Stránka 3 z 10
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 14:15
od Martin.Shanil
jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 14:22
od Frantisek.Navrkal
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 14:52
od Michal.Breskovec
Martin.Shanil píše:jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
Jaká cenzura? Když opominu nesmyslnost návrhu, spíše trollení než cokoliv jiného, tak proč bych měl chtít hlasovat v návrhu, kde je hlasující už v nabízených volbách urážen.
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 15:30
od Marek.Necada
Tak nekrm frolla a nehlasuj.
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 15:43
od Pavel.Stepanek
Martin.Shanil píše:jesti máte zakázaný závorky tak to se rovnou rozpustte. hrozná cenzura.
Zásadně nesouhlasím s návrhem ani s tím, že bych byl jakési SSluníčko.
To není cenzura, zkrátka jsou odpovědi nastaveny tak, že nám podsouvaji názor navrhovatele a ty co s ním nesouhlasí nepřímo uráží. Celý návrh mi přijde v přímém rozporu s demokratickými principy strany, ač mohu rozumět okolnostem, které k němu motivovaly.
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 18:53
od Jan.Nezhyba
af115 píše:Když to tady tak čtu coby příznivce, tak bude mít předseda Bartoš ještě hodně práce, než bude z Pirátů volitelná strana pro větší počet voličů, aby se aspoň dostali do parlamentu.
jo no bohužel ale více díky bohu jsme skrumáž person tak asi tak
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 19:03
od Marek.Necada
Zdenek.Frolec píše:A toto si přátelé nejste ani schopni nastudovat. I prach sprostý ‚RAPER‚ suvereno ví o zahraniční politice víc jak vy.
A když jsme u těch ,RAPER,ů, vzpomněl jsem si na tohle

:
https://www.youtube.com/watch?v=wWeF4cRxKzo
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 19:10
od Michael.Polak
Já jsem sluníčkář zcela určitě - kdo zná moje angažmá na poli solárních kol, tak tomu to musí být jasné

Jsem tedy neomarxista a cyklofašista v jedné osobě, a i když moje názory jsou u Pirátů menšinové, tak se jen tak nedám.
Faktem je, že mě serou polarizátoři společnosti, což jsou přesně vynálezci všech těhle pojmů. (Ale jinak se samozřejmě hlásím také k pražské lumpenkavárně, jak jinak
Jinak ano - transparence je stav občanské společnosti, který je možný pouze v době míru. Stav, kdy jsou fakta utajována "z důvodu bezpečnosti" a jediné informace, ke kterým mají občané právo získat přístup, jsou ty, které poskytuje státní propaganda, je stavem válečným.
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 19:20
od Michael.Polak
Pavel.Stepanek píše:Celý návrh mi přijde v přímém rozporu s demokratickými principy strany
Ne, žádný členský podnět, o kterém se dá hlasovat, nemůže být "v rozporu s demokratickými principy" - dokonce ani takováto pitomost ne. Je to prostě standardní informační šum a nemá cenu se kvůli tomu příliš znepokojovat.
Samozřejmě by šlo napadnout sugestivní formulaci třetí možnosti (ti, kdo se hlasování zdrží, jsou uráženi). Dovolil bych si embednout jedno logo k tématu:
Obrázek
Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.
Napsal: 30 led 2017, 19:23
od Vlastimil.Efraim
Koukam, ze je tu rebelie a plno SSaku!

(Ano: 3, ne: 19)