Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Zdenek.Tros
Příspěvky: 453
Registrován: 20 lis 2017, 14:10
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Zdenek.Tros »

Petr.Stoklasa píše: 22 zář 2020, 14:39 Opět velice výživné a smyslu plné téma tlučhubů a lidí kteří pro krajské sdružení a nyní i krajské volby moc neudělali. Jen se snaží brát čas a energii všem ostatním.Úplně vidím nové složení PKS aka kádrovací jednotky. Štepanik, Matuška, Výmola, Adámek, Slezák.
Tady se musím zastat Libora. On udělal pro krajské volby hodně práce s webem, roznáší i noviny, plakáty apod... Bohužel ta práce nejde moc vidět a nikdo jí ani moc neocení...
Uživatelský avatar
Michal.Stepanik
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 286
Registrován: 07 srp 2018, 07:53
Profese: elektrotechnik
Bydliště: NAPAJEDLA
Dal poděkování: 704 poděkování
Dostal poděkování: 413 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Michal.Stepanik »

Zdeno, omlouvám se! Vážím si tvého postoje a práce kterou vykonáváš. Neuvědomil jsem si složení členů PKS. Přijmi prosím moji omluvu. Začínám být frustrovaný tím co za poslední týdny a měsíce se v celém KS děje.
zastupitel města Napajedla, člen kontrolního výboru, člen KS Zlínský kraj
příjmy v trafikách https://nalodeni.pirati.cz/odmeny/
Uživatelský avatar
Libor.Adamek
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 419
Registrován: 24 říj 2017, 14:25
Profese: prodejce kancelářské techniky
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Dal poděkování: 1253 poděkování
Dostal poděkování: 668 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Libor.Adamek »

Petr.Stoklasa píše: 22 zář 2020, 14:39 Opět velice výživné a smyslu plné téma tlučhubů a lidí kteří pro krajské sdružení a nyní i krajské volby moc neudělali. Jen se snaží brát čas a energii všem ostatním.Úplně vidím nové složení PKS aka kádrovací jednotky. Štepanik, Matuška, Výmola, Adámek, Slezák.
Když už jsi mě označil za tlučhubu, tak asi moc nemáš přehled, že v diskuzích především hajím principy kvůli, kterým jsem šel mezi Piráty, mezi něž patří i hledání pravdy a skutečného stavu dějů. Některým jsem se zjevně znelíbil u tématu kumulace funkcí a fejkových výběrových řízení.

Možná by bylo lepší dělat si o lidech vlastní názor, než jen opakovat, co zřejmě kolem sebe slyšíš nebo jsi tím manipulován nebo možná zavázán. Možná jen máš potřebu kopat do lidí, kteří mají jiné názory než hlasovací mašinérie z které možná tušíš do budoucna nějaké výhody. Je pak dobré veřejně se připomenout jako loajální člen... chápu, neberu to osobně.

Budu citovat tvoje vlastní slova "Je tedy dobré uvažovat kriticky a informace ověřovat a teprve až poté dělat závěry. Nejlépe hmatatelné jsou výsledky."
Já jsem třeba pro ZLK 2x převáděl web na nový design.. Poprvé, když jsem na tom strávil hodně času, tak těsně před nasazením se rozhodlo o novějším designu, tak jsem tu práci udělal i podruhé a náš kraj měl mezi prvními zcela nový design krajského webu.
Co konkrétního hmatatelného můžeš ukázat za sebe?
Petr.Stoklasa
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 139
Registrován: 28 zář 2017, 17:10
Profese: Obchodník
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 212 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Petr.Stoklasa »

Libor.Adamek píše: 22 zář 2020, 15:57
Petr.Stoklasa píše: 22 zář 2020, 14:39 Opět velice výživné a smyslu plné téma tlučhubů a lidí kteří pro krajské sdružení a nyní i krajské volby moc neudělali. Jen se snaží brát čas a energii všem ostatním.Úplně vidím nové složení PKS aka kádrovací jednotky. Štepanik, Matuška, Výmola, Adámek, Slezák.
Když už jsi mě označil za tlučhubu, tak asi moc nemáš přehled, že v diskuzích především hajím principy kvůli, kterým jsem šel mezi Piráty, mezi něž patří i hledání pravdy a skutečného stavu dějů. Některým jsem se zjevně znelíbil u tématu kumulace funkcí a fejkových výběrových řízení.

