KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4370 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Vratislav.Krejcir píše:Poradně cti a potom piš , nepsal jsem o tom ze jsi někoho ovlivňoval ale o tom ze jsi volal členům od nás,aby jsme si P. stoklasu srovnali. A očekával bych ze člen RV a místopředseda kraje bude psát a diskutovat se vsi slušnosti a ne se tu posílat někam. Píšeš ať se uklidnim ale potřeboval bys to ty.. a nevylival si tu své nálady na nás. Jde nám o jednu věc a to fungující PKS, ale jak vidím .. tobe proste vadí MS Kroměříž ...
Mě nevadí MS Kroměříž. To vůbec ne. Netahejme to prosím do osobních rovin. Jestli jsem volal Yvet, že Petr je trošku neaktivní na fóru a ve slacku, tak tím jsem rozhodně taky nemyslel nic špatného. Jo budu sprostý, protože mě přijde sprosté, když tady Kroměřížáci osobně útočí. Říkám jak to je. Že si nemyslím, že by KF takto zvolilo dva lidi z KM jako celek a proto v tomto případě vyvolám hlasování o důvěře, aby to buď potvrdilo nebo vyvrátilo. Můj hlavní impuls k rezignaci je křivda na okresu Zlín, když už máme 5 členné předsednictvo a každý tam má svého člena, tak nechápu, proč musíte osobně útočit. Já pouze říkám moje následující postupy.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Nikdo na tebe neútočí, ty máš jen problém unést konfrontaci.

Čistě teoretická úvaha, kdyby z kandidátů KF zvolilo mě, nebyl by to přece signál, že KF nevadí dva Kroměřížáci v předsednictvu?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvek:
Denis.Rychtar
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4370 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Hana.Ancincova píše:Nikdo na tebe neútočí, ty máš jen problém unést konfrontaci.

Čistě teoretická úvaha, kdyby z kandidátů KF zvolilo mě, nebyl by to přece signál, že KF nevadí dva Kroměřížáci v předsednictvu?
Tak určitý signál by to rozhodně byl, že tam chce Tebe. Ale zároveň si prostě nejsem jistý, jestli by tam v takovém případě chtělo i Petra a fakt to není nic osobního. Taky si dokáži představit, že se proti Tobě postaví ještě Lucka Malíková, která je taky hodně akční v rámci svého sdružení, je komunikativní a má na to čas, ale to zase bychom na tom byli úplně stejně. :-)
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Ano, to už se bavíme v teoretické rovině.

Kdyby Lucka kandidovala, já ji ráda podpořím. Jak říkám, chápu váš postoj - z každého okresu jeden člověk, ale nemyslím si, že je to třeba dlouhodobě udržitelné.
Já jsem hlavně pro lidi, kteří budou mít čas a chuť se tomu věnovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Yveta.Martinkova
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4370 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Hana.Ancincova píše:Ano, to už se bavíme v teoretické rovině.

Kdyby Lucka kandidovala, já ji ráda podpořím. Jak říkám, chápu váš postoj - z každého okresu jeden člověk, ale nemyslím si, že je to třeba dlouhodobě udržitelné.
Já jsem hlavně pro lidi, kteří budou mít čas a chuť se tomu věnovat.
Lidi, kteří mají hodně času a můžou se tomu věnovat jsou potřební hlavně v personálním odboru, aby komunikovali se členy. PKS řeší hlavně politické rozhodování, případně pak určuje směr v případě neshod, aby se vše nemuselo řešit přes KF. Myslím si, že každé MS má takového člověka, který v PKS bude zdárně jejich zájmy zastupovat.
EDIT: Jestli to ten člověk nezvládá, tak by si ho mělo MS vyměnit.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Dusan.Jurcik
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 74
Registrován: 17 srp 2017, 15:14
Profese: Vedoucí logistiky
Bydliště: Uh. Hradiště
Dal poděkování: 258 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Dusan.Jurcik »

