Stránka 10 z 49

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 18:30
od Karel.Rada
msuchan píše:No, měsíc před volbami je to fakt hloupost...
Nicméně, pomalu bych asi doporučil převést debatu spíš na odpovědnost konkrétních osob, při případném neúspěchu v evropských volbách...

Kde mám totiž o výsledek malinko obavy...
Uvažoval jsem, že úspěch Pirátů bude víceméně záviset na tom, "jak moc se jim bude dařit před voliči skrýt, že jsou primárně, tvrdě eurohujerská strana". Což se tedy rozhodně v kampani neděje... :lol:

Jelikož se jedná o stranu tak nějak "alternativní a opoziční", je pro aktuálního voliče eurohujerství trochu problém...
Když bude do EP chtít poslat eurohujera, tak bude volit ČSSD...

Jedna věc je totiž eurohujerství ve smyslu spolupráce a pomoci v Evropě, odstraňování bariér, srovnávání podmínek a pod....
A druhá fanouškovství vlastní instituce, kroků a aparátu EU, popřípadě dokonce "protlačování prorežimních témat a různých kravin z EK" do programu Pirátů...

Mimochodem, každý, kdo tu je...a "spontálně" sem tlačí "prorežimní agendu" mi hodně zavání... ;)
Za téměř jistý neúspěch můžeme tak trochu všichni. Že jsme v troubě, bylo jasné po sestavení první třetiny kandidátky. Důvody snad vypočítávat nemusím, ale eurohujerství mezi ně patří. Nadšených a natěšených úředníčků je v Bruseli hafo. Proč by tam volič toužíl posílat další ?

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 19:09
od Vladimir.Lansky
Ivana nechte být , je pod tlakem,tak ,jak ostatní lídři. Tak ,jak někdo tady řekl ,málokdo se může do toho vcítit.
Proč se mluví dopředu o neúspěchu nechápu ?? A o co jde ??? O nic a až opravdu o něco půjde ,tak se asi tady pozabíjíme.... :| ???!!!
Piráti můžou jen překvapit ;) ,nic víc a možná pokud volby dopadnou (normálně,co je to normálně?), některé to aspoň vrátí trochu z Matrixe na zem a třeba to bude i před komunálkami lepší ,hlavně ,že je mír . Klid a každý se může tyto 3 neděle snažit nějak pomoci a ve svých možnostech dobře ,,rozjet,, ten peloton našim lídrům pro volby a nebo jen psát,to tak lidi akorát .....některé :twisted: jiné :shock: a jiné :D a volbám to nepomůže.čau mita

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 19:14
od Lukas.Novy
Muj stranicky naladomer aktualne ukazuje, ze uspech bude cokoliv pod 5. Just saying.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 19:22
od Vojtech.Pikal
Úspěch je cokoliv, co překoná poslední výsledek, ni?

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 19:23
od Vladimir.Lansky
Brno mám rád,mám z Brna pejska(meginku) :) ,a rád jsem tam na starém zimáčku hrál v 80 letech ligu....a potom ,že nám ta diskuze nejde .Jo Zetor je Zetor ;) .čau mita

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 20:53
od Petr.Syrovy
To že jsem pro svolání znamená že chci vědět s kým kopu a kdo za koho ! Není nic jednoduššího dle výsledku se zachovat !

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 21:58
od Josef.Kadlecek
Roman Kucera píše:Ano, Piráti překročili rubikon. Pro některé je úspěch strany méně důležitý, než vlastní ego. Lepší už to nebude, jen je potřeba sledovat, kdo je kdo.
Hm.
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=697427
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/k ... zne-231322
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/te ... nou-258086

Jj, je to boj kdo s koho (neboj, je tam opravdu "s", je to výjimka). Otevřená válka zatím beze zbraní. Škoda. Začínám mít pocit, že se to ani Pirátům nevyhne...

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 22:17
od Lukas.Kolarik
Místo řešení takovýchto nesmyslů bychom měli spíš naši veškerou volnou energii věnovat tomu, aby piráti ve volbách dopadli co možná nejlépe. Co si pod tímto představit nemusím jistě dopodrobna rozepisovat a každý ví jaké činnosti toto obnáší . To je podle mého nazoru prioritní a všechno ostatní by v tuto chvíli mělo být druhotné. Na sumarizaci a bilancováni kampaně a vnitrostranických problémů bude jistě ještě dost času po uzavření volebních místností. Pak budou mít všichni příležitost se náležitě "vyřádit", ale v nadchazejících týdnech ve finiši kampaně bych doporučoval směrovat činnost nás všech směrem k co nejlepšímu volebnímu výsledku naší strany. Já konkrétně bych začal třeba otázkou: Co konkrétně jsem již udělal a co konkrétně ještě mohu udělat, abych zvýšil volební score pirátů.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 22:28
od Petr.Romanek
teď před volbama je to rozhodně blbost

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 22:30
od Lukas.Novy
Vzdycky je pred volbama. Od zalozeni strany bylo vzdycky "pred volbama".