Možná by bylo lepší dělat si o lidech vlastní názor, než jen opakovat, co zřejmě kolem sebe slyšíš nebo jsi tím manipulován nebo možná zavázán. Možná jen máš potřebu kopat do lidí, kteří mají jiné názory než hlasovací mašinérie z které možná tušíš do budoucna nějaké výhody. Je pak dobré veřejně se připomenout jako loajální člen... chápu, neberu to osobně.

Budu citovat tvoje vlastní slova "Je tedy dobré uvažovat kriticky a informace ověřovat a teprve až poté dělat závěry. Nejlépe hmatatelné jsou výsledky."
Já jsem třeba pro ZLK 2x převáděl web na nový design.. Poprvé, když jsem na tom strávil hodně času, tak těsně před nasazením se rozhodlo o novějším designu, tak jsem tu práci udělal i podruhé a náš kraj měl mezi prvními zcela nový design krajského webu.
Co konkrétního hmatatelného můžeš ukázat za sebe?
.
Libore můj příspěvek nebyl přímo směřován na tebe, každopádně jsem se ale ujistil , ze si vše bereš moc osobně. Gratuluji ti k tvé zdlouhavé práci na webu. Abych zodpověděl tvůj dotaz. Kromě práce v zastupitelstvu, kontrolním výboru a sportovní komisi. Se také podílím na kontaktní kampani. Roznáším noviny po obcích. V KM pořádáme akce nejen pro děti. S Jardou vyrábíme lavičky pro cely kraj a následně je také rozvážím. A vyprosil bych si od všech odpuštění jakýchkoliv narážek na hlasovací mafie a podobné nepodložené informace. Již mě dávno bylo 18 let, mám práci, mám rodinu a za své rozhodnutí si nesu odpovědnost jen já sám. Proto mě překvapuje tvé hledání pravdy a hejty oázou hlasovacích mafiích u kterých mě přijde, ze nejsou z tvé hlavy , ale spíše od samozvaných vykladačů pravdy.
Zastupitel města Kroměříž, člen Kontrolního výboru, člen sportovní komise
Uživatelský avatar
Libor.Adamek
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 419
Registrován: 24 říj 2017, 14:25
Profese: prodejce kancelářské techniky
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Dal poděkování: 1253 poděkování
Dostal poděkování: 668 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Libor.Adamek »

Petr.Stoklasa píše: 22 zář 2020, 17:02 Úplně vidím nové složení PKS aka kádrovací jednotky. Štepanik, Matuška, Výmola, Adámek, Slezák.

Libore můj příspěvek nebyl přímo směřován na tebe, každopádně jsem se ale ujistil , ze si vše bereš moc osobně.
Na koho teda byl směřován ten hejt?
V tom pořadí jmenovaných vidím jasně svoje jméno a to si piš, že když mě někdo nazve tlučhuba, tak si to joo beru osobně. Ale je možné, že v tvojí sociální bublině tak asi nazýváte piráty s vlastním názorem..
BenjaminPierce
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 251
Registrován: 16 říj 2016, 00:37
Dal poděkování: 214 poděkování
Dostal poděkování: 518 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od BenjaminPierce »

Petr.Stoklasa píše: 22 zář 2020, 14:39 Opět velice výživné a smyslu plné téma tlučhubů a lidí kteří pro krajské sdružení a nyní i krajské volby moc neudělali. Jen se snaží brát čas a energii všem ostatním.Úplně vidím nové složení PKS aka kádrovací jednotky. Štepanik, Matuška, Výmola, Adámek, Slezák.
Předpokládám, že autorka nečekala, že se tím někdo bude inspirovat tí o té 100x opakované lži.
1 nepravda.
Bohužel naneštěstí rádoby útočné vyjádření je v přímém rozporu se stanovami. Proto dávám odkaz na čl. 4 odst. 3 stanov a část cituji „nemohou být zvoleni do vedení žádného orgánu strany".

