Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Svolání jednání k Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

PRO svolání
43
28%
PROTI svolání
105
67%
zdržuji se
8
5%
 
Celkem hlasujících: 55 - Celkem hlasů: 156

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Vileta »

Tomas Klapka píše:Jestli v mých aktivitách nevidíte konzistenci a nevidíte, že jednám nezávisle a v souladu s cíli strany, pak chápu vaše útoky na mě, jako iniciátora podání.
Tak buď jsem tě dříve vůbec nepochopil, nebo tam konzistence není. Já myslel, že chceš spolupracovat s TO (protože to umíš) a zaměřit se na zlepšení spolupráce mezi Piráty a zklidňování sporů.
Tomas Klapka píše:Přišel jsem k Pirátům kvůli našim cílům, které se shodují s mými osobními cíli. Jsem ENFP a ENFP potřebují žít v souladu se svými vnitřními hodnotami a často jednají z náhlého popudu.
Přišel jsi kvůli tomu, že tvoje cíle byly shodné/podobné s cíli Pirátů. Jenže cíle tvoje nebo strany se mohly v čase změnit, to se stává. S ENFP je často problém, protože "často jednají z náhlého popudu" :) Inteligentní a ohleduplní ENFP by ale mohli své IQ využít k tomu, že sice nechápou, proč to někomu vadí, ale chápou alespoň to, že to někomu může vadit a svoje impulzivní jednání krotit.
Tomas Klapka píše:Podle mě tedy neexistuje možnost, že by podnět mohl straně uškodit a je tedy naprosto jedno, v jakou chvíli se tento podnět podává.
Tohle je asi tvůj největší problém. Ty zřejmě nechápeš, že za jistých okolností se některé věci prostě nedělají. Nemáš důvěru v předsedu, no dobrá, tvoje právo. Ale za 4 týdny jsou volby do EP, tak by to snad mohlo počkat den po volbách. Chováš se jako blondýna, která se řítí v autě serpentinami z kopce, bez fungujících brzd a místo aby řídila, začne si upravovat sedadlo. :)
Tomas Klapka píše:Ivana jsem do předsednictva nevolil, ani jsem jej nevolil na kandidátku, proto nemohu brát na zřetel jeho údajnou konzistenci s tím, co za plány říkal jako kandidát.
Tak to máš jen dvě možnosti. Buď přesvědčíš dostatek lidí, že předsedou má být někdo jiný, nebo nad stranou zlomíš hůl a odejdeš. Nemůžeš být v nějakém kolektivu a současně vytrvale kritizovat myšlení a jednání většiny jeho členů. To prostě nejde k sobě.
Tomas Klapka píše:Jestli si myslíte, že mě nějak těší to řešit, tak ani moc ne. Raději bych čas trávil něčím konstruktivnějším a spolupracoval. Bohužel mi ta spolupráce s vedením skrze diametrálně rozdílný pohled na to, jak bychom měli fungovat, spolupracovat, prezentovat se, nejde.
Snadná pomoc - když tě to netěší, tak to nedělej. ;) Můžeš uvést nějaký příklad, kdy jsi vedení oznámil "Udělám tohle a tamto" a vedení ti to zakázalo, nebo odmítlo spolupracovat? Čtu fórum hodně, ale nemohu si na nic takového vzpomenout. Ono totiž někoho kritizovat a nenabízet jiné řešení se nedá označit za nespolupráci. Někdo něco nějak dělá, ty s tím nesouhlasíš, ale pokud nenabídneš nic lepšího, nediv se, že s tebou dotyčný nechce "spolupracovat". To by totiž znamenalo jediné - neudělat nic.
Tomas Klapka píše:Je to prostě jen různé nastavení priorit. Pro mě je důležitý vnitřní rozvoj infrastruktury strany, abychom mohli fungovat efektivně a pirátsky.
Ano, priority, každý máme nějaké. Pro mě je důležitější dosažený vnější cíl, třeba zavedení transparentních účtů na Plzeňské radnici, než nějaké dohadování, jestli budeme uvnitř strany oznamovat hlasování 10 nebo 11 dnů předem. A co je to vlastně pirátsky? Já se vždycky naježím, když slyším podobnou frázi. Něco je ODSácké, něco je křesťanské, něco je pirátské a z vnějšího pohledu je to pouze prázdný pojem, evokující jakousi podivnou sektu, kdy význam onoho pojmu nevykládají stejně ani všichni její členové. Bojím se, aby se z Pirátů nestala sekta, vyznávající Swarmwise jako Bibli svatou a dávající rovnítko mezi "pirátské" a "zadarmo", nebo "pirátské" a "jen pro zábavu".
Tomas Klapka píše:31 nespokojených by bylo dost na to, abychom s tou infrastrukturou nějak pohnuli. Zbývá nám nespokojeným snad něco jiného?
Nespokojení musí především být několikrát aktivnější, než spokojení. Přesvědčuj lidi, že tohle a tamto je špatně a pokud přesvědčíš, někteří odejdou a Piráti budou podle tvých představ. Pokud nepřesvědčíš, asi to dopadne obráceně. I já jsem s některými věcmi nespokojen, ale přesvědčuji a když se mi to v pro mě přijatelné době nepodaří, asi odejdu. Nemá cenu setrvávat někde, kde ti nerozumí, kde mají jiné názory. A žádný kolektiv není neměnný. Se změnou struktury členů se pochopitelně mění i hlavní myšlenkový proud kolektivu.
Tomas Klapka píše:
Petr Vileta píše:Jen se tak zeptám všech Ivanových kritiků, koho by navrhovali za předsedu? A prosím o realistické návrhy, tedy že ten člověk bude pravděpodobně ochoten nominaci přijmout.
Podnět se týká důvěry v současného předsedu. Představa, že strana stojí pouze na jednom člověku je mylná a pokud je pravdivá, pak je podle mě dokonce žádoucí situaci urychleně změnit.
Tak jsem se zase nedozvěděl nic. Strana ze zákona musí mít předsedu, jen dočasně ho zastupují místopředsedové, takže dříve nebo později bychom někoho zvolit museli. No a když ne Ivana, tak koho? Máš nějaké kandidáty podle tvých představ, kteří by byli ochotni kandidaturu přijmout? A také aby byli "průchozí" pro nadpoloviční většinu aktivních (hlasujících) Pirátů.
Tomas Klapka píše:Odmítám jakoukoliv zodpovědnost za vaše pocity a následné reakce. Zdaleka se nedokáži vyjadřovat tak, abych u lidí špatné reakce nepodněcoval, ale není to mým záměrem.

