Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany
Napsal: 16 kvě 2017, 11:03

Internet je naše moře!
https://forum.pirati.cz/

Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe. Diverzita.Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.

No, jak kdy.Dominika.Michailidu píše:Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Tak píšu možná.. Ale občas si zařvat je zdravý. Určitě lepší než se užírat plány na očištění společenství. No nic. Stejně jen tak plkáme, nebo už někdo vymyslel k důvodům i způsob?Martin.Kucera píše:No, jak kdy.Dominika.Michailidu píše:Ale to se nikdy nestane. Naopak se možná díky tomu všichni snažíme chovat lépe.Milus.Kotisova píše: Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.
Když mě onehdá na mumble začal urážet a řvát na mě, tak jsem na něj taky zařval.
On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
Hele, od zacatku, co tu jsem, si delam na lidi nazor sama, bez toho, aby mi nekdo radil, co si o nich mam myslet, takze ani ze zacatku, kdy jsem ho temer neznala a kdy me fakt ani nenapadlo, jak to dopadne, jsem Krtka nepovazovala za odpad strany a zaskodnika, co si zaslouzi postavit ke zdi, vis.Jan.Novak píše:

Ono te to prekvapi, ale on ma totiz casto i pravdu, vis? Bez ohledu na formu, na tom obsahu casto neco je a to, ze napises "Krtka si nevsimejte, ten mele furt jen z cesty" na tom nic nezmeni.Jan.Novak píše:On je problém, že Lukáš má docela dost palečků od lidí s červenou barvičkou na fóru, což věřím, že je pro dost lidí velmi demotivující.Jan.Posvar píše:Chování Krtka by nemělo být impulsem pro jeho vyloučení, ale pro vylepšení fungování stranických systémů. Je pravda, že přispívá rozkladu, ale když to nebude dělat on, tak to stejně tak bude dělat později někdo jinej. Krtků na světe běhá víc, než si myslíte.
Můžeš to nějak rozvést, jak stalkuje a šikanuje? O tomhle třeba já vím úplný kuloví.Barbora.Hradecna píše:IMHO bychom se měli vrátit k meritu věci, a to že zde se skupinou členů chceme řešit destruktivní chování a neustálé osobní útoky jednoho člena vůči jiným. Možná sice trochu zoufalým způsobem, ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci- na KK ani RK už dávno nevěřím. Nechápu jak můžeme svorně dál tolerovat šikanu a stalkování jiných, nota bene placených lidí. Neboť, světe div se, i tito lidé mají pracovní dobu (byť nerovnoměrně rozvrženou) a jsou šikanováni a stalkováni i ve svém soukromí mimo Piráty. Tady už nejde o to, které ustanovení stanov a předpisů Lukáš Nový porušuje, tohle už je za hranou, a to hodně a dlouho jakéhokoliv slušného ba dokonce legálního chování. A s takovým člověkem tady opravdu být nechci.