Stránka 6 z 63

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:09
od Mikulas.Peksa
Jan.Novak píše:...Sice považuji hlasování o vyloučení člena pomocí CF za střepinový soud....
Pozor, stavajici podnet neni obycejny strepinovy soud, ale ukolovani jine instituce - ktera neni soudem, ale exekutivou - pomoci strepin. Fakt by se to melo preformulovat.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:09
od Lukas.Novy


Kdyz nejsi Pirat, tak je racionalni, ze se ti nebude libit Piratske chovani.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:12
od Martin.Kucera
Lukas.Novy píše:Krom toho, OP uz se jasne vyjadril, ze cestou pres KK to resit nebude. Timhle zpusobem se tedy podnet zmenit nemuze, zadam uzamceni.
1) Žádný OP zde pokud vím nediskutuje.
2) I zakladatel podnětu může změnit názor, je-li poukázáno na faktické nedostatky.
3) Takže žádosti zatím nevyhovuji.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:16
od Michaela.Nepejchalova
Omlouvam se, ze tu budu spamovat, ale pokud bohuzel mi to neda na tohle nereagovat, kdyz uz me do toho musi Jan Novak tahat...
OFFTOPIC[quote="Jan.Novak"]Popravdě, já bych se zaměřil na trochu něco jiného a to je, že Lukáš zcela evidentně znechucuje ohromnou část Pirátů. Takovým způsobem, že kvůli němu od nás odchází členská základna (nezapomeňte, prosím, někdo poznamenat, že sou to málo Piráti, nebo nějakej takovejhle blbej žvást). Všichni chceme být v prostředí kde je nám dobře, kde se cítíme fajn, a pokud někdo vytváří prostředí ve kterém nám není dobře, tak odcházíme, nebo neděláme tolik co bysme jinak byli schopni dělat.[/quote]
Viz post508949.html#p508949. Kvuli komu si Jan Novak mysli, ze jsem polozila PKS? Abych se nemusela bavit s jeho PO a jeho lidmi, viz Kotisova, jejimz "udanim" se tu argumentuje, jako by to nebyl jeden velky zvast, a ktera se na me odkazuje, a zrejme se to uci tady od sveho vedouciho odboru. Diky bohu, vzhledem k tomu, ze jsme ted dostali jako nahradnika prave tady Bc. Gilla, se kterym si, jak vidim, nazorove nesednu.
[quote="Jan.Novak"]Chtěl bych vidět (nejen) Míšu Skokanovou, kdyby se k ní choval jako k Petrovi Viletovi, když byl vedoucí FO, nebo jí stalkoval jako Petru Smutnou. A ne že by Míša Skokanová totálně blbě neodpředsedala třeba toho Ivoše Vašíčka, žejo. To je věc za kteoru by jiní dostali šikanu. ;) Či znehodnocoval to co dělá pro piráty tím, že by psal jak je to k ničemu.[/quote]
K Mise Skokanove se sam Petr Vileta cele jedno vlakno plus par pripominek mimo zachoval jako troll, ktery se rozhodl byt hnusny a neprijemny, jen aby si Jan Novak uvedomil, ze neni svatej mucednik. Afaik jsem podelala to usneseni, ze tam melo byt "uklada RP odvolat", nikoli "odvolava", a dozvedela jsem se to az par dni pote, protoze nejen Krtek, ale ani nikdo jinej mi v tom nevymachal cumak. Muzu sem Janu Novakovi linknout odkaz, kde me Krtek jebe za vstupovani do rozpravy, pokud mu tak moc pripada, ze mi Krtek nadrzuje. Pokud bude kritika meho pocinani opravnena, at me Krtek (a kdokoli jiny) kritizuje. Ale at si me laskave Jan Novak nebere do huby jakozto zastupnou osobu jen proto, ze jsem diky vazbam ke Krtkovi nejsnazsi terc. Jan Novak se tu ukazuje jako prikladny svazak, nekamarad a svine, se kterou prestavam ztracet cas.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:35
od Mikulas.Peksa
Michaela.Skokanova píše:...Ale at si me laskave Jan Novak neberu do huby jakozto zastupnou osobu jen proto, ze jsem diky vazbam ke Krtkovi nejsnazsi terc....
To je mimochodem take dobra poznamka. Pojdme zkusit represe omezit na individualni odpovednost, netrestejme po bolsevicku pribuzne nebo partnery. Je to hnus. Je tady vic "piratskych rodin", kazdy z jejich clenu je individum sam o sobe a nelze ho soudit za ciny ostatnich.

