty své správné názory.
A ještě jeden dotaz, a co nějaký etický kodex diskuse, neměl by vás náhodou moderátor vyloučit pro vulgarity, svoboba projevů je dobrá věc, ale neměla by se zneužívat :D k nactiutrhání, měl byste dodržovat pravidla, které jste si schválili. :D Ještě chybí, klid na práci, a v národu je síla, v p*deli je díra,Nebo v jednotě je síla, když tě síla opustí, jednota tě propustí, :D

https://wiki.pirati.cz/ao/pravidla/forum


http://domaci.eurozpravy.cz/politika/21 ... l-pruzkum/
http://www.info.cz/vysledky-volby-2018
„Náš problém není v tom, že toho víme málo. Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”
Will Rogers
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Petr.Tkadlec píše:Tento podnět má podporu k projednání v referendu.
drahoš.JPG
Apeluji na navrhovatele (nebo kohokoliv jiného iniciativního), aby podnět nedoručoval do podatelny. Takto štěpící a kontroverzní návrh nám může mediálně jen uškodit a Drahošovi naše neshoda také neprospěje. Přitom máme vnitrostranickou anketu, na kterou se snadno můžeme odkazovat a která pro Drahoše vyznívá dobře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 3):
Zbynek.Konvicka, Lenka.Kozlova, Jakub.Dedek

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34642
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31595 poděkování
Dostal poděkování: 25704 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od Petr.Vileta »

Martin.Shanil píše:Jděte s tím hejtem důchodců a vesnic do prdele.
A proč? :o Jsi důchodce a venkovan. Koho budeš volit? Zemana. Tak zklidni hormon. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ivo.Vlasaty píše:
Petr.Tkadlec píše:Tento podnět má podporu k projednání v referendu.
drahoš.JPG
Apeluji na navrhovatele (nebo kohokoliv jiného iniciativního), aby podnět nedoručoval do podatelny. Takto štěpící a kontroverzní návrh nám může mediálně jen uškodit a Drahošovi naše neshoda také neprospěje. Přitom máme vnitrostranickou anketu, na kterou se snadno můžeme odkazovat a která pro Drahoše vyznívá dobře.
Už byl doručen.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Kamil.Kubica
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 369
Registrován: 25 dub 2016, 22:37
Profese: produkční, učitel, student práv
Dal poděkování: 171 poděkování
Dostal poděkování: 324 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od Kamil.Kubica »

Stažení návrhu

Děkuji všem, kteří podpořili můj návrh, nicméně zbytečně rozděluje Piráty, a to ani ještě nehlasuje CF. Tím pádem stahuji svůj návrh a doufám v konec vládnutí prezidenta Zemana. Jako uklidnění pro mě slouží členská anketa, kde Drahoš drtivě vítězí.

Zároveň děkuji většině diskutujících za slušnou diskuzi.

EDIT: Přikladám odkaz na zmíněnou anketu: clenske-ankety-f637/anketa-prezidentske ... 39213.html
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kamil.Kubica za příspěvky (celkem 8):
Ales.Sura, Jan.Bednarik, Petr.Lysek, jachymb, Lenka.Kozlova, Ivo.Vlasaty, Robert.Magni, Jakub.Dedek
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od anonym2064 »

Petr.Vileta píše:
Martin.Shanil píše:Jděte s tím hejtem důchodců a vesnic do prdele.
A proč? :o Jsi důchodce a venkovan. Koho budeš volit? Zemana. Tak zklidni hormon. :D
nechtěl jsem nikoho, ale možná právě navzdory přemoudřelejm mladejm pražskejm proamerickejm kavárníkům to schválně zemanovi hodim. :mrgreen: nechci volit společně s topákama svobodnejma a odesákama. to už jsou mi ty vesnický důchodci i s jejich protiimigrantskejma strachama milejší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Ales.Sura
Člen KS Praha
Příspěvky: 2112
Registrován: 05 kvě 2009, 12:04
Profese: aplikační inženýr, vývoj IC
Bydliště: Praha 7, Bubeneč
Dal poděkování: 1963 poděkování
Dostal poděkování: 3119 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od Ales.Sura »

