Re: Odstranění Google Analytics ze stranických systémů
Napsal: 04 říj 2017, 00:35
Ne. Porušování předpisů je v gesci KK.Petr.Vileta píše:Tohle je opravdu perla. Kam jinam by patřilo porušování stanov, než na půdu CF? Do mlékárny, do výčepu, nebo kam?Tomas.Klapka píše:Jde o porušování stanov a to na půdu CF nepatří.
Ne. První prohlížeč fungoval oboustraně. HTTP protokol normálně umí oba směry. To teprve business z webu udělal jednostranou záležitost.Petr.Vileta píše:https://cs.wikipedia.org/wiki/World_Wide_WebTomas.Klapka píše:Web pirátů není nic jiného než pro marketingové účely? To si říkáš pirát?!
Web byl od počátku v podstatě stejné jednosměrné vysílání, jako rozhlas nebo televize, jen s tím rozdílem, že jsi tam nemusel citovat cizí zdroje, ale vložil jsi pouze odkaz. Ať se nám to líbí nebo ne, masovou obousměrnou komunikaci z toho neudělaly ani BBS, ani Twitter, ani mail, ale až Facebook, který svou vnější formou přitáhl miliony lidí.