Stejně tak odmítám vinu za to, že zde poskytuji prostor a munici k flejmům. Nemám žádnou zodpovědnost za ostatní účastníky této diskuze, i když mě s nimi pytlujete dohromady.
Odmítat můžeš, ale nikdo ti ji neodpáře. :twisted: Každé lidské jednání vyvolává v ostatních lidech nějaké pocity a reakce. Jak říkala moje babička "Než něco vypustíš z huby, tak přemejšlej. Taky bys přes ni moh` dostat.". To není výhrůžka, ona to tak říkala. :) Když jsi takový filosof, tak napřed mysli, potom konej. A mysli i na to, že jakákoliv tvoje akce vyvolá reakci a dumej o tom, jaká reakce to asi bude, jaký bude mít důsledek a jestli je to v pravý čas na pravém místě.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Deny.Krejci
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 71
Registrován: 15 říj 2013, 20:03
Profese: Diplomovaná všeobecná sestra
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 69 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Deny.Krejci »

Mě tohle téma tedy dost šokuje... :shock:
Ivan je chytrej člověk a umí mluvit !
Každej má svý chyby ...Kde je sakra napsáno, že předseda musí bejt tabula ráza ???!!!
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tabula_rasa
Tito uživatelé poděkovali autorovi Deny.Krejci za příspěvky (celkem 2):
Helena Jarolimkova, Roman.Kucera
Tel.: 737 816 524

Kdesi daleko za myšlenkami
O dobru a zlu
Leží pole
A tam se setkáme. --Rúmí Džáláluddín, 13. století, Afgánistán
(Z knihy A hory odpověděly, 2013 -Khaled Hosseini)
Ivan.Bartos
Předseda strany
Příspěvky: 10141
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 17096 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Dikes vsem podporovatelum a tak. Podnet je zcela v souladu s tim, jak mame fungovat. Byroktatickym slangem bych ho oznacil za validni. Az se z toho vyvrbi neco seriozniho, budu se tomu venovat. 14.5. Jsme v OVM. Muck
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvky (celkem 3):
Roman.Kucera, Vojtech.Pikal, Ivo.Vasicek
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Vileta »