Pevne doufam, ze i "neznami utocnici z internetu" si tento princip osvoji a nebudou napr. sve vyhrady vuci nekteremu z mistopredsedu ventilovat zvysenym zajmem o ucet jeho pritelkyne.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:45
od Milus.Kotisova
Mikulas.Peksa píše:
Jan.Novak píše:...Sice považuji hlasování o vyloučení člena pomocí CF za střepinový soud....
Fakt by se to melo preformulovat.
A jak by se to podle Tebe mělo přeformulovat?


Takto chápu důvody návrhu pro jeho vyloučení já: Nikoli pro jeho názory, nebo snad pro to, že je mimořádně nadaný v jedné vyhraněné oblasti, ale za to, že svým zcela asociálním, bezohledným, urážlivým, šikanózním a destruktivním chováním likviduje kolektiv. A je zjevné, že mu na těch druhých (kteří nepatří do jeho názorové suity) nezáleží ani za mák. Nulová schopnost empatie a vstřícnosti. Mnoho lidí odešlo jen kvůli tomu v minulosti ze strany. Kvůli neurvalému vystupování jediného člověka. A děje se tak dál. A čím případně konstruktivně vyvažuje tyto škody LN? Podle mého ničím.
A lidé hlasují nohama -- opustili fórum a šli jinam, proto tady diskutuje jen pár lidí.

Jsme liberální strana, ale určitá hranice ohledů vůči druhým musí být zachována, jinak to je cesta do pekel. Kdyby se všichni chovali jako on, tak to můžeme rovnou zabalit.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:49
od Martin.Kucera
Milus.Kotisova píše:A jak by se to podle Tebe mělo přeformulovat?
Jak už tu zaznělo, CF nemůže zaúkolovat RP vyloučením Lukáše Nového, protože RP nemá pravomoc vylučovat členy.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:51
od Mikulas.Peksa
Milus.Kotisova píše:A jak by se to podle Tebe mělo přeformulovat?
1) Pokud teda, je treba zmenit Stanovy, aby vylucovat smelo CF. Tyto diskuse jsme tu uz meli, nikdy se to ale nezrealizovalo.

2) Dotycny ma byt vyloucen rozhodnutim CF, nikoli rozhodnutim RP, jak je to postavene nyni.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:55
od Jakub.Nepejchal
Jan.Novak píše:Všichni chceme být v prostředí kde je nám dobře, kde se cítíme fajn, a pokud někdo vytváří prostředí ve kterém nám není dobře, tak odcházíme, nebo neděláme tolik co bysme jinak byli schopni dělat.
Saunu a vířivku do každého PKS! Hezky se tam všichni naložíme a na problémy, které máme zapomeneme.

EDIT:
Abych to tu nespamoval tak ještě jedna věc:
Kdyby k tomu lynči fakt nakonec nějak došlo a na žádost skupiny členů a pomocí nějakých procesních kliček by byl Krtek fakt vyloučen, myslím, že by to napáchalo více škody než užitku. Jediné, co by už nemohl je podávat ke KK. Do fóra by psal dál a lidem volal furt. Takže si nemyslím, že by si tím strana nějak výrazně získala. Spíš naopak.

Re: Vyloučení Lukáše "Krtka" Nového ze strany

Napsal: 16 kvě 2017, 10:59
od Michal.Gill
Rád si dám poradit, jak podnět přeformulovat. Aktuálně bych to na základě příspěvků níže viděl na něco v tom smyslu, že "CF dává RP za úkol podniknout kroky, které povedou k vyloučení..."

Pod tím bych si konkrétně představoval to, že RP s výraznou podporou CF v zádech shromáždí materiál proti Krtkovi (kterého je habaděj) a toto předloží k rozhodčímu řízení. Ano, mohu to udělat jako člen, ale už jsem opakovaně viděl, jak takové věci končí. A díky za označení "fašista", když mě k tomuto vede mj. i snaha o vyloučení člověka, který tu čas od času užívá avatar osob v uniformě SS (nehledě na to, že proti předpisům nepoužívá vlastní fotku ani teď, a přesto tu květnatě hájí svůj pozitivní dopad na stranu hájením jejích předpisů).