Stránka 11 z 49

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 22:44
od Ondrej.Kotas
Děláte, jak kdyby se tu už odvolával... Vždyť je to členský podnět, než se sežene dostatečný počet hlasů na to vůbec otevřít jednání, tak bude dávno po volbách a bude před jinejma. Prostě to jednou přijít muselo.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 23:30
od Lenka.Kozlova
Ondrej Kotas píše:Děláte, jak kdyby se tu už odvolával... Vždyť je to členský podnět, než se sežene dostatečný počet hlasů na to vůbec otevřít jednání, tak bude dávno po volbách a bude před jinejma. Prostě to jednou přijít muselo.
Děláš, jak kdyby to nechodilo furt! Bože, tak mladý a tak nudný :roll: :D

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 24 dub 2014, 23:32
od Patrik Koranda
edit: odvolejme mne, neprodleně
jsem pro
beru na vědomí

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 25 dub 2014, 05:22
od Jan.Nezhyba
Pirátský kolorit diskuze o hovně a tema věčné stejně jako dalas
namísto činnosti jen samé hlouposti hlavně že je o nás vědět :fet:

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 25 dub 2014, 10:06
od Josef.Kadlecek
Jan Nezhyba píše:Pirátský kolorit ... hlavně že je o nás vědět :fet:
Možná někomu (nevědomky) Ivan šlápl nějakým výrokem na kuří oko (nebo Ivan porušuje zákon či nějaký paragraf JdŘ?), ale pro samé pirátění už dal k ledu i práci (tedy - nevím z čeho žije). OFFTOPICJá dvakrát třikrát do týdne přispěju na fórum, někdy jdu na schůzi, sem tam demoška; jinak makám abych nešel ke dnu a přežil - z ruky do huby.
Nevím - kde je o nás "vědět" - že by tahle debata byla na titulní stránce Blesku či Seznamu jsem si nevšim`. Až budem mezi pěti - hlavními médii zmiňovanými stranami - jó, tak to bude jiná!
Nehoňme si triko, děťátka.

A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!), není lepší dotyčnému zavolat a z očí do očí sejít a vyříkat si to? Snažit se být spolu konstruktivní a né vzájemně destruktivní? Co Tomáši (navrhovateli)? On by si na Tebe Ivan neudělal čas? To asi ne...
OFFTOPICMě to připadá, jako bychom si tady trénovali reálnou politiku stůj co stůj - instalovat do funkce, nastražit past, počkat za bukem, chachá, chytil se - kyš, kyš (strouhám mrkvičku) - sestřelit a vydrápat se vějš - a pak plácat to né já, to ten přede mnou! Pozoruju si jí tímto prizmatem už delší čas...
Řešit problémy, klidně pracovat a neintrikovat a nevymejšlet pasti, žít a nechat čtyři roky žít - to né; Fakt povinně si zaveďme vyšetření na diagnózu "psychopat", říkám to už dlouho - a budeme první a bude se o nás psát!
Otevřená válka, člověk člověku vlkem, je realita, ale pořád se za něco skrývá. Ono je to psychopat člověku vlkem.
V podobném duchu jsem psal do vlákna podobného postupu Petra Bajgara, už mě to unavuje!

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 25 dub 2014, 12:30
od Torento
Josef Kadlecek píše:A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!)
Jo, to je ono. Teď jsi to trefil :roll:

OFFTOPICHele, bez urážky, ale sám píšeš že na fórum moc nechodíš - a z tvýho příspěvku je to vidět. Předpokládám, že jsi tedy hlasoval PROTI - tvoje věc, ale nemáte náhodou jako jeden z veledůležitých bodů demokratický minimum?
I já jako RegP jsem četl o minimálně deseti věcech/kauzách/problémech (stačí chvilku hledat na fóru), který se nějakým způsobem týkají předsedy a evidentně je hodně lidí považuje za velmi závažný problém.
Opravdu jsi přesvědčený o tom, že jde jen o nějaký blbý slovo v nevhodnou dobu? Fakt jsi si jistej, že skoro 1/3 hlasujících chce odvolat předsedu a lídra (!) chvíli před volbama (!) jen tak z nudy nebo kvůli uraženýmu egu?

Myslím, že hlasování o jeho (ne)odvolání dopadlo jasně a osobně to považuju za rozumný výsledek. Ale zase nedělejte z tý skoro třetiny hlasujících ublížený pitomečky - zřejmě máte větší problém, než se vám, co to moc nesledujou, zdá.


edit: překlepy

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 25 dub 2014, 13:01
od josefplatil
Přátelé. Znáte ten vtip o kotli v pekle, kde jsou Češi?

Nikdo jej nehlídá, protože vždycky když jeden vystrčí hlavu, ostatní mu podrazí nohy. :D

Za jak dlouho jsou volby? To chce klid. Po EP2014 bude Ivan a Marcel v Bruselu, tak bude v ČR prostor na nové rozdání karet.

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 25 dub 2014, 13:20
od Lenka.Kozlova
Torento píše:
Josef Kadlecek píše:A než tady na někoho zas kydat hnůj, páč mi předseda udělal bebí (poslední dobou fórum k ničemu jinýmu není!)
Jo, to je ono. Teď jsi to trefil :roll:

OFFTOPICHele, bez urážky, ale sám píšeš že na fórum moc nechodíš - a z tvýho příspěvku je to vidět. Předpokládám, že jsi tedy hlasoval PROTI - tvoje věc, ale nemáte náhodou jako jeden z veledůležitých bodů demokratický minimum?
I já jako RegP jsem četl o minimálně deseti věcech/kauzách/problémech (stačí chvilku hledat na fóru), který se nějakým způsobem týkají předsedy a evidentně je hodně lidí považuje za velmi závažný problém.
Opravdu jsi přesvědčený o tom, že jde jen o nějaký blbý slovo v nevhodnou dobu? Fakt jsi si jistej, že skoro 1/3 hlasujících chce odvolat předsedu a lídra (!) chvíli před volbama (!) jen tak z nudy nebo kvůli uraženýmu egu?

Myslím, že hlasování o jeho (ne)odvolání dopadlo jasně a osobně to považuju za rozumný výsledek. Ale zase nedělejte z tý skoro třetiny hlasujících ublížený pitomečky - zřejmě máte větší problém, než se vám, co to moc nesledujou, zdá.



edit: překlepy


Problémy byly, jsou a budou a není člověk ten, který by se zalíbil všem...
Nevidím nikoho jako blbečka, spíš ty činy, nebo taky nečiny jsou dost blbé :)

Edit: jen špatně vložen můj příspěvek ;)

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 25 dub 2014, 13:26
od Helena Jarolimkova
josefplatil píše:Přátelé. Znáte ten vtip o kotli v pekle, kde jsou Češi?

Nikdo jej nehlídá, protože vždycky když jeden vystrčí hlavu, ostatní mu podrazí nohy. :D

Za jak dlouho jsou volby? To chce klid. Po EP2014 bude Ivan a Marcel v Bruselu, tak bude v ČR prostor na nové rozdání karet.
Za vtip like, ovšem optimismus je závidění hodný ;-)

Re: Odvolání předsedy strany Ivana Bartoše

Napsal: 25 dub 2014, 13:30
od Lenka.Kozlova
OFFTOPICHelo,ptimismus sice zavání blbostí, jak pravil klasik, ale víš kde bychom bez něj byli ;)