Kamil.Kubica píše:Stažení návrhu
Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Sura za příspěvek:
Robert.Magni
"Prosíme ty, kteří tvrdí, že něco nejde, aby nezdržovali ty, kteří už to dělají!"
Uživatelský avatar
TomasMikus
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 594
Registrován: 15 úno 2017, 16:10
Profese: biolog
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 241 poděkování
Dostal poděkování: 372 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od TomasMikus »

Martin.Shanil píše:
Petr.Vileta píše:
Martin.Shanil píše:Jděte s tím hejtem důchodců a vesnic do prdele.
A proč? :o Jsi důchodce a venkovan. Koho budeš volit? Zemana. Tak zklidni hormon. :D
nechtěl jsem nikoho, ale možná právě navzdory přemoudřelejm mladejm pražskejm proamerickejm kavárníkům to schválně zemanovi hodim. :mrgreen: nechci volit společně s topákama svobodnejma a odesákama. to už jsou mi ty vesnický důchodci i s jejich protiimigrantskejma strachama milejší.
co se řídit skutečně svým vlastním názorem ani navzdory ani v předklonu ale právě v takovém případě by měl člověk umět jednoznačně zdůvodnit proč to či ono
a to že je zeman soudně uznaný lhář nestačí ?? mě to stačí, to je můj názor, jaký je tedy ten Váš ? co tak skvělého udělal že bychom měli jeho lživé eskapády omlouvat a tolerovat ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi TomasMikus za příspěvek:
Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7198 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Martin.Shanil píše:
Petr.Vileta píše:
Martin.Shanil píše:Jděte s tím hejtem důchodců a vesnic do prdele.
A proč? :o Jsi důchodce a venkovan. Koho budeš volit? Zemana. Tak zklidni hormon. :D
nechtěl jsem nikoho, ale možná právě navzdory přemoudřelejm mladejm pražskejm proamerickejm kavárníkům to schválně zemanovi hodim. :mrgreen: nechci volit společně s topákama svobodnejma a odesákama. to už jsou mi ty vesnický důchodci i s jejich protiimigrantskejma strachama milejší.
Myslím si, že není úplně na místě ty lidi nějak nálepkovat na vesnické důchodce, odeesáky, apod. Já volím spolu s vesnickými důchodci Drahoše, protože je to i pro spousty vesnických důchodců zajímavý kandidát. A ty jejich argumenty jsou zajímavé - volí ho třeba proto, že se aktivně staví proti migraci, narozdíl od Zemana, který má spoustu řečí, ale za pět let pro to nic neudělal. Ale stejně tak znám vesnické důchodce, kteří budou volit Zemana a jsou s ním spokojení. Ale hlavní je to, že všichni spolu chodí na pivo a nikdo se kvůli tomu v hospodě nepobije, přestože se učité skupiny lidí snaží polarizovat společnost a vytvořit dojem, že Drahoš je nějaký anti-Zemanovský kandidát.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 3):
TomasMikus, anonym2064, Ivo.Vlasaty

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Podpora Jiřího Drahoše ve druhém kole prezidentské volby

Příspěvek od anonym2064 »

TomasMikus píše: co se řídit skutečně svým vlastním názorem ani navzdory ani v předklonu ale právě v takovém případě by měl člověk umět jednoznačně zdůvodnit proč to či ono
a to že je zeman soudně uznaný lhář nestačí ?? mě to stačí, to je můj názor, jaký je tedy ten Váš ? co tak skvělého udělal že bychom měli jeho lživé eskapády omlouvat a tolerovat ?
tak muj vlastní názor je jak už jsem řikal nevolit nikdy nikoho, nanajveš sebe. jenže to se na mě sesypalo mraky demokratů, že prej tím někomu pomáhám a někomu škodím a že bych měl k volbám jít. proto taky nikomu ale neříkám koho by měl volit, když na kandidátce nejsem. A po roce po odchodu z partaje už je mi fakt uplně jedno koho kdo volí.
MaxthonSnímek20180117115638.jpg
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“