Stránka 4 z 10

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 19:33
od Martin.Smida
Normalne bych mirnil emoce a hledal konsenzus, ale po precteni jsem nechtel psat uz nic. Ale ocividne uz se stalo :-D
Takze aspon tradicni
Popcorn.gif

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 19:38
od Mikulas.Peksa
Genossen, tso tady je sa Schlamperei?! Jak to, še ten Verrätter Trolletz noch nicht im Loch ist?! Takle pychom tu Europa neislamisierowali!!!

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 19:40
od Jakub.Chlupacek
Bohajeho, to je blb.
Upozorňuje však na problém, měli bychom se k tomutu tématu možná trochu více věnovat a vysvětlit si ho, pomalu a jasně.
Množství sračkové propagandy, co se u tohodle člověka chytlo je alarmující.

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 19:42
od Jan.Kochert
Zachovat pirátskou myšlenku chci vždycky, jenže zdůvodnění je hroznej bullshit.
Takže mi jako nejlepší připadá čtvrtá možnost: OFFTOPIChttps://www.youtube.com/watch?v=sKbP-M8vVtw

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 19:53
od Robert.Magni
Mám koule,ale tuto je píčovina.Hoďte na něj síť :roll:

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 20:57
od Frantisek.Kindl
sluníčkář!

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 21:52
od Petr.Tresnak
Poruším pravidlo "Do not feed the troll" .. (ještě, že sem lezu jen zřídka .. i Krtkovo výplody jsou proti tomuto věcné, konstruktivní a pirátské :) ), ale pokud se nejedná o ironii nebo cílenou provokaci, tak větší kokotinu jsem zde v posledních měsících nečetl.
Samo usnesení je sice hlasovatelné, ale zbytek příspěvku je neskutečná sračka, která nemá ani základ regulérní důvodové zprávy. Snaží se jen paušalizovat, nálepkovat a kastovat členy strany na základě subjektivních domněnek pisatel, který musí trpět nějakou psychickou poruchou.
Nebo snad dokáže něco z uvedených sugestivních blábolů regulérně ozdrojovat?
Pokud by mělo být hlasování v anketě platné, vrátil bych zpracovateli k dopracování důvodovou zprávu :D

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 30 led 2017, 22:53
od Jiri.Janecka
Michael.xChaos.Polak píše: Faktem je, že mě serou polarizátoři společnosti, což jsou přesně vynálezci všech těhle pojmů.
Četl jsem už hodně blbostí, ale tenhle článek, to je perla...:http://denikreferendum.cz/clanek/24547- ... -nenavisti

Tři roky se někdo snaží uplést z hovna bič a i když se ukáže, že to není ani hovno, ale úplná, úplná sračka, přece jen se najde jakýsi kavárník a pořád se těmi sračkami bude probírat a ještě nám tvrdit, že je to zlato. Takže když má právo na svoje sr. , pardon, názory tenhle, proč by je neměl mít Zdeněk?

Než tyhle stokrát recyklované výblitky, tak to raději trochu Zdeňkovy autenticity.

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 31 led 2017, 05:44
od Jan.Nezhyba
tak opravdovej problem nastava v každe komunitě když se vypichují rozdíly a komunita se hroutí na jednotlivé frakce (to funguje i mimo piráty)
- od počátku sem mezi nás lez skrze spousty společných postoju a temat k řešení, navíc sem nesl životní prostředí jako u součást pirátstva
zejména mě okouzlilo to že jsme byli vynikající skrumáží person, ktere spojovali hodnoty a cíle přes množství rozdílných povah někde méně někde více

co se tedy děje dnes zírám - vidím snahu se více vymezovat i vůči vlastním lidem a vubec se uvnitř dostáváme do izolace jakých si frakcí
a to mě drtí - ne tydle jen hloupě v nervech zveřejněné plky.

Každý si to řeší po svém někdo tak tady jinej přemejšlí jak se sebou naložit

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

Napsal: 31 led 2017, 06:33
od Ivan.Bartos
Jan.Nezhyba píše:tak opravdovej problem nastava v každe komunitě když se vypichují rozdíly a komunita se hroutí na jednotlivé frakce (to funguje i mimo piráty)
- od počátku sem mezi nás lez skrze spousty společných postoju a temat k řešení, navíc sem nesl životní prostředí jako u součást pirátstva
zejména mě okouzlilo to že jsme byli vynikající skrumáží person, ktere spojovali hodnoty a cíle přes množství rozdílných povah někde méně někde více

co se tedy děje dnes zírám - vidím snahu se více vymezovat i vůči vlastním lidem a vubec se uvnitř dostáváme do izolace jakých si frakcí
a to mě drtí - ne tydle jen hloupě v nervech zveřejněné plky.

Každý si to řeší po svém někdo tak tady jinej přemejšlí jak se sebou naložit
Jaký frakce. Trollec je blázen:-)