2. nepravda.
Nikoli imaginární budoucí PKS, které v tom složení podle stanov nemůže existovat a tak kádrovat, ale je to to současné PKS včetně dvou členů z Kroměříže kdo chtěl někoho kádrovat.

3. nepravda
Je to přímo člen současného PKS kdo vyvrátil tvé účelové a nepravdivé obvinění Libora.

4. Nepravda
Dokonce jsi zašel tak daleko, že úmyslně nepravdivě obviňuješ z kádrování i toho kdo je skutečně tvými kamarády z KM kádrován.

Už se z toho účelového lhaní s cílem někoho poškodit v KS stává obecná norma.

Celé to vážně nechápu.
Za dva týdny se svezete na úspěchu ostatních pirátů a předpokládám, že vzhledem o skutečnému stavu získáte poměrně slušný volební výsledek a jistě pár dalších funkcí. Přesto místo aby jste alespoň do voleb nechali ostatní na pokoji, nikdo už nic na fóru neřešil, ale něco zevnitř vás nutí využít pseudoproblému, navíc zcela mimo piráty, jak ty píšeš ke kádrování. K žádnému politickému nebo systémovému tématu jsem tvůj názor a nápad nezaznamenal, mohl jsem přehlédnout, ale výrazně se projevuješ zejména účelovým hájením nehájitelného a ještě nepravdivě s cílem poškodit jiné.

,,To nejde" je jen rychlá a jednoduchá výmluva, v devíti z deseti případů to zpravidla jde.

Uživatelský avatar
Michal.Stepanik
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 286
Registrován: 07 srp 2018, 07:53
Profese: elektrotechnik
Bydliště: NAPAJEDLA
Dal poděkování: 704 poděkování
Dostal poděkování: 413 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Michal.Stepanik »

Petr.Stoklasa píše: 22 zář 2020, 14:39 Opět velice výživné a smyslu plné téma tlučhubů a lidí kteří pro krajské sdružení a nyní i krajské volby moc neudělali. Jen se snaží brát čas a energii všem ostatním.Úplně vidím nové složení PKS aka kádrovací jednotky. Štepanik, Matuška, Výmola, Adámek, Slezák.
Chci se ohradit proti tvému tvrzení, že jsem nic neudělal pro KS a krajské volby. Poctivě roznáším Pirátské listy (4600ks) pro krajské volby viz tabulka google od Jardy Horkého. Vyřídil jsem na radnici tři zábory pro akce v Napajedlích s Hankou a busem. Instaloval lavičku, na jejíž výrobě jsi ty pracoval. Vyvěsil na balkón banner.

A co se týká krajského sdružení tak si myslím, že víš co obnáší práce zastupitele, i když možná nevíš.... Máme tady hodně kauz a sporů s vedením radnice na které reagujeme a dostáváme informace mezi lidi.

Kauza nelegálního kácení 100letých dubů je (i v PirListech) v areálu hřebčína, kde majitelé prosazují stavbu 324 bytů,
kauza bazén tlačený silou - v hodnotě 150mil.kč,
kauza Zámek a ignorace komunikace vedení radnice s majitelem, v důsledku uzavřený vstup do areálu zámku pro občany města,
kauza plánované výstavby "nového divadla" za 100mil.kč když staré záměrně nechává radnice chátrat,
kauza výstavby přístaviště pro 100 lodí, které se budou prohánět po Moravě rychlostí 35km/hod,
kauza zmařeného referenda radnicí,
kauza nesdělování informací kolem VAK Zlín radnicí,
do toho Covid a nezájem starostky s pomocí,

na malé město je toho dost....

Takže píšu do Napajedelských novin, mám aktuální web https://napajedla.pirati.cz/, příspěvky týdně na FB a Instagramu, aby občané byli v obraze a nebylo jim to lhostejné. Takže v Napajedlích je o Pirátech slyšet. (mrkni na váš web https://kromeriz.pirati.cz/ ;) ;) - 6 článků za půl roku, poslední v červnu....)

