Stránka 18 z 49

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 13:18
od Radek.Holodnak
LOL

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 16:10
od Petr.Vileta
zabzicek píše:Pořád si pletete hospodu s televizí.Facebook není medium,takže statusy na něm nejde brát jako vystoupení na veřejnosti.
A když sem taháte 9/11,tak nejdřív udělejte anketu,kolik bude proviletů a kolik provašíčků.Vy tvrdíte,že strana se neshodne,aniž by jste si zjistili,co si strana myslí. Jste srandovní :twisted:
Když budu denně chodit do hospody, kde se vystřídá 500 hostů a v pirátském tričku tam budu vykřikovat "nežerte maso", tak vystupuji za Piráty a na veřejnosti. Je jedno, že je to jen hospoda. Pokud to chci vykřikovat za sebe, musím si sundat pirátské triko, pak jsem jen "pomatený občan", co chce na druhých páchat dobro. :)

Jo a 9/11 ;) clenske-ankety-f637/vas-nazor-na-9-11-t28084.html
zabzicek píše:Pokud vím,tak na to mandát má,protože se strana vyjádřila proti fašistům.
Typickými rysy fašistických ideologií jsou zejména rovnostářský kolektivismus, autoritativní a vůdcovský princip, vypjatý nacionalismus, militarismus, kult modernity, mládí a síly jakož i silná ekonomická role státu chápaného korporativisticky.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%A1ismus
Jak víš, že na Ukrajině jsou fašisté a v Rusku ne? Podle mě jsou jak v Kyjevě, tak v Moskvě. Otázka je, kde je jich víc. A k Benderovi ... ono je to smutné. Bendera získal u občanů oblibu proto, že Sovětský svaz a Stalin byli v očích lidí mnohem horší. Proto velká část Ukrajinců vítala Wehrmacht jako osvoboditele.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 16:21
od Martin.Shanil
fašisti sou všude. otázka není jestli je jich víc v moskvě nebo v kyjevě, ale kde jsou zrovna jejich choutky využity pro "vyšší" zájmy.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 02 úno 2015, 10:15
od odis
Radek Holodnak
A není nic špatnýho, že si někdo o Ukrajině myslí to, co Ivo Vašíček.
Každej má právo na názor.

Ale Ivo nemá právo mluvit v tomto duchu jménem strany, což se nepřímo mnohdy děje. K tomu, aby šířil ruskou proapgandu, mandát nemá. ;)
pokud je pravda:
Svoje postoje jsem v době voleb předsednictva zcela otevřeně formuloval a to včetně negativního názoru na USA a názor na ukrajinskou krizi - že je to USA útok proti EU taky. Lidi mne kvůli tomu možná nezvolili předsedou a jen místopředsedou.
nebyl jsem nečitelný a nezměnil jsem ten postoj
Nemáš pravdu ty, protože byl schválen s tímto postojem, pokud už už není přijatelný může být odvolán, ale to nedává tobě právo říkat, že právo nemá protože si to myslíš (přitom hlasování ve vlákně opět ukazuje "nemáš pravdu".


Co vlákno ukazuje? Už nejde o to co opravdu napsal skutečně Vašíček, přešlo to do stavu tří skupin, jedna ho brání, druhá ho nemá ráda, třetí je to jedno.

Co ukazuje vlákno, to definoval v jednom návrhu MSuchan. Když se jedné části nelíbí co říká volený představitel strany, mělo by se definovat co může tento představitel říkat a hlavně jakou formou a kde je to jeho osobní názor a kde již názor strany. Tímto se i vyřeší problém Vlasatého a spol., že bylo oficiálně řečeno jako názor strany a oni s tím nesouhlasí. Na druhou stranu se zabrání prohlášení Vlasatého aspol, když prohlašují něco jako názor strany a dožadují se tím nějaké akce, což uspokojí jejich odpůrce.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 26 kvě 2015, 11:26
od Adam.Skorepa
Bump. To, co Vašíček předvádí, považuji za předzvěst průseru. I když si o sobě myslí, jak se bije za ty správné věci, jeho manýry, způsob uvažování a osobní názory promítané do stranické agendy představují komplikace. Ten člověk už není schopen realitu okolo sebe rozpoznávat a správně pojmenovávat. Když ho ohledně něčeho konfrontujete, častokrát se velmi agresivně brání způsobem, že se exaltovaně ptá, proč mu něco podsouváte. Ten člověk nemá kvality a předpoklady k tomu být v předsednictvu. Ať se jde třeba proletět s mimozemštěny, ale ať už zmizí z RP, než nám stihne udělat nějakou fakt zásadní ostudu.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 26 kvě 2015, 14:27
od Roman.Kucera
Dokud ty pernamentní odvolávačky nezrušíme (jsem všema deseti PRO) tak je budeme využívat. Dobrej bump :-)

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 26 kvě 2015, 15:05
od Ivo.Vasicek
Adam.Skorepa píše:.. častokrát se velmi agresivně brání způsobem, že se exaltovaně ptá, proč mu něco podsouváte.
Můžeš mi prosím uvést jediný příklad?
Nebo dva, když je to tak často?

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 26 kvě 2015, 15:29
od Roman.Kucera
Zpětná vazba, woe, neasi :-)

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 26 kvě 2015, 15:29
od Adam.Skorepa
Klidně dám odkaz na dva Tvé příspěvky z nedávné doby, kdy naprosto jasně odvádíš pozornost rétorickou ofenzívou a nějakým kvazipsychologickým rozborem:

celostatni-forum-f477/cf-13-2015-neutal ... ml#p397302
celostatni-forum-f477/cf-13-2015-neutal ... ml#p397071

Dále si neopomenu připomenout tento příspěvek (v souvislosti s mou kritikou výkonu funkcionářů v Brně - na základě toho se pak Pavel Moravec iniciativně pustil do burcování k činnosti), zejména tuto jeho část:
Ohledně MW můj postoj potvrdila většina členské základny. To, že je pár lidí s jiným názorem výkonně trolí, neznamená, že je to většina. Řádná hlasování to celkem jednoznačně ukazují.
Můžeš mi říct, jakou interpretaci používáš k výkladu hlasování, v němž chtělo 79 členů CF vrátit RP k přezkumu vaše libové rozhodnutí ohledně Michala Wagnera. Proti se tehdy vyjádřilo jen 33 členů - a já jsem si jist, že v případě delší doby hlasování by se našlo dost hlasů na první mimořádný přezkum v historii strany. Pořád mi chceš tvrdit, že Tvůj postoj potvrdila většina členské základny? Jako ano, můžeš to teoreticky tímto způsobem vykládat - že vám to CF nevrátilo. Ok, řekni to takhle naplno. Řekni těm 79 lidem, že je to "pár lidí, co výkonně trolí".

Tohle není trolling, Ivo. Tohle je nashromážděná nespokojenost s tím, jak působíš dovnitř i ven strany jako funkcionář.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 26 kvě 2015, 15:36
od Ivo.Vasicek
Takže na demagogii (falešné dilema) nesmím reagovat?
Ohledně MW jsem to bral komplexně. Realitou je, že mé (tedy) naše rozhodnutí je platné. Kdybych hlasoval dle tvých představ možná by to rozhodnutí členská základna zrušila (já třeba vůbec nehlasoval a mnoho dalších mohlo to vlákno požadující zrušení rozhodnutí ignorovat). Vysvětloval jsem, že neřeším konkrétní osobu, ale opomenutí při předchozím rozhodnutí. Byl jsem u toho, když jsme registraci zrušili a opomněli stanovit dobu platnosti, proto jsem cítil odpovědnost to napravit.