Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Projednat navržené usnesení o odstranění GA?

Pro
47
63%
Proti
24
32%
Zdržuji se
4
5%
 
Celkem hlasujících: 75 - Celkem hlasů: 75

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Martin.Kucera »

Hlásáš "attack the message, not the messenger" a sám v post521673.html#p521673 útočíš na messengera (to, že se Vileta chová idiotsky v tomhle případě, nevypovídá nic o případech z jiných oblastíOFFTOPIC- například já si o tobě myslím, že jsi zcela nedůvěryhodný, nicméně nezpochybňuju tvoje odborné znalosti v určitých oblastech). Tak jsem jen poukázal na nekonzistentnost tvého chování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Petr.Vileta
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Vit.Jurasek
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1246
Registrován: 24 led 2012, 16:41
Profese: Programátor
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 8853 poděkování
Dostal poděkování: 2402 poděkování

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Vit.Jurasek »

S těmahle meta-hádkama jděte k čertu. Stejně si myslíte, že ten druhý je kokot a skončí to jen tím, že tu přibude pár stran příspěvků spravujících nás o kokotovitosti jednotlivých osob.

Jestli to nasbíralo podporu, rozešlete to ať se k tomu dostane CF.
Tahle otázka je stejně velice prostá:
1. Stojí nám zhoršení uživatelské přívětivosti a praktičnosti OFFTOPICPiwik neznám, ale vycházím z předpokladu, že google bude mít vždycky vychytanější rozhraní, protože má spoustu peněz za skrytí dat našich návštěvníků před zraky Google?
a ona se tu objevila i druhá otázka:
2. Stojí nám slepota vůči chování návštěvníků za plným soukromím návštěvníků?
Moje odpovědi jsou 1. Ano, 2. Ne, protože nepraktičnost pro nás je moc velká a lidi potřebují stejně chránit obecněji, takže bych radši udělal a zpropagoval microsite na téma jak se zneviditelnit snadno a rychle (pár odkazů na ozkoušené pluginy a nějaké nastavení prohlížeče apod.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Jurasek za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Petr.Vileta, Josef.Kadlecek
Ivor.Kollar
Člen KS Praha
Příspěvky: 624
Registrován: 05 bře 2017, 11:57
Profese: IT konzultant
Dal poděkování: 1574 poděkování
Dostal poděkování: 1871 poděkování

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Ivor.Kollar »

Nerad Vam narusujem konstruktivnu diskusiu, ale nebude uz pomaly cas na rozoslanie clenskeho podnetu?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivor.Kollar za příspěvek:
Vit.Jurasek
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Lukas.Novy »

Martin.Kucera píše:Hlásáš "attack the message, not the messenger" a sám v post521673.html#p521673 útočíš na messengera (to, že se Vileta chová idiotsky v tomhle případě, nevypovídá nic o případech z jiných oblastíOFFTOPIC- například já si o tobě myslím, že jsi zcela nedůvěryhodný, nicméně nezpochybňuju tvoje odborné znalosti v určitých oblastech). Tak jsem jen poukázal na nekonzistentnost tvého chování.
Ne. Ja sem reagoval na na Dominiku, v podstate sem si jenom povzdychnul. Cely ten princip mas spatne, utocit na postaka znamena, ze misto toho, aby ses snazil vyvrati jeho argumenty (coz ja sem udelal), jenom sproste argumentujes ad hominem. Coz jsi udelal ty.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Lukas.Novy »

Vit.Jurasek píše:S těmahle meta-hádkama jděte k čertu. Stejně si myslíte, že ten druhý je kokot a skončí to jen tím, že tu přibude pár stran příspěvků spravujících nás o kokotovitosti jednotlivých osob.

Jestli to nasbíralo podporu, rozešlete to ať se k tomu dostane CF.
Tahle otázka je stejně velice prostá:
1. Stojí nám zhoršení uživatelské přívětivosti a praktičnosti OFFTOPICPiwik neznám, ale vycházím z předpokladu, že google bude mít vždycky vychytanější rozhraní, protože má spoustu peněz za skrytí dat našich návštěvníků před zraky Google?
a ona se tu objevila i druhá otázka:
Proc by melo dojit ke zhorseni uzivatelske privetivosti a prakticnosti?
2. Stojí nám slepota vůči chování návštěvníků za plným soukromím návštěvníků?
Moje odpovědi jsou 1. Ano, 2. Ne, protože nepraktičnost pro nás je moc velká a lidi potřebují stejně chránit obecněji, takže bych radši udělal a zpropagoval microsite na téma jak se zneviditelnit snadno a rychle (pár odkazů na ozkoušené pluginy a nějaké nastavení prohlížeče apod.)
Ano stoji a navic, nebudeme slepy, ale kdo nechce byt trackovan, proste nastavi DNT a ma od nas pokoj. To tedka neplati.
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 15976
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2162 poděkování
Dostal poděkování: 28464 poděkování

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ivor.Kollar píše:Nerad Vam narusujem konstruktivnu diskusiu, ale nebude uz pomaly cas na rozoslanie clenskeho podnetu?
Viz růžový box v záhlaví.
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příspěvky: 21224
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: specialista pocitacove bezpecnosti
Bydliště: Praha, V Klaudu 42
Dal poděkování: 2361 poděkování
Dostal poděkování: 11863 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ivor.Kollar píše:Nerad Vam narusujem konstruktivnu diskusiu, ale nebude uz pomaly cas na rozoslanie clenskeho podnetu?
Sem ti rikal, ze tak jednoduchy to nebude ;]
pani nováková povídala, že u vás na balkóně
sou furt ňáký kluci, kouřej a smějou se.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Fotku Stierlitze jako avatara mi zakazali, toz sem nahodil catvatara.
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Zahraniční odbor
Příspěvky: 3342
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9333 poděkování
Dostal poděkování: 6540 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Marek.Necada »

https://redmine.pirati.cz/issues/7926

Bylo to strašně složité, trvalo to asi celých 25 sekund.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvky (celkem 3):
Ivor.Kollar, Vojtech.Pikal, Petr.Vileta
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2738
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1844 poděkování
Dostal poděkování: 3053 poděkování

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Michal.Ketner »

Marek.Necada píše:https://redmine.pirati.cz/issues/7926

Bylo to strašně složité, trvalo to asi celých 25 sekund.
Ja jsem tadz na to upozorvnoval bo jsem cekal ze hlavni navrhovatel je Martin, tak to doruci nekomu ze svyho odboru.
-----BEGIN GEEK CODE BLOCK-----
Version: 3.1
GM/IT/MU/S/CS/P/SS d--- s+:+ a? C++++ U++ P+ L++ E--- W++ N* o-- w--- K+++++ O- M-- V- PS+++ PE-- Y ++ PGP+ t+ 5+ X+ R+++ !tv b+++ DI- D+++ G++++ e h+ r-- z*
------END GEEK CODE BLOCK------
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Zahraniční odbor
Příspěvky: 3342
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9333 poděkování
Dostal poděkování: 6540 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Příspěvek od Marek.Necada »

Předpisy nic jako „hlavní navrhovatel“ neznají. Navrhovatelem je skupina členů.
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“