V zastupitelstvu jsem já nebo Tomáš několikrát podával návrhy na body které se týkají transparence, rozpočtu, změny Územního plánu ,aj. Takže nemůžeš tvrdit, že nedělám pro KS nic. Pracuju a podávám návrhy v Kontrolním výboru ZM. Jen mám prostě jiný názor na některé věci a návrhy než většina v kraji a ano občas mi to připomíná, že někteří už zapomněli na pirátské hodnoty a jdou jen za vlastními zájmy. Pro mě je prostě z prvních deseti lidí z kandidátky šest - minimálně nedůvěryhodných, mám-li to říct velmi mírně, vzhledem k tomu co se dočteš při podání v Redmine u Kontrolní komise. Ale myslím, že většina členů KS to ani neví a nečte a nezajímá se. I přesto všechno krajské volby nebojkotuju, ale snažím se pomoci. Zpětná vazba od lidí funguje a jsem za ni rád.
zastupitel města Napajedla, člen kontrolního výboru, člen KS Zlínský kraj
příjmy v trafikách https://nalodeni.pirati.cz/odmeny/
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1133 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Já bych jen chtěla říct pár věcí:
- vážím si každého, kdo pracuje na kampani, i kdyby jen roznesl pár novin, Liborovi jsem za práci na webu děkovala, děkuji i těm, kteří třeba rozdali jen dvacet novin cestou z práce. Každá pomoc se počítá a fakt nechci, aby se tady vzájemně plivalo "tys nic neudělal". S takovou nebude příští volby dělat nikdo nic. Já sama vím, kolik kampaň žere času a kolik je za tím neviditelné práce. Když pak někdo vaši práci označí, že se svezeme na celostátní vlně, pardon, není to fér. V horké fázi kampaně to fakt potěší. Za svou prací na kampani si stojím. Zpětnou vazbu vítám, ale občas se zamyslete, co tady tím kopáním, velkohubými prohlášeními a pliváním na práci dobrovolníků způsobujete. Pokud něco vyžadujete po ostatních, uplatnujte to první sami na sobě.
- příští schůzi by bylo lepší vyhradit na narovnání vztahů, reporty, atd. nás dál neposunou a ta atmosféra není dobrá. Takže bych apelovala na mediátora, je mi jedno jestli profi, nebo člověka z jiného kraje.

Jinak než se do mě pustíte, pro kampaň se snažím dělat první poslední. A tady tím rozevíráním nůžek a hloubení příkopů mi fakt moc nepomáháte.
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Zdenek.Tros
Příspěvky: 453
Registrován: 20 lis 2017, 14:10
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Re: Další díl ze seriálu pokrytectví PKS.

Příspěvek od Zdenek.Tros »

Myslím si, že je základním kamenem úrazu to, že se spousta členu cítí být nedoceněných a třeba ani nevidí nějakou budoucnost u Pirátů v ZLK a myslí si, že je to svým způsobem již uzavřený kruh, což si myslím, že není pravda.... Pak jejich motivace klesá. Co si budeme povídat, ale všichni dobrovolnou činnost děláme za nějakým účelem. Někdo opravdu proto, aby pomohl pirátským myšlenkám a programům a je to nadšenec, který pro Piráty dýchá. Ovšem v politice je to prioritně vždy hlavně o lidech a o jejich vnitřních nastaveních a u mě tohle rozhoduje.
Hanka je za mě nejlepší lídr, kterého jsme si mohli vybrat, jelikož si myslím, že vnitřně to má nastavené správným směrem a i kdyby dělala chyby (což určitě dělat bude), tak mi vždy půjde o to vnitřní nastavení daného člověka.
Vážně jsou zde lidé, kteří udělali mraky práce k volbám a nejde to moc vidět a pochval se jim nedostává.
Prosím zkusme kromě kritiky se i vzájemně více chválit a podporovat a nějakým způsobem více komunikovat - někdo má prioritu být úspěšný v komunálu, někdo na kraji, někdo je zapálený Pirát jiný zase chce řešit a s dobrou vůlí ovlivňovat dění v nějaké městské či krajské firmě. Pojďme se více pochopit a více se navzájem podporovat.
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“