Stránka 8 z 49

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 10:41
od Mikulas.Ferjencik
Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 10:46
od Maria.Vasickova
Mikulas Ferjencik píše:Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
By bylo supr, pokud bychom se mohli spojit přes éter. Šlo by to?

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 10:56
od Frantisek.Navrkal
Jako to se tu budeme ohovňovat za vyjádření názoru?

A než se začnete ohánět takovými chytrými slovíčky jako „puč“, tak byste si měli asi zjistit, co to vlastně znamená. Nápověda: odvolání člověka z funkce stejnými lidmi, co ho do ní zvolili, to není.

Cílem poškodit stranu fakt neni, byť to klip fakt blbě načasoval. Souhlasím s Adamem, že by to mělo být po volbách, kdy už však doufám, že půjde Ivan od válu dobrovolně. Problém ovšem je, že Ivan jaksi nedodržuje v tomto sliby, protože to stejné sliboval před parlamentními volbami na CF v září a v lednu to nedodržel a na předsedu znovu kandidoval.

Třeba celá aféra s 90k od Terezie Holovské. Pokud k něčemu takovému došlo, tak by to mělo být v lobbistických kontaktech (vizte PřL). Mám z druhé ruky (ovšem pro mne důvěryhodné), že se k tomu dokonce soukromě Ivan sám přiznal. No a oficiálně to minimálně veřejně nepopřel. A pak takovému člověku něco věřte...

Na mě prostě Ivan působí, že se teď chce za každou cenu dostat do EP a nějaký pirátský program a poslání jsou až druhotné. Důkazem je třeba to, že smlouvu o právním zastoupení předložil k diskuzi i mimo RP, ale smlouvu se Strnadem ne a dokonce tou smlouvou porušil opakovaný slib a usnesení RV. (Konkrétně manažer má být placen dle slibů mj. Ivana a usnesení RV o VŘ z fundraisingu, no ale tak to jaksi ve smlouvě nestojí, už teď máme vůči Strnadovi pěkný dluh a zatím to moc nevypadá, že těch potřebných 150 tisíc vybereme; rozbor situace od Janky.), protože kampaň a musí se za každou cenu dostat do Bruselu a nic mu nesmí stát v cestě. Tento styl se mi prostě nelíbí. Osobní preference.

Také jsem tu vypozoroval, že Ivana tu obhajují především někteří lidé z volebního štábu, nebo naopak lidé, kteří se s Ivanem poslední dobou příliš nesetkávají. Naopak mnoho lidí, kteří se s Ivanem setkávají, mu není zrovna nakloněno. To neberte jako trapný ad hominem (tímto tu nechci zpochybnit nějaké argumenty), ale jako určité pozorování o vztahu mezi informovanosti o tom, co Ivan dělá, a důvěře k němu. U mě aspoň, čím víc vím, tím je moje důvěra nižší.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 11:02
od Roman.Kucera
Teď jenom nechápu, jestli jsem ten, co se s Ivanem setkává, nebo ten, co se s ním nesetkává. Včera jsme se s ním setkal, před tím 14 dní ne. Františku, pomůžeš?

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 11:07
od Ondrej_Marek
Mikulas Ferjencik píše:Já bych rád pozval všechny pučisty, obhájce, barviče, nebarviče, byrokraty, anarchisty i Piráty, kteří necítí, že by spadali do těchto kategorií, na Piratecon, který se koná již tento víkend v Praze. Mám zkušenost, že osobní setkání vždy zlepší atmosféru ve straně. Více informací zde: post303820.html#p303820
a nedočkavci co to stihnou do Práglu tak je už dneska tradiční slezina v PiCentru od 7mi

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 11:08
od Frantisek.Navrkal
Roman Kucera píše:Teď jenom nechápu, jestli jsem ten, co se s Ivanem setkává, nebo ten, co se s ním nesetkává. Včera jsme se s ním setkal, před tím 14 dní ne. Františku, pomůžeš?
To je furt dost nad průměr ve straně IMHO, takže jo, setkáváš se. To ovšem nic nemění na tom, že empirická pravděpodobnost nedůvěry v Ivana s informovaností roste.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 11:09
od Jiri.Kaderavek
Franto, pro Piráty, alespoň pro ty, které jsem zakládal zcela určitě platí, že je lepší jeden Ivan v EP než tisíc Navrkalů na fóru.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 11:26
od Helena Jarolimkova
Lukas Novy píše:Vsechno ma svuj vyznam a ucel.
HM, velmi dobře jednoduše a výstižně napsaný. A v pravý čas. Naštěstí umí u Pirátů všichni číst a někteří i přemýšlet, takže díky za vyjádření Lukáši, pěkně jsi to odhalil. OFFTOPICAni jsi možná nechtěl, viď? :lol:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 11:43
od Ivo.Vlasaty
Vzhledem k poměru hlasů pro a proti podnětu a opravdu blbému načasování bych tímto navrhovatele chtěl požádat, aby podnět stáhl.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 11:46
od Mikulas.Ferjencik
Ivo Vlasaty píše:Vzhledem k poměru hlasů pro a proti podnětu a opravdu blbému načasování bych tímto navrhovatele chtěl požádat, aby podnět stáhl.

Naštěstí nový jednací řád není špatný a projednávat se začnou jen podněty, u kterých převažuje ANO nad NE