Není. Mně stačí vědět, kdo je kdo. Ten konflikt mezi pravdoláskaři a ...foby je tu už dlouho a já jej nehodlám obrušovat, ale hrotit.Lukas Findeis píše: Nic proti takový odpovědi, ale není náhodou ve tvém zájmu přesvědčit argumenty protistranu o tom co považuješ za správné?
Odvolání Ivo Vašíčka
Moderátor: Predsedajici
-
Jiri.Janecka
- Člen KS Středočeský kraj
- Příspěvky: 1730
- Registrován: 13 dub 2012, 21:57
- Profese: právník
- Bydliště: Za Parkem 866, 252 29 Dobřichovice
- Dal poděkování: 462 poděkování
- Dostal poděkování: 2366 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Tomu se říká falešná dichotomie. Jeden z bohaté rodiny logických klamů.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
- Ivo.Vlasaty, Jakub.Nepejchal
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
- Ivo.Vlasaty
- Člen KS Jihočeský kraj
- Příspěvky: 2092
- Registrován: 31 led 2012, 09:15
- Bydliště: České Budějovice/Praha 4
- Dal poděkování: 8056 poděkování
- Dostal poděkování: 3452 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Pokud někomu můj výrok
Zprvu jsem chtěl někoho věku srovnatelného Jiřímu Janečkovi, aby nám zprostředkoval vzájemný překlad, pokud by v jeho řádkách opravdu bylo nějaké smysluplné sdělení. Ted už je ale vše jasné. Očekává se ode mě, že budu obhajovat pravdoláskaře, když jsem ted jeden z nich? Už jsem na seznamu A.B.Bartoše?
Pokud je člověk v menšině, potřebuje mít silný názor. A to bohužel ne každý zvládne skloubit s tím, aby ten názor byl rozumný a ne prostě jen za každou cenu jiný.
Btw, když se to tady stáčí na programovou debatu, s tím, co Ivo Vašíček říká ohledně ekonomiky s ním v nijak velkém rozporu nejsem. Samozřejmě bych se mohl přít o jednotlivostech nebo o použití mě příjemnějších slov, ale to s každým.
Raději, než podnět stahovat (to by znamenalo zamknutí vlákna a to já nerad), bych jej nechal prostě usnout. Stáhnu jej tedy asi ledaže by mě o to požádal Ivoš.
Což o to, já jsem schopný jít do hospody a nejspíš se tam s nějakým zedníkem budu schopný bavit, aniž bych dostal přes hubu, ale stěží budu mluvit jeho řečí, těžko budu jeden z nich. Už proto, jak odlišně žiju. Kolik je v téhle straně zedníků, kteří nepohrdají intelektuály?
Jestli si někdo chce stěžovat na "kavárnu", tak at o tom neteoretizuje jako ta "kavárna" a koná. Budu mu držet palce.
nepřipadá vtipný (což chápu) nebo se jej dokonce dotknul, pak se omlouvám. Nebyl myšlený jako urážka, měl to být jen prostohubý povzdech.jste idioti, když sdílíte články idiotů
Zprvu jsem chtěl někoho věku srovnatelného Jiřímu Janečkovi, aby nám zprostředkoval vzájemný překlad, pokud by v jeho řádkách opravdu bylo nějaké smysluplné sdělení. Ted už je ale vše jasné. Očekává se ode mě, že budu obhajovat pravdoláskaře, když jsem ted jeden z nich? Už jsem na seznamu A.B.Bartoše?
Pokud je člověk v menšině, potřebuje mít silný názor. A to bohužel ne každý zvládne skloubit s tím, aby ten názor byl rozumný a ne prostě jen za každou cenu jiný.Btw, když se to tady stáčí na programovou debatu, s tím, co Ivo Vašíček říká ohledně ekonomiky s ním v nijak velkém rozporu nejsem. Samozřejmě bych se mohl přít o jednotlivostech nebo o použití mě příjemnějších slov, ale to s každým.
Raději, než podnět stahovat (to by znamenalo zamknutí vlákna a to já nerad), bych jej nechal prostě usnout. Stáhnu jej tedy asi ledaže by mě o to požádal Ivoš.
Především si nesmíme vybírat mezi ulicí a kavárnou. Musíme být ti, kdo si uvědomují, že zájmy těch dělníku a intelektuálů jsou vzájemně provázané. Viděli jsme, kam to dotáhne stát, kde se intelektuálové nezajímají o zájmy těch hůře postavených. A děsím se státu, kde dělníci budou pohrdat myšlenkami intelektuálů, takový nemívá budoucnost.zabzicek píše:,,Zedníci,,serou na politiku,která je pevně usazená ve své bublině.Takže chce to se vrátit na ulici,tudíž začít makat pro lidi a ne se snažit lézt do zadku kavárně.
