Stránka 5 z 15

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 05 říj 2017, 04:17
od Lukas.Novy
Petr.Vileta píše:https://www.piratenpartei.de/kontakt/da ... rklaerung/
Bez GA.
Petr.Vileta píše:https://www.piratenpartei.de/2016/02/09 ... net-day-2/
Bez GA.
Petr.Vileta píše:http://www.piratpartiet.se/luciafika-oc ... orrkoping/
Bez GA.
Petr.Vileta píše:Jak souvisí kopírovací monopol s Google Analytics?
Ke svym datum nemas pristup, kopirovaci monopol.
Petr.Vileta píše:Třeba mi něco uniká, ale já nevidím v našich stanovách nic, že bychom nesměli např. používat vlastní tracking cookies.
Jediny dva, kdo tady porad do toho tahaji Cookies jsi ty a Jakoubek.

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 06 říj 2017, 01:54
od Petr.Vileta
Lukas.Novy píše:
Petr.Vileta píše:Jak souvisí kopírovací monopol s Google Analytics?
Ke svym datum nemas pristup, kopirovaci monopol.
Osvěž si pojmy. ;) https://wiki.pirati.cz/kci/kopirovaci_monopol
Ostatně trochu skriptování a máš veškerá dostupná data pěkně v CSV. https://support.google.com/analytics/an ... 8573?hl=cs

Tedy opět lžeš, nebo máš hluboké neznalosti.
Lukas.Novy píše:
Petr.Vileta píše:Třeba mi něco uniká, ale já nevidím v našich stanovách nic, že bychom nesměli např. používat vlastní tracking cookies.
Jediny dva, kdo tady porad do toho tahaji Cookies jsi ty a Jakoubek.
Tak proč pořád trváš na přístupu k těm fuj ošklivým GA datům? :o Zbav se jich, nepoužívej to, předej to někomu, kdo se toho nebude štítit. :twisted:

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 06 říj 2017, 07:28
od Tomas.Klapka
Až na to, že Google si o návštěvnících webu bere víc dat, než ke kterým dá přístup.

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 06 říj 2017, 10:44
od Lukas.Novy
Petr.Vileta píše:Ostatně trochu skriptování a máš veškerá dostupná data pěkně v CSV. https://support.google.com/analytics/an ... 8573?hl=cs
Veskera dostupna, tedy jenom reporty, nikoliv data samotna. Bud lzes schvalne nebo jsi proste jenom senilni nouma, co neumi cist.\
Petr.Vileta píše: Jediny dva, kdo tady porad do toho tahaji Cookies jsi ty a Jakoubek.

Tak proč pořád trváš na přístupu k těm fuj ošklivým GA datům? Zbav se jich, nepoužívej to, předej to někomu, kdo se toho nebude štítit.
Souvislost?

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 07 říj 2017, 02:21
od Petr.Vileta
Tomas.Klapka píše:Až na to, že Google si o návštěvnících webu bere víc dat, než ke kterým dá přístup.
Ono něco nejde zobrazit v těch jejich grafech? Co například?

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 07 říj 2017, 02:39
od Lukas.Novy
Surova data nejdou z tech grafu vzit. V GA nejblize jak se muzes k necemu dostat je pres agregaci na jednu dimenzi.

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 07 říj 2017, 04:13
od Michal.Ketner
Máme limit pro rozeslání

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 07 říj 2017, 23:12
od Petr.Vileta
Lukas.Novy píše:Surova data nejdou z tech grafu vzit. V GA nejblize jak se muzes k necemu dostat je pres agregaci na jednu dimenzi.
Já psal o surových datech? Normální data mining přes tu tvou "agregaci na jednu dimenzi". Našel jsem návod, v angličtině, ale
https://youtu.be/PyIT1EO8bKM?t=2m13s

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 08 říj 2017, 01:34
od Lukas.Novy
Petr.Vileta píše:Já psal o surových datech?
Nevim, ty obecne meles hovna, takze to neni dulezite. Celou dobu se tu totiz o surovych datech bavime.

Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů

Napsal: 08 říj 2017, 11:16
od Petr.Vileta
Lukas.Novy píše:
Petr.Vileta píše:Já psal o surových datech?
Nevim, ty obecne meles hovna, takze to neni dulezite. Celou dobu se tu totiz o surovych datech bavime.
Bavíme se o google analytics a to je pro mě to, co mi zobrazí v grafech. Možná má nějaká další data, ale pokud o nich nevím najdou zobrazit, tak mě to netrápí. Já jen tvrdím, že pomocí jednoduchých skriptů můžeš dostat veškerá data, která GA umí zobrazit.