Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4751
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ale tak to právo na názor tu ještě upřesním. Samozřejmě si každý může dělat a říkat, co chce. Ale když dělá věci proti usnesení místního, krajského či celorepublikového fóra, tak je to závažné porušení našich předpisů a musí být smířený s tím, že ho čeká postih.

Konkrétně se tady bavím, že RV i náš kraj zakázal spolupráci s SPD, ale RS i přesto s nimi spolupracoval. Nebudu to tady dál pitvat, už to na popud RP řeší urgentně KK. Takže RS si tu může ještě zaremcat, ale za toto závažné porušení bude nejspíš muset náš kraj opustit.

Jako žádné usnesení není nezvratné, ale dokud je platné a není revokované, tak se prostě dodržovat musí.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Radek.Strouhal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 153
Registrován: 07 zář 2016, 12:38
Dal poděkování: 403 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Radek.Strouhal »

Směšná a lživá obviňování expředsedy zlínskokrajských Pirátů P. Tkadlece vůbec nemá smysl komentovat. Omlouvám se za OT.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4751
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Tady ty lživá obvinění, že lžu nemá smysl komentovat. Přiznávám, že chybět mi tady v kraji rozhodně nebudeš a klidně vezmu na sebe část své viny, že jsem tě vůbec kdy přijal. Porušil jsem vnitřní předpisy, protože jsem si tě první měl "prolustrovat". Nuž, chybami se člověk učí.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

Měl bych na srdci mnoho věcí ale tento způsob komunikace je vyloženě nevhodný.Měl jsem snahu vyvolat debatu o senátu v MS ale bohužel bez většího zájmu.Asi před 2 měsíci jsem vypracoval spolu s dalšími dvěma Piráty návrh jednacího řádu MS.Od té doby se nekonala schůze MS a jednací řád nebyl ještě schválen.Při své vrozené skromnosti se nederu o místo senátora ale jak napsal Radek,předpokládal jsem že sama strana vyvine snahu takového kandidáta mezi sebou najít.Proč tak nečiní,vypisuje inzeráty a nakonec senát odpíská je mi záhadou.Pochopil jsem ale že nejsem pro Piráty žádným přínosem a nemohu jim být nijak prospěšný.Proto jsem se rozhodl své členství ukončit.Věřím že vám ani chybět nebudu.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4751
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Debata o senátu proběhla jak na krajských schůzích, tak na vedoucích orgánech.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Petr.Sanetrnik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 106
Registrován: 16 srp 2017, 20:10
Profese: stomatolog
Bydliště: Podlesí V 5410 Zlín 76005
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 85 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Sanetrnik »

A to je ta hlavní chyba .Debata má začínat na popud vedení mezi členy místních sdružení.A jestli píši debata tak nemyslím na internetu.Další chybou je představa že senátorem má být "osobnost",která se o vše sama postará.Opak je pravdou.Úkolem vedení a personálního oddělení je oslovit potenciální kandidáty.Z nich pak jednoho vybrat , za ním stát a všemožně ho podporovat.Vyhodit pirátské peníze za nepirátského kandidáta je hloupost a výsledek voleb mi dává za pravdu.Doufám,že za to vedení přijme i zodpovědnost,i když mně už to může být jedno.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4751
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

U 80 asi nezačla, protože o to zjevně není zájem. Jsme svobodní lidé a tady to nefunguje, že jeden bude nutit ostatní, co mají či nemají dělat. Každý má přece možnost do toho odboru personálního vstoupit sám a oslovovat ty lidi. Samozřejmě to může dělat i z pozice člena či příznivce. Členové navíc mají možnost si zvolit své vedení, které je bude zastupovat.

Žádné konstruktivní návrhy či aktivitu jsem od vás PS+RS=VŠL nezaregistroval.

Za mě jsou jinak prioritou taky komunálky a myslím, že i pro většinu členů.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Radek.Strouhal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 153
Registrován: 07 zář 2016, 12:38
Dal poděkování: 403 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Radek.Strouhal »

Že P. Tkadlec nezaregistroval něčí návrhy, je u něj celkem běžné, poněvadž reaguje na příspěvky, které nečte.
Postoj vykašlat se na volby do horní komory, poněvadž ten "Senát vlastně k ničemu není a ti staříci, co tu máme, na to beztak nemají," a soustředit se na komunálky je sice poněkud diskutabilní, neboť to rozhodně není v souladu s principy a stanovami Pirátů, ale přispívající má na takový názor právo, navíc má určitě podporu většiny členů. Pokud je v jeho příspěvku řeč o komunálních volbách ve Vsetíně a tamní kampaň bude provedena na základě bohatých zkušeností a pod vedením krajského expředsedy, který navíc bude na nejvyšší pozici kandidátky, věřím, že vsetínští Piráti se na radnici nejen dostanou, ale budou jí vládnout, což jim od srdce přeji.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4751
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4375 poděkování
Dostal poděkování: 3709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Já si svého času vážím a zkušenosti mi říkají, že číst některé věci od jistých je prostě zbytečné. Stačí přečíst jedna věta a od zbytku toho marasu se ušetřit. Takže kdybyste měli nějaký konstruktivní návrh, tak ho určitě do té první věty dáte. Naštěstí jsme svobodní a nikdo nás nenutí ani nejsme povinní to číst.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Návštěvník
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Ne-nominace kandidátů do senátních obvodů č.77 a 80

Příspěvek od Návštěvník »

Uz toho prosim všichni tři akteri P. S., P. T. i R. S. nechte.

Kdyz nekdo ze sveho rozhodnuti odchází z nejakeho společenství muze to udelat se ctí nebo bouchnout dverma, pak je ihned otevrit,plivnout přes práh a zase bouchnout, toto udelat nekolikrat a tim vsechny utvrdit, ze tam nemel ani byt.


Byt P. T. moc se neprizivuju na teto situaci a tim ji neeskaluji.
Odpovědět

Zpět na „Zlínský kraj“