Stránka 17 z 49

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 07:53
od Ondra.kl
Nevím co furt řešíte. Jde přeci o to jestli je IV na své pozici u Pirátů pro Piráty přijatelný. Teď jsou jeho vyjádření pro některé na hraně, větší skupině nevadí ---> ok, zůstává ve funkci. Možná si z toho vezme ponaučení, možná ne - to je jen a pouze jeho věc. Ale když by někdy napsal, že autorská práva je potřeba prodloužit na 500 let, volební právo mají mít jen osoby s majetkem větším než 10 000 000 $ a třípísmenkové agentury musí mít právo sledovat kohokoli a kdykoli ... tak se vsadím že bude okamžitě odvolán přesně stejným postupem.

Je celkem irelevantní jak svoje vystupování vnímá IV sám, zásadní je jak ho aktuálně vnímá členstvo. Odvolatelnost je silná zpětná vazba, díky diskuzi se člověk dozví i důvody. Při klasické volbě jednou za x let se člověk dozví akorát že není zvolen a důvody si může jen domýšlet.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 08:08
od Lukas.Findeis
25 pro, 35 proti? Nedotahují odvolávači? Co jsem posledně koukal na anketu, tak ti co nechtěli Ivoše odvolávat byli v drtivý převaze.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 10:52
od Ludek.Blaha
Martin Kucera píše:...je spíš na místě otázka, jak je to s posty na osobním FB profilu.
...těžko lze tvrdit, že to budí dojem, že oficiálním postojem Pirátů je propagace...
Takový dojem to zřejmě nebude budit u lidí, kteří jsou soudní a kteří netráví na FB osm hodin denně.
U těch, pro které je FB rozhodný segment poznatelného světa bych si ale tak jistý nebyl.
V zájmu objektivity je ale nutno připodotknout, že tito zase nechodí k volbám.
To by jinak byl podle fejsbúkového věhlasu v Písku starostou Cryo.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 11:35
od Jan.Horky
To je neuvěřitelný!!! 25 lidí je pro odvolání Iva za sdílení stupidních článků na jeho vlastním FB profilu. Navrhuji zakázat podávání stupidních členských podnětů :D

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 12:03
od Radek.Holodnak
Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 12:17
od Robert.Magni
Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
To platí i naopak,je tedy otázkou,jestli jsi blázen ty,nebo on.Ale je mezi vámi rozdíl.On své názory neprezentuje jako slovo boží.Takže ostudu děláš podle mě ty.A při tom by stačilo napsat,,Myslím si,že Ivo...." Na hlavu si klepej,to je ok,ale nepodávej to jako názor všech. :fet:

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 12:19
od Jan.Horky
Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
Beru to tak, že jsou to jeho vlastní názory na události, které se ve světě odehrávají. Ač s jeho pohledem na konflikt na Ukrajině nesouhlasím, tak si nemyslím, že by to straně škodilo. Jsme přeci demokratická strana, a pokud jeho názory nejsou v rozporu s našim programem, tak v tom nevidím problém.
Mimochodem v té válce lžou obě dvě strany a vyznat se v tom je v podstatě nemožné. Dle tohoto vlákna vnitrostranicka-diskuse-f75/ukrajina-t21734.html to navíc nevypadá, že by na svou ruskou propagandu byl sám.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 12:20
od Radek.Holodnak
zabzicek píše:
Radek Holodnak píše:Já naopak s návrhem I. Vlasatého zcela souhlasím.
Ivo Vašíček je již delší dobu solidně mimo a dělá Pirátům akorát ostudu. Lidi si tam maximálně klepají na hlavu, když čtou ty bludy a ruskou propagandu, co přejímá.

Můj místopředseda to rozhodně není a jsem 100% přesvědčenej, že straně škodí.
To platí i naopak,je tedy otázkou,jestli jsi blázen ty,nebo on.Ale je mezi vámi rozdíl.On své názory neprezentuje jako slovo boží.Takže ostudu děláš podle mě ty.A při tom by stačilo napsat,,Myslím si,že Ivo...." Na hlavu si klepej,to je ok,ale nepodávej to jako názor všech. :fet:
Nic takovýho se neděje. Myslím, že je vcelku pochopitelné, že SVÝM příspěvkem vyjadřuji SVŮJ názor.

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 12:21
od Radek.Holodnak
A není nic špatnýho, že si někdo o Ukrajině myslí to, co Ivo Vašíček.
Každej má právo na názor.

Ale Ivo nemá právo mluvit v tomto duchu jménem strany, což se nepřímo mnohdy děje. K tomu, aby šířil ruskou proapgandu, mandát nemá. ;)

Re: Odvolání Ivo Vašíčka

Napsal: 30 led 2015, 12:32
od Robert.Magni
Pokud vím,tak na to mandát má,protože se strana vyjádřila proti fašistům.