Stránka 7 z 63

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:03
od Petr.Tkadlec
OFFTOPICdont feed a krtky!!!

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:07
od Dominika.Michailidu
Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe. Diverzita.
Pro lepší pochopení - https://www.facebook.com/newsnercom/vid ... nref=story (kdo nemá fb, tak si zadá "video yellowstone wolves").
Na odchody lidí (z různých důvodů - já taky neřvu, ať zrušíme institut RP, protože kvůli různým nápadům různých RP odešlo nebo se zneaktivnilo v minulosti mnoho kvalitních lidí) si opakuj pjedsedovu mantru "lidé přicházejí a odcházejí". Pomáhá to.

@Tkadlec - krtky netřeba krmit, Žížalo.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:12
od Jan.Novak
OFFTOPICMíšo, nejsi nejsnažší cíl. Spíš si upřímně myslím, že kdyby jsi nebyla zaláskovaná, tak by jsi to možná viděla jinak. Nebo se pletu, rozhodně to, že Tě v něčem vykoupal neznamená, při obdobnosti jiné skoro neutopil. A ber to s nadhledem a nebuď vypruzená. ;)

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:14
od Martin.Kucera
Dominika.Michailidu píše:
Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.
No, jak kdy.
Když mě onehdá na mumble začal urážet a řvát na mě, tak jsem na něj taky zařval.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:21
od Dominika.Michailidu
Martin.Kucera píše:
Dominika.Michailidu píše:
Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.
No, jak kdy.
Když mě onehdá na mumble začal urážet a řvát na mě, tak jsem na něj taky zařval.
Tak píšu možná.. Ale občas si zařvat je zdravý. Určitě lepší než se užírat plány na očištění společenství. No nic. Stejně jen tak plkáme, nebo už někdo vymyslel k důvodům i způsob?

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:23
od Jan.Posvar
Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:36
od Barbora.Hradecna
IMHO bychom se měli vrátit k meritu věci, a to že zde se skupinou členů chceme řešit destruktivní chování a neustálé osobní útoky jednoho člena vůči jiným. Možná sice trochu zoufalým způsobem, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci- na KK ani RK už dávno nevěřím. Nechápu jak můžeme svorně dál tolerovat šikanu a stalkování jiných, nota bene placených lidí. Neboť, světe div se, i tito lidé mají pracovní dobu (byť nerovnoměrně rozvrženou) a jsou šikanováni a stalkováni i ve svém soukromí mimo Piráty. Tady už nejde o to, které ustanovení stanov a předpisů Lukáš Nový porušuje, tohle už je za hranou, a to hodně a dlouho jakéhokoliv slušného ba dokonce legálního chování. A s takovým člověkem tady opravdu být nechci.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:41
od Jan.Novak
Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:43
od Michaela.Nepejchalova
Jan.Novak píše:OFFTOPICMíšo, nejsi nejsnažší cíl. Spíš si upřímně myslím, že kdyby jsi nebyla zaláskovaná, tak by jsi to možná viděla jinak. Nebo se pletu, rozhodně to, že Tě v něčem vykoupal neznamená, při obdobnosti jiné skoro neutopil. A ber to s nadhledem a nebuď vypruzená. ;)
Hele, od zacatku, co tu jsem, si delam na lidi nazor sama, bez toho, aby mi nekdo radil, co si o nich mam myslet, takze ani ze zacatku, kdy jsem ho temer neznala a kdy me fakt ani nenapadlo, jak to dopadne, jsem Krtka nepovazovala za odpad strany a zaskodnika, co si zaslouzi postavit ke zdi, vis. OFFTOPICS nadhledem jsem to brala dlouho. Uz nemam duvod. Zkus si vzit priklad z jinych, kteri dokazi oddelit sve osobni antipatie ke Krtkovi od toho, jak se chovaji ke mne...
Jan.Novak píše:
Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.
Ono te to prekvapi, ale on ma totiz casto i pravdu, vis? Bez ohledu na formu, na tom obsahu casto neco je a to, ze napises "Krtka si nevsimejte, ten mele furt jen z cesty" na tom nic nezmeni.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 11:49
od Jan.Posvar
Barbora.Hradecna píše:IMHO bychom se měli vrátit k meritu věci, a to že zde se skupinou členů chceme řešit destruktivní chování a neustálé osobní útoky jednoho člena vůči jiným. Možná sice trochu zoufalým způsobem, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci- na KK ani RK už dávno nevěřím. Nechápu jak můžeme svorně dál tolerovat šikanu a stalkování jiných, nota bene placených lidí. Neboť, světe div se, i tito lidé mají pracovní dobu (byť nerovnoměrně rozvrženou) a jsou šikanováni a stalkováni i ve svém soukromí mimo Piráty. Tady už nejde o to, které ustanovení stanov a předpisů Lukáš Nový porušuje, tohle už je za hranou, a to hodně a dlouho jakéhokoliv slušného ba dokonce legálního chování. A s takovým člověkem tady opravdu být nechci.
Můžeš to nějak rozvést, jak stalkuje a šikanuje? O tomhle třeba já vím úplný kuloví.