Dominika Michailidu píše:- klidně můžem točit 3 lidi dokola, ale potřebujou si rok dva "odpočinout", jako to udělal Mikuláš, který to, myslím, taky chápe (proto bych navrhovala "ne bis idem" ve fcích)
Tak to není špatný nápad. ;) Jenže každý člověk se potřebuje na začátku "zaběhnout". Znáš to, nastoupíš na nové místo a koukáš jako vejr, než pochopíš co a jak a proč. Prezident ČR má dvě pětiletá funkční období a dost. My máme funkční období dvouletá, tak bych dal tři po sobě ... protože OFFTOPICObrázek
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 31254
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 27893 poděkování
Dostal poděkování: 23762 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Vileta »

Je to smutné. :( Dvě třetiny hlasujících členů jsou evidentně v nesprávné straně (32:90). :twisted:
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.
Petr.Bajgar
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 7455
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, K Ploché dráze 494
Dal poděkování: 6882 poděkování
Dostal poděkování: 3620 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Další naivní selfpromo I.Bartoše můžete vidět a slyšet zde: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 058360425/ To že tento mediální mluvka neví co mu jeho poradci nenapíšou je zde opět do očí bijící.

Stálo by to za rozbor jednotlivých odpovědí, ale s prominutím celé vystoupení mi připadá až směšné.

Na rozdíl od zde řešeného mluvky bude L.Rouček kterého by stálo za to podpořit skutečně fyzicky jednat za EU při řešení krize mezi Ukrajinou a Ruskem http://www.parlamentnilisty.cz/profily/ ... zemi-32085

edit: pro J.Burgeta off topic nečtu
Naposledy upravil(a) Petr.Bajgar dne 26 dub 2014, 01:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jakub.Burget
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 775
Registrován: 17 říj 2013, 11:27
Profese: právník, advokátní koncipient
Bydliště: Olomouc (reálné) tr.b.: Konice
Dal poděkování: 436 poděkování
Dostal poděkování: 1109 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Jakub.Burget »

OFFTOPICty seš prostě k.k.t ...
Mgr. Jakub Burget KSOLK !
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Profese: terapeut energetické psychologie
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1653 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Tomas Klapka píše:
Maria Vasickova píše:jsem velice zmatená, pokud člověk, který vyvolal "motivační" vlákno zcela demotivuje partaj. Nebo chtěl lidi jenom probrat z "nějaké letargie"?
Bylo by lepší mlčet a přecházet to, když mi další pokračování bez nějaké změny přijde škodlivé pro stranu?
Nerozumím tomu, jak někoho může demotivovat něčí upřímné vyjádření nedůvěry v někoho, kdo jej má zastupovat a vést. Na to mám plné právo kdykoliv a pokud to někoho demotivuje, nemůže moje vyjádření a snaha o vyřešení být příčinou demotivace, ale při nejhorším pouze podnětem k demotivaci, za kterou si ale zodpovídáte sami. Odmítám jakoukoliv zodpovědnost za vaše pocity a následné reakce. Zdaleka se nedokáži vyjadřovat tak, abych u lidí špatné reakce nepodněcoval, ale není to mým záměrem.
Občas je možná dobré akceptovat subjektivní pocit většiny.Tomáši, vážím si tvé iniciativy probírat věci jnak, než je obvyklé. Nicméně faktem je, že: "Problém má ten kdo ho řeší". To mne naučily zkušenosti. Pokud řešíš Ivana, tak máš problém. Řešíš si ho po svém a také své řešení obhajuješ po svém. Ale je prostě tvůj. Z jakého důvodu očekáváš, že ti ho pomohou řešit jiní? Akceptuji tvoji volbu, nicméně mne to mate z hlediska jak tě znám z projevů zde na fóru. Ano, každý odpovídáme za své emoce sám. Nevím, zda je zmatenost emocí, určitě je však může vyvolat. Asi máš pravdu, že to nebude přímo demotivace, co Tvůj podnět vyvolal.......rozhodně málokoho inspiroval k tomu, aby za něj poděkoval. Upřímně myslím, že pokud máš problém s Ivanem, tak bys ho mohl řešit s Ivanem. Možná ses pokoušel, netuším. Pokud však, jak se u nás říkávalo, že "předseda udělá na lidi botu", myslím, že se to pozná a bude za to patřičně oceněn.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maria.Vasickova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Helena Jarolimkova

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Adam.Skorepa
Asistent/ka poslance/poslankyně
Příspěvky: 4725
Registrován: 27 dub 2009, 20:50
Profese: živnostník
Dal poděkování: 851 poděkování
Dostal poděkování: 6845 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Adam.Skorepa »

Petr Vileta píše:Je to smutné. :( Dvě třetiny hlasujících členů jsou evidentně v nesprávné straně (32:90). :twisted:
To je doporučení pro těch 32, aby založili vlastní stranu, která nebude stát a padat s osobou Ivana Bartoše?