Což o to, já jsem schopný jít do hospody a nejspíš se tam s nějakým zedníkem budu schopný bavit, aniž bych dostal přes hubu, ale stěží budu mluvit jeho řečí, těžko budu jeden z nich. Už proto, jak odlišně žiju. Kolik je v téhle straně zedníků, kteří nepohrdají intelektuály?
Jestli si někdo chce stěžovat na "kavárnu", tak at o tom neteoretizuje jako ta "kavárna" a koná. Budu mu držet palce.- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 4):
- Mikulas.Ferjencik, Jindrich.Bartek, Frantisek.Navrkal, Mikulas.Peksa
- Martin.Shanil
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7036
- Registrován: 07 dub 2012, 21:03
- Profese: eshop + prodejna
- Bydliště: Karoliny Světlé 486, Sadská 28912
- Dal poděkování: 9169 poděkování
- Dostal poděkování: 9464 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Hon na Humla, Baudyše a další pro systém nebezpečné a proto netolerovatelné. Udělat z nich v mainstreamu blbce je tak snadné. (to asi jak ho znám Ivo Vlasatý v plánu neměl) Nerad bych aby to tak dopadlo i uvnitř (málem jsem napsal naší) partaje.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Shanil za příspěvek:
- Robert.Magni
- Robert.Magni
- Člen KS Plzeňský kraj
- Příspěvky: 4745
- Registrován: 18 led 2013, 17:08
- Profese: dělník
- Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
- Dal poděkování: 17929 poděkování
- Dostal poděkování: 3694 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Nechápu,proč sem taháš nějaké pohrdání ? Tady nejde o to,aby si se zedníkama mluvil,ale abys pro ně něco konkrétního dělal. A prosím,neber to jako útok na tebe konkrétně nebo na itelektuály
Vysvětlím ti co myslím - největší úspěch na našem foru mají vlákna - debaty o hovně. Kdežto vlákna o konkrétních věcech nic.....
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
- Milan.Muller, Martin.Shanil
- Lukas.Findeis
- Komunální zastupitel/ka
- Příspěvky: 4889
- Registrován: 04 dub 2010, 15:47
- Profese: běžecký trenér
- Dal poděkování: 4617 poděkování
- Dostal poděkování: 4035 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
- Jakub.Stacke, Andrej.Polescuk
735 07 66 99, zastupitel MČ Praha 12
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
běžecký trenér, Dornova metoda PLUS, Spirální stabilizace (SM systém)
-
Petr.Bajgar
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 7455
- Registrován: 22 čer 2009, 21:57
- Profese: ,
- Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
- Dal poděkování: 6882 poděkování
- Dostal poděkování: 3620 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Takže opět jen tvrzení jako důkaz. Demagogické a zavádějící jsou především tvoje a od tobě podobných kouzelníků s dojmy, kteří se argumentů a pojmů bojíte jako čert kříže. Kašlu ti na to, že jsi právník, když nejsi demokrat a snažíš se kolegu fackovat nesmyslnýma blábolama.Jiri Janecka píše:Si to čet, tak si to najdi.Petr Bajgar píše:Uveď příklad, jinak jen znovu dál a víc potvrzuješ vlastní zaujatost a opakovaně použitou demagogii.Jiri Janecka píše:To sis to ale přečetl nějak blbě. Nekorektní nějakej starej Janečka
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
- Mikulas.Peksa
- Mikulas.Peksa
- Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
- Příspěvky: 4259
- Registrován: 29 lis 2012, 08:33
- Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
- Dal poděkování: 7441 poděkování
- Dostal poděkování: 10824 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
J. Janečka: Upřímně, nerozumím, co Ty a těch pár Tvých názorových souputníků pořád máte s těmi pravdoláskaři. Předpokládám, že to bude generační problém - asi to bylo cool v 90. letech, nemůžu říct, tehdy jsem řešil se spolužáky ve škole pirátění DOSových her na disketě a tahle učená politická filozofie mě nebrala. Když Havel před dvanácti lety skončil ve funkci, řešil jsem ženské a chlast - a neměl jsem zdaleka potřebu se škatulkovat jako jeho obhájce nebo odpůrce. Od té doby se to nijak nezměnilo. Tenhle spor odvál čas a nemá s praktickou politikou už nic společného.
Vlastně jedna věc zůstala - "pravdoláskaři" v 90. trpěli podivnou obsesí, rozlišovat lidi na "disidenty" a "komunisty". Už tehdy jsem si kladl otázku "a není to jedno, když ten komunismus skončil"? Ale je třeba to brát pragmaticky - nepochybuju, že za 20-30 let se bude moje generace schopná do krve servat kvůli "zemanovcům", přesto, že Zeman bude dávno po smrti.
