Panoptikum Zlínského kraje - vlákno offtopic příspěvků

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Panoptikum Zlínského kraje - vlákno offtopic příspěvků

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Vaclav.Vcelica píše: 14 pro 2019, 21:56 Ok, @Petr.Tkadlec pred chvilkou mi Jarka odpovedela na mail, ze tedy nevystupuje kvuli tobe, jak jsem puvodne dovozoval z jejich predchozich vyjadreni, ze pry zadny duvod k vystupovani nema, jen pry vypustila politiku ze sveho zivota. Mas tedy ode mne tady omluvu, alespon castecnou, cos chtel.
Ja tedy ale odchodu Jarky narozdil od tebe lituji, protoze ji rozhodne neslo o vlastni prospech, do zadnych pozic se necpala, a v kampani nezistne pomahala, jak mohla.
Kde mám tu omluvu? Psal jsem, že ti lidi potvrdí cokoliv, aby od tebe měli pokoj, protože tvůj nátlak je neadekvátní a lidi chtějí mít klid. Jarka dělala věci nezištně jako všichni. Respektive zištnost jsem tady viděl jen u některých, kteří po neúspěchu v primárkách ze strany odešly. Takže ze zjištnosti tady můžeme obvinit maximálně tak tebe. Když už jinak mluvíš za Jarku, tak prosím o přeposlání toho mailu zde, když do toho chceš tahat. Jinak to, že ze strany vystoupí, tak beru jako omluvu za šíření nepravdivých informací z policejních spisů. Na osobní rovině mi nijak moc nevadilo, že to třeba někomu řekla. Co mi však vadilo, jak si s tím pak naložil ty...
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“