Jen rozvíjím Tvůj trolling, stejně Tě mám rád.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Lastuvka, Ivan Sirko, Vojtech.Pikal, Helena Jarolimkova
Author Sensei Tyrant Pervert
Uživatelský avatar
Torento
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 77
Registrován: 17 kvě 2013, 21:59
Profese: student
Dal poděkování: 206 poděkování
Dostal poděkování: 181 poděkování

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Příspěvek od Torento »

Tomas Klapka píše:OFFTOPICJestli v mých aktivitách nevidíte konzistenci a nevidíte, že jednám nezávisle a v souladu s cíli strany, pak chápu vaše útoky na mě, jako iniciátora podání.

Přišel jsem k Pirátům kvůli našim cílům, které se shodují s mými osobními cíli. Jsem ENFP a ENFP potřebují žít v souladu se svými vnitřními hodnotami a často jednají z náhlého popudu. Proto tento podnět vychází přímo z mé vlastní motivace a nikdo mě k tomu neinstruoval, nežádal, ani mě do role iniciátora podání nevmanipuloval.

Kdybych chtěl provádět puč nezávisle na názoru členské základny, tak to provedu skrytě a ideálně tak, abyste si to vůbec nespojili s mojí osobou, a neptal bych se otevřeně Celostátního fóra na důvěru!

Je zde jakási kultura, že když chce někdo podnětem k odvolání otestovat důvěru v nějakého funkcionáře, tak se musí zpovídat z toho, že si vůbec dovoluje o té důvěře pochybovat.

Ale:
[shrnuti]Pokud to Ivan obhájí, může to jeho pozici posílit.
Pokud to neobhájí, pak je nanejvíš správné jej vyměnit.[/shrnuti]

Podle mě tedy neexistuje možnost, že by podnět mohl straně uškodit a je tedy naprosto jedno, v jakou chvíli se tento podnět podává. Jelikož má nedůvěra stále trvá, hlasy lze měnit, doba sběru hlasů k podání není limitována a není mi známo, jak by tento podnět mohl straně uškodit, nevidím důvod, proč tento podnět stahovat.

Pokud tento podnět může uškodit, pak podle mě vůbec není chyba v podnětu, ale v nedodržování otevřenosti, která má kohokoliv chránit před tím, aby se na něj něco vyhrabalo a nebo to poškodilo důvěru v něj. Každý upřímný a otevřeně jednající funkcionář by podle mě měl testování své důvěry brát pozitivně.

[quote="Ivo Vasicek"]Pozn.: když už se nám tu zahušťují podněty na odvolání, tak bychom mohli udělat u každého voleného človíčka udělat stálou anketu. Potom to můžeme interpretovat v čase - vývoj "popularity". :-)))
+1!

Chyby jsem ochoten tolerovat, ale to, proč již nemám důvěru, není reakcí na chyby, protože chyby se stávají, chybující to uzná a jede se dál, a já s tím nemůžu mít problém. Tady jde ale o naprostý nesoulad mých vnitřních hodnot s hodnotami vedoucího představitele strany. Sice se to dá brát jako vyčítání chyb, ale pokud je předseda konzistentní a dělá to, co považuje za správné, jako chybu to nepovažuje. Proto to já sám neberu jako spor, kde bych Ivana obviňoval a něco mu vyčítal. Je to prostě jen názorový nesoulad a podnět jsem vytvořil kvůli tomu, abych zjistil, zda jsou jeho hodnoty a názory v souladu s hodnotami a názory členské základny, a pokud ne, aby se to mohlo změnit.

Ten názorový nesoulad mezi mnou a Ivanem cítím tak silně, že se obávám, že pokud bude zvolen do jakékoliv funkce, nebude zastupovat mé názory, nebo je bude zastupovat způsoby, které se mi nelíbí, a proto ze svého pohledu nemohu souhlasit s tím, že je tento podnět nevhodně načasovaný. Na upřímné vyjádření nespokojení se zastupováním pro mě neexistuje nevhodný čas.

