Odvolání Ivo Vašíčka
Moderátor: Predsedajici
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
A hlasování tady opět ukazuje,že ,,přátel" i ,,nepřátel" má Ivo stejně. Takže tam kde je je právem a není ufoun. Takže Nuda 
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 4):
- Vojtech.Pikal, Maria.Vasickova, Libor.Spacek, Petros.Michailidis
-
Vaclav.Fortik
- Člen KS Praha
- Příspěvky: 2087
- Registrován: 02 črc 2009, 22:39
- Profese: manager
- Dal poděkování: 3902 poděkování
- Dostal poděkování: 3768 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Ivo Vašíček má zřetelné názory, mnohé mi jsou sympatické, s dost nesouhlasím a některých (dodnes si vzpomínám na jednu záležitost z před 5 let, která se týkala výhradně mé osobyTo, co Vašíček předvádí, považuji za předzvěst průseru. I když si o sobě myslí, jak se bije za ty správné věci, jeho manýry, způsob uvažování a osobní názory promítané do stranické agendy představují komplikace. Ten člověk už není schopen realitu okolo sebe rozpoznávat a správně pojmenovávat. Když ho ohledně něčeho konfrontujete, častokrát se velmi agresivně brání způsobem, že se exaltovaně ptá, proč mu něco podsouváte. Ten člověk nemá kvality a předpoklady k tomu být v předsednictvu. Ať se jde třeba proletět s mimozemštěny, ale ať už zmizí z RP, než nám stihne udělat nějakou fakt zásadní ostudu.
Stejně jako uvádím u bodu Neutralita, ani odvolávání jedince většinou několika hlasů není správné (funkční období u Pirátů často není ani dva roky, což je doba, kterou osobně považuji za potřebnou k projevení se změn).
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 6):
- Robert.Magni, Marek.Necada, Michal.Ketner, Jiri.Ulip, Vojtech.Pikal, Tobias.Esner
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Jseš si jistej?Robert.Magni píše: a není ufoun.

Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Jsem.Můj kámoš ufouny vidí a vypadají jinakPetr.Vileta píše:Jseš si jistej?Robert.Magni píše: a není ufoun.![]()

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
- Petr.Vileta
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
a když je nejhůř, tak zdiskretujeme aspoň jednoho neutralistuMikulas.Peksa píše:40 : 37 ? Tady se dějou věci...takže to jako že už chybí jen 2 hlasy?
z ostatních uděláme blbce a utralita je v kapse.
již si připravuji alternativní návrh: a budu požadovat zásadovost.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvky (celkem 2):
- Mikulas.Peksa, Robert.Magni
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
To zní jako podstatně zábavnější show než obyčejná odvolávačka. Ale fakt - někdo by měl ten protinávrh předložit, aby se vidělo, co to podle toho JdŘ v takovýchle případech přímo demokraticky udělá.Martin Shanil píše:a když je nejhůř, tak zdiskretujeme aspoň jednoho neutralistuMikulas.Peksa píše:40 : 37 ? Tady se dějou věci...takže to jako že už chybí jen 2 hlasy?![]()
z ostatních uděláme blbce a utralita je v kapse.
již si připravuji alternativní návrh: a budu požadovat zásadovost.
- Vojtech.Pikal
- Republikové předsednictvo
- Příspěvky: 23308
- Registrován: 19 srp 2010, 23:45
- Profese: poslanec, informatik
- Bydliště: Olomouc
- Dal poděkování: 32404 poděkování
- Dostal poděkování: 25668 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
O odvolání se hlasuje jako v referendu, protinávrhy nejsou přípustné.
Aktuální počet členů je 426, počet členů pro návrh skupiny členů na nové jednání je 41+.
Aktuální počet členů je 426, počet členů pro návrh skupiny členů na nové jednání je 41+.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
- Mikulas.Peksa
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Mě vychází odmocnina jako cca 20.63, takže dvě odmocniny jako 41.26. Čili kvórum je IMO překročeno až s 42 hlasy. Takže ještě jeden chybí. Asi bych na místě AO/žadatele počkal u těhle věcí není dobrá procedurální nejistota....Vojtech.Pikal píše:O odvolání se hlasuje jako v referendu, protinávrhy nejsou přípustné.
Aktuální počet členů je 426, počet členů pro návrh skupiny členů na nové jednání je 41+.
- Petr.Vileta
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 31254
- Registrován: 22 črc 2009, 18:12
- Profese: Celkem Spokojený Důchodce
- Bydliště: Plzeň 2
- Dal poděkování: 27893 poděkování
- Dostal poděkování: 23762 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Že bych začal telefonovat?Mikulas.Peksa píše:Čili kvórum je IMO překročeno až s 42 hlasy. Takže ještě jeden chybí.

- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
- Roman.Kucera, Andrej.Polescuk
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.