A to je právě ten problém, jak by řekli moji synové.Petr.Vileta píše:Možná má nějaká další data, ale pokud o nich nevím najdou zobrazit, tak mě to netrápí.
Jako Piráti bychom se měli zajímat i o to, jaká data shromažďuje. A necpat mu další.
Moderátor: Predsedajici
A to je právě ten problém, jak by řekli moji synové.Petr.Vileta píše:Možná má nějaká další data, ale pokud o nich nevím najdou zobrazit, tak mě to netrápí.
Ano, takto podáno to dává smysl a proto by se Krtek měl GA zbavit, předat ji kompletně TO, pak GA přestaneme používat a nahradíme třeba Piwikem.Martin.Kucera píše:A to je právě ten problém, jak by řekli moji synové.Petr.Vileta píše:Možná má nějaká další data, ale pokud o nich nevím najdou zobrazit, tak mě to netrápí.
Jako Piráti bychom se měli zajímat i o to, jaká data shromažďuje. A necpat mu další.

K přechodu na Piwik není nic takového potřeba.Petr.Vileta píše:Ano, takto podáno to dává smysl a proto by se Krtek měl GA zbavit, předat ji kompletně TO, pak GA přestaneme používat a nahradíme třeba Piwikem.Martin.Kucera píše:A to je právě ten problém, jak by řekli moji synové.Petr.Vileta píše:Možná má nějaká další data, ale pokud o nich nevím najdou zobrazit, tak mě to netrápí.
Jako Piráti bychom se měli zajímat i o to, jaká data shromažďuje. A necpat mu další.![]()
You'll be redlacep!
UTOPIE: Každého, komu je potřeba toto vysvětlovat na několika stranách, bychom se měli zbavit ještě dřív než GA. Ovšem nejdřív by měli letět ti, co se o tom nezajímají vůbec. REALITA: Za chvíli už se tu nenasbírá podpora pro zásadní věci ani omylem, protože se řeší mediálně hodnotné blbosti pomocí lidí, kteří vnímají jen svůj výsek reality. Ale na 300%.. to je v soutěži hlavní.Petr.Vileta píše:Ano, takto podáno to dává smyslMartin.Kucera píše:A to je právě ten problém, jak by řekli moji synové.Petr.Vileta píše:Možná má nějaká další data, ale pokud o nich nevím najdou zobrazit, tak mě to netrápí.
Jako Piráti bychom se měli zajímat i o to, jaká data shromažďuje. A necpat mu další.
Domčo, o dvě zprávy výš, ale dám to i semDominika.Michailidu píše:UTOPIE: Každého, komu je potřeba toto vysvětlovat na několika stranách, bychom se měli zbavit ještě dřív než GA. Ovšem nejdřív by měli letět ti, co se o tom nezajímají vůbec. REALITA: Za chvíli už se tu nenasbírá podpora pro zásadní věci ani omylem, protože se řeší mediálně hodnotné blbosti pomocí lidí, kteří vnímají jen svůj výsek reality. Ale na 300%.. to je v soutěži hlavní.
vnitrostranicka-diskuse-f75/pocty-t2135.html#p31319Příspěvek od Lukas.Novy » 21 říj 2009 23:00
Nostradamus rika, ze by to chtelo Google Analytics.
Bohajeho, zkus si aspoň desetkrát poposkočit. Poznáš rozdíl?Petr.Vileta píše:A když tedy budeme i nadále inklinovat k utopii, tak zavrhneme i ten Piwik? Jakékoliv sledování našich uživatelů bude špatně a raději budeme "slepí" ohledně jejich návštěvnosti a chování?
Attack the message, not the messenger.Martin.Kucera píše:... napsal ten, kdo jindy hlásá "attack the message, not the messenger".