Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Tato podatelna je archivována, nová podání, prosím, podávejte sem: https://redmine.pirati.cz/projects/ao/issues/new
Administrativní odbor vede seznam členů a spravuje členské příspěvky, administruje a moderuje webovou diskuse včetně předsedání jednáním na Internetu.
Pravidla fóra
  • Podatelna Ao byla přesunuta na Redmine strany, viz odkaz níže, zde již nová podání není možno zakládat.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ahoj AO, zadam timto o presun neopravnene presunute prispevku z vlakna s vyberovym rizenim auditu.

Pravidla vyberovych rizeni podle kterych bylo rizeni vypsano specifikuji, ze prispevky relevantni k auditu maji byt zaznamenava primo v tomto vlaknu. Dale byly presunuty prispevky ktere byly primo vyzadany zadavatelem, ktere moderator zastupuje.

Dekuji za vyrizeni.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Martin.Kucera »

Já v tom vlákně VŘ vidím post442549.html#p442549, tudíž přesuny příspěvků mohly být oprávněné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, Ivo.Vasicek

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Lukáš Nový nemá žádné kompetence k výběrovému řízení, ničím nebyl pověřen a nenese za nic zodpovědnost. Proto jsou jeho "soudy" zcela irelevantní a matoucí. Navíc se v jeho postech objevují dezinformace, což je zavádějící. Zcela výslovně jsem uvedl, že vlákno neslouží k diskusi. Nemám žádnou povinnost s ním diskutovat. I zde připomínám žádost o ban, aby nám pracovní vlákno nespamoval.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Lukas.Novy »

Martin.Kucera píše:Já v tom vlákně VŘ vidím post442549.html#p442549, tudíž přesuny příspěvků mohly být oprávněné.
Nehlasil sem zadne nedostatky.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Martin.Kucera »

Specifikuj které příspěvky byly přesunuty a přitom být neměly. Nemám čas si hrát na jasnovidce.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Lukas.Novy »

Ono to neni tak jednoduche, Ivo pulku toho presunul do vlakna se psavce (opravdu demence uz fakt). A prase aby se v tom tedka vyznalo.

Nemelo byt presunuto tohle

verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445656

Jelikoz nyni tam Vojta reaguje na prispevek, ktery tam neni. A Vojtova reakce tam bylo ponechana.

Tohle

verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445657

ktere je jen vecnou pripominkou, neni diskusi samotnou. Uvadi na pravou miru zjevne vadne prohlaseni Ivo Vasicka, ktera jinak akorad mate cleny.

Dale pak tohle:

verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445658

Ktere je primou reakci na vyzvu zadavatele a odpovida tak na dotaz, ktery zadavatel primo chtel mit ve vlaknu uveden.

Tento prispevek

verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445688

reaguje na Vojtovo vyjadreni (ktere bylo ponachano) odhledne meho podnetu (ktery byl presunut). Rozhodne je konzistentni a zadouci, aby zustal ve vlaknu.

Tento prispevek je opet reakci na vyzvu zadavatele provest kontrolu smluv (ten pozadavek je samozrejme trvaly nema smysl aby ho opakoval), ktery je ve vlaknu samotnem, ale reakce, ktera je relevantni, byla presunuta:

verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p446003

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Považuji za zcela bezpředmětné, že se AO tímto podáním zabývá. AO nemá žádnou odpovědnost za průběh výběrového řízení na účetní audit České pirátské strany. Požadovaný zásah by byl překročením vašich kompetencí. Je to podobné jako kdyby o vrácení těch svých příspěvků žádal technický odbor. Také jsem se nechal zmanipulovat a reagoval jsem zde. Za pracovní vlákno nesu plnou odpovědnost já. Vlákno je zcela úřední a není určeno pro diskusi a už vůbec ne pro poznámky nekompetentních osob. Jak již jsem zmínil výše Lukáš Nový nemá žádnou zodpovědnost ve vztahu k tomuto výběrovému řízení a proto jsou jeho pokyny či výklady zcela zavádějící. Pro případné komentáře je vlákno zde verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... 32501.html

Pozn.:jestli jsem nějaké poznámky přesunul do jiné diskuse, tak to se omluvám, ale vzhledem, k tomu množství nevyžádaných postů jsem se uklik. Přestože jsem ho opakovaně žádal ať mi tam své "dojmy" nepíše, pořád to dělal dál, zatím zřejmě vůbec nepochopil k čemu to vlákno je, možná si myslí, že všechna vlákna jsou veřejná diskuse - The Game
Pozn2: Dělám to zcela záměrně, kvůli tomu, aby se procesy vrátily na fórum. Aby ostatní viděli, že fórum taky lze používat jako pracovní nástroj na dokumentování klíčových aktivit a komunikaci s okolím.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Lukas.Novy »

Zadam o vyrazeni predchoziho prispevku do kose.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18636
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše: Nemelo byt presunuto tohle
verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445656
Jelikoz nyni tam Vojta reaguje na prispevek, ktery tam neni. A Vojtova reakce tam bylo ponechana.
Link na Vojtovu reakci, pls.
Tohle
verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445657
ktere je jen vecnou pripominkou, neni diskusi samotnou. Uvadi na pravou miru zjevne vadne prohlaseni Ivo Vasicka, ktera jinak akorad mate cleny.
Link na "zjevne vadne prohaseni", pls.
Dale pak tohle:
verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445658
Ktere je primou reakci na vyzvu zadavatele a odpovida tak na dotaz, ktery zadavatel primo chtel mit ve vlaknu uveden.
Zde shledávám stížnost relevantní, Vojta skutečně žádal o kontrolu.
Tento prispevek
verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p445688
reaguje na Vojtovo vyjadreni (ktere bylo ponachano) odhledne meho podnetu (ktery byl presunut). Rozhodne je konzistentni a zadouci, aby zustal ve vlaknu.
Anebo může být přesunuto i to Vojtovo vyjádření.
Tento prispevek je opet reakci na vyzvu zadavatele provest kontrolu smluv (ten pozadavek je samozrejme trvaly nema smysl aby ho opakoval), ktery je ve vlaknu samotnem, ale reakce, ktera je relevantni, byla presunuta:
verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p446003
Zduplikovat zpátky do vlákna příspěvek, který byl přesunut, není žádoucí postup.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadost o presun neopravnene presunute prispevku

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Požadavek Vojty Pikala byl zcela chybný. V tu chvíli nebylo nic takového potřeba. Průběh výběrového řízení řídím já. V tu chvíli jsem už měl opravy ve smlouvě s auditorem projednány a očekával jsem až mi je zašle. To jsem uvedl v emailu jehož kopie šla i na Vojtu (zřejmě to přehlédl). Celá ta práce byla proto zbytečná.
I tahle diskuse rozvíjí další chaos - nechce si AO převzít odpovědnost za výběrové řízení?
Nebo mám to vlákno zrušit a začít to řešit na jiných technických prostředcích?
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Podatelna administrativního odboru“