Ivana jsem do předsednictva nevolil, ani jsem jej nevolil na kandidátku, proto nemohu brát na zřetel jeho údajnou konzistenci s tím, co za plány říkal jako kandidát.

Pokud mě a vůbec celou stranu reprezentuje někdo, o kom si myslím, že nejedná v souladu s pirátskými cíli a principy, pak nemám jinou možnost, než to, co právě teď dělám: vyjádření nedůvěry a žádost o provedení zkoušky (která nakonec vychází relativně dobře pro Ivana!)

Jestli si myslíte, že mě nějak těší to řešit, tak ani moc ne. Raději bych čas trávil něčím konstruktivnějším a spolupracoval. Bohužel mi ta spolupráce s vedením skrze diametrálně rozdílný pohled na to, jak bychom měli fungovat, spolupracovat, prezentovat se, nejde.

Uvědomuji si, že chyba není v Ivanovi, ani v jiném jednotlivci. Vidím příčiny a problémy jinde a nedávám to za vinu nikomu konkrétnímu.
Je to prostě jen různé nastavení priorit. Pro mě je důležitý vnitřní rozvoj infrastruktury strany, abychom mohli fungovat efektivně a pirátsky. Tím, že naše infrastruktura není uspokojivá, dochází ke spoustě přešlapům a nedorozuměním a jsou tendence dělat věci "osvědčenými" způsoby. Jenže kdy se zastavíme a začneme se tomu rozvoji infrastruktury věnovat? Teď je kampaň. Pak je kampaň. Pak je zase kampaň. Po kampani bude odpočinek a zase kampaň.

Mě to prostě nedává smysl, hnát se někam zastupovat lidi a stavět infrastrukturu státu, parlamentu, obce, když na vlastní infrastrukturu a spoustu vnitřních a nedořešených konfliktů kašleme a nejsme schopní spolupracovat.

Snažím se dělat, co je v mých silách, a jestli nejste motivováni podporovat kampaň jako já, byl bych rád, kdybychom se zaměřili na stavbu infrastruktury (já třeba pracuji projektovém hostingu, na Graph API, abych v ní mohl vytvořit systémy pro PO a taky občas pracuji na restorativní justici a snažím se vytvořit systém pro řešení konfliktů, sbírám informace a vzdělávám se: vnitrostranicka-diskuze-f75/zdroje-info ... 6.html)

31 nespokojených by bylo dost na to, abychom s tou infrastrukturou nějak pohnuli. Zbývá nám nespokojeným snad něco jiného?
Petr Vileta píše:Jen se tak zeptám všech Ivanových kritiků, koho by navrhovali za předsedu? A prosím o realistické návrhy, tedy že ten člověk bude pravděpodobně ochoten nominaci přijmout.
Podnět se týká důvěry v současného předsedu. Představa, že strana stojí pouze na jednom člověku je mylná a pokud je pravdivá, pak je podle mě dokonce žádoucí situaci urychleně změnit.
Lukas Findeis píše:Už v tom vlákně, kde provokatér napsal jeden absurdní příspěvek, se Tomáš choval poněkud nepřiměřeně situaci. Že ho ale očividná provokace vyprovokuje k tomuhle v tu nejmíň vhodnou dobu sem vážně nečekal.
Ptát se po informacích chápeš jako chování nepřiměřené situaci?
Maria Vasickova píše:jsem velice zmatená, pokud člověk, který vyvolal "motivační" vlákno zcela demotivuje partaj. Nebo chtěl lidi jenom probrat z "nějaké letargie"?
Bylo by lepší mlčet a přecházet to, když mi další pokračování bez nějaké změny přijde škodlivé pro stranu?
Nerozumím tomu, jak někoho může demotivovat něčí upřímné vyjádření nedůvěry v někoho, kdo jej má zastupovat a vést. Na to mám plné právo kdykoliv a pokud to někoho demotivuje, nemůže moje vyjádření a snaha o vyřešení být příčinou demotivace, ale při nejhorším pouze podnětem k demotivaci, za kterou si ale zodpovídáte sami. Odmítám jakoukoliv zodpovědnost za vaše pocity a následné reakce. Zdaleka se nedokáži vyjadřovat tak, abych u lidí špatné reakce nepodněcoval, ale není to mým záměrem.