Vlastně jedna věc zůstala - "pravdoláskaři" v 90. trpěli podivnou obsesí, rozlišovat lidi na "disidenty" a "komunisty". Už tehdy jsem si kladl otázku "a není to jedno, když ten komunismus skončil"? Ale je třeba to brát pragmaticky - nepochybuju, že za 20-30 let se bude moje generace schopná do krve servat kvůli "zemanovcům", přesto, že Zeman bude dávno po smrti.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Peksa za příspěvky (celkem 5):
- Frantisek.Navrkal, Stanislav.Stipl, Mikulas.Ferjencik, Ivo.Vlasaty, Alexandr.Mansurov
-
Jakub.Stacke
- Uživatel fóra – není člen Pirátů
- Příspěvky: 739
- Registrován: 21 dub 2012, 09:27
- Profese: Obchodní cestující
- Bydliště: zlín
- Dal poděkování: 568 poděkování
- Dostal poděkování: 822 poděkování
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Kdo je to pravdoláskař?
Já se přikláním k názoru že se nejedná o konflikt názoru ale o konflikt ve formulaci názorů. Hlavně vidím že někteří
zakládající členové mají potřebu své dítě vychovávat a vštěpovat mu své názory. Což chápu, sem rád za trast, výměnu názorů, i konflikt. To k tomu patří. Ale upřímně mi vadí lidé kteří jako argument používají nařčení z podléhání propagandě přitom jsou sami součástí propagandy, lidé kteří svůj názor hlásají jako názor Pirátský. Je to jako bych já řekl že Piráti podporují legalizaci pyrotechniky na stadiónech, i když je to jen můj názor. Byl bych rád kdyby to byl názor Pirátů, ale to mi nedává právo to vydávat za pirátské stanovisko, názor atd...
V tomto případě to řeknu zcela otevřeně hlasoval jsem pro projednání odvolání Ivo Vašíčka protože mi vadí jeho názory a antisemické posty na jeho FB a myslím že člověk vypouštějící takovéto věci by neměl být zástupce strany jejíž jsem členem.
Já se přikláním k názoru že se nejedná o konflikt názoru ale o konflikt ve formulaci názorů. Hlavně vidím že někteří
zakládající členové mají potřebu své dítě vychovávat a vštěpovat mu své názory. Což chápu, sem rád za trast, výměnu názorů, i konflikt. To k tomu patří. Ale upřímně mi vadí lidé kteří jako argument používají nařčení z podléhání propagandě přitom jsou sami součástí propagandy, lidé kteří svůj názor hlásají jako názor Pirátský. Je to jako bych já řekl že Piráti podporují legalizaci pyrotechniky na stadiónech, i když je to jen můj názor. Byl bych rád kdyby to byl názor Pirátů, ale to mi nedává právo to vydávat za pirátské stanovisko, názor atd...V tomto případě to řeknu zcela otevřeně hlasoval jsem pro projednání odvolání Ivo Vašíčka protože mi vadí jeho názory a antisemické posty na jeho FB a myslím že člověk vypouštějící takovéto věci by neměl být zástupce strany jejíž jsem členem.
Prostě Stacke
77nula157333
77nula157333
- Ivo.Vasicek
- Člen KS Jihomoravský kraj
- Příspěvky: 6953
- Registrován: 02 úno 2010, 22:50
- Profese: manažer
- Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
- Dal poděkování: 10833 poděkování
- Dostal poděkování: 11395 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: Odvolání Ivo Vašíčka
Se svými názory, které celkem prezentuji jsem kandidoval i veřejně vystupoval a považuji za zcela legitimní, že se to někomu nelíbí. Nicméně si nejsem vědom, žádných antisemických postů.Jakub Stacke píše: V tomto případě to řeknu zcela otevřeně hlasoval jsem pro projednání odvolání Ivo Vašíčka protože mi vadí jeho názory a antisemické posty na jeho FB a myslím že člověk vypouštějící takovéto věci by neměl být zástupce strany jejíž jsem členem.
Už dlouho říkám, že FB beru jako "bilboard naproti brodelu" a postuju tak, že upozorńuji na problém. Pro mne jsou všechny postupy o mezující svobodu a demokracii pochybné. V době kdy ve Švédsku parlamentní strany uzavřely oposmlouvu a zrušili tím již připravované volby (kde kvůli TTIP měli šanci i Piráti) jsem v češtině jiný post nenašel. Detaily typu autor či dikce jsem neřešil, pro mne je to nepodstatné. Podstatná je info - opoziční smlouva do r. 2022 a zrušení plánovaných voleb. I ten post je jeden z desítek, a v době kdy to tu Ivo vztáhl už byl dávno zapadlý v historii. To, že mají někteří problém "stigmatizace" chápu jako projev nízké sebedůvěry ve vlastní úsudek. pozn. (já teda nikoho pojmem pravdoláskař nenálepkuju).
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvek:
- Robert.Magni
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)