Stejně tak odmítám vinu za to, že zde poskytuji prostor a munici k flejmům. Nemám žádnou zodpovědnost za ostatní účastníky této diskuze, i když mě s nimi pytlujete dohromady.
Ivan Mikolas píše:Řeči, že každý má oči a vidí sám fakt neberu.
Michal Havranek píše:Co tedy udělal Ivan špatně, za co ztratil důvěru ?
předložte sem tedy relevantní důkazy o tomto.
Je-li tento podnět testem důvěry, proč potřebujete důkazy k tomu, proč mu já nedůvěřuji?
Netušil jsem, jaká je vaše důvěra v Ivana a teď to vím.[/ot]

Protože mi ale někteří podsouváte nějaké postranní motivy a nevěříte mi, že jde opravdu jen o to, že si myslím, že pokud se něco nezmění, zařadí se pirátská politika vedle těch ostatních, tak vám svůj rozdílný pohled zkusím přiblížit: Co jsem psal před lednovou volbou do RP o tom, koho si v RP nepřeji, resp. koho si v RP přeji: celostatni-forum-f477/cf-32-2013-dovolb ... ml#p275314

Tady jsem vybral některé spory, kde s Ivanem nesouhlasím:
Má nedůvěra se začala projevovat po vypnutí fóra 21. 12. 2012. Jednotlivé názorové neshody jsou samozřejmě tolerovatelné, ale těch neshod je na mě již příliš:
  1. smlouva s volebním manažerem, neodpovídající rozhodnutí RV
    vnitrostranicka-diskuze-f75/manazer-kam ... 22928.html
  2. nezohlednění názoru Celostátního fóra ve věci odbarvení peněz
    clenske-podnety-f350/zmena-rozhodnuti-r ... ml#p295449
  3. "hledání limitu naší liberálnosti" u KK
    podatelna-kontrolni-komise-f233/clen-st ... 22378.html (později návrh stáhl)
  4. neopdověď na otázku, vyvolávající pochybnosti o upřímnosti
    ivan-bartos-lidr-f670/uplatek-mlsna-tyg ... l?#p307707
  5. žádost o odstranění wiki stránky
    podatelna-technickeho-odboru-f228/odstr ... 22892.html
  6. kontrola značky
    plzensky-kraj-f89/swarmwise-sprava-hejn ... ml#p268604
  7. zrušení registrace Michalu Wagnerovi
    clenske-podnety-f350/usneseni-rp-35-201 ... ml#p258286
  8. marketing vs. aktivismus / otevřená kampaň vs. uzavřená kampaň
    celostatni-forum-f477/cf-32-2013-dovolb ... l?#p275382
    vnitrostranicka-diskuze-f75/jak-na-me-p ... ml#p280661
    podatelna-republikoveho-predsednictva-f ... ml#p302389
    ep-2014-f689/napady-navrhy-podnety-t221 ... ml#p294098
    vnitrostranicka-diskuze-f75/uzavrena-fo ... 21006.html (tady Ivan nediskutuje, ale doplňuje to kontext k uzavřenosti)
  9. reakce na kritiku centralizace pravomocí a systémů
    podatelna-technickeho-odboru-f228/techn ... ml#p290026
  10. obhajoba moderace
    vnitrostranicka-diskuze-f75/predsednict ... ml#p191712
  11. omezování názoru (kontrola značky)
    piratske-kauzy-f353/napsali-o-nas-er-pi ... ml#p185711
(není to kompletní, ale snad to stačí k tomu, abyste si udělali obrázek o tom, kde se rozcházím, a proč já osobně tu důvěru nemám)[/quote]

...
Jan Nezhyba píše:Pirátský kolorit diskuze o hovně a tema věčné stejně jako dalas
namísto činnosti jen samé hlouposti hlavně že je o nás vědět :fet:
Petr Vileta píše: Tohle je asi tvůj největší problém. Ty zřejmě nechápeš, že za jistých okolností se některé věci prostě nedělají. Nemáš důvěru v předsedu, no dobrá, tvoje právo. Ale za 4 týdny jsou volby do EP... ...
Erika Hyskova píše:Mě tohle téma tedy dost šokuje... :shock:
Ivan je chytrej člověk a umí mluvit !
Maria Vasickova píše:"Problém má ten kdo ho řeší"

OMFG. :shock:
Stali jsme se lidmi, před kterými mně rodiče varovali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Torento za příspěvky (celkem 6):
Petr.Holek, Ivan Sirko, trinitrofenol, Dominika.Michailidu, Ondrej.Kotas, Martin.Svadlenka
...ale mohu se mýlit. :)
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“