Děkuji Petrovi za gesto a přenechání ,,čestné funkce,, místopředsedy a naplnění původní myšlenky zastoupení všech MS.
Také podporuji zástupce Zlína a doufám, že projeví zájem. Nechal bych to na MS Zlín.
Předsednictvo mi také připadá ne moc akční, řekněme jako SENÁT, tj. jen jako případná pojistka a místní vyváženost.
Vzhledem k tomu, že nejakčnější mimo předsednictvo je stejně Petr, nominovaná Hanka a Yvet - tak by stálo za zvážení mít i nějaký místní akční tým.
Případně doplnit i další z jiných místních bez ohledu na MS, délku pirátského členství nebo zásluhy let minulých.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dusan.Jurcik za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Martina.Urbankova
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Petr.Tkadlec píše:
Hana.Ancincova píše:Ano, to už se bavíme v teoretické rovině.

Kdyby Lucka kandidovala, já ji ráda podpořím. Jak říkám, chápu váš postoj - z každého okresu jeden člověk, ale nemyslím si, že je to třeba dlouhodobě udržitelné.
Já jsem hlavně pro lidi, kteří budou mít čas a chuť se tomu věnovat.
Lidi, kteří mají hodně času a můžou se tomu věnovat jsou potřební hlavně v personálním odboru, aby komunikovali se členy. PKS řeší hlavně politické rozhodování, případně pak určuje směr v případě neshod, aby se vše nemuselo řešit přes KF. Myslím si, že každé MS má takového člověka, který v PKS bude zdárně jejich zájmy zastupovat.
EDIT: Jestli to ten člověk nezvládá, tak by si ho mělo MS vyměnit.
Já mám v tomto trochu jiný pohled na věc. Moje idea je zase taková, že si předsednictvo zvolí své zástupce. Budou tam klidně 3 Zlíňáci, 2 z Hradiště, 0 KM. A ti budou řešit právě to politické rozhodování, já osobně třeba přikládám větší váhu právě tomu personálnímu odboru, ve kterém by mělo mít právě každé místní sdružení svého zástupce, který bude mít na starosti informační toky od předsednictva ke členům a naopak.

Já osobně bych nebrala pozici místopředsedkyně jako zastupitelku zájmů MS KM, ale jako zástupce KF ZLK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvek:
Denis.Rychtar
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4370 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Já předpokládám, že v PKS jsou lidi, co hájí zájem kraje a zároveň jsou i zástupci svých MS. Nepředpokládám, že by tam byl někdo pouze pro zastupování svého sdružení.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Josef.Kvasnicka
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 35
Registrován: 02 říj 2017, 12:12
Profese: konstruktér
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 61 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Josef.Kvasnicka »

Well,
za 1) Jsem pro to, aby každý okres měl svojeho delegáta v KF - vo tom žádná.
2) Pokud na to ale bude mít čas! - je celkem zbytecné, tam dát zástupce okresu, když na tu prácí pak nebude mít čas.
3) Nechápu proč se to řeší takhle konfrontačně, místo aby se v klidu argumentovalo, se tady hned řeší nějaké (případné) "odvolání na základě NEDŮVĚRY"?
4) Chápu to správně, že pokud Hanka nebude mít vhodného protikandidáta ze Zlína, tak stejně vyvoláš hlasování o nedůvěře vůči Stoklasovi? Jako tento styl "politického vyjednávání" se mi nelíbí.

V případě, že Hanka bude zvolena, Stoklasa neodstoupí a Tkadlec vyvolá "hlasování o nedůvěře Stoklasy", tak se MS KM postaví za Petra Stoklasu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kvasnicka za příspěvky (celkem 3):
Vratislav.Krejcir, Martina.Urbankova, Hana.Ancincova
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4370 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Josef.Kvasnicka píše:Well,
za 1) Jsem pro to, aby každý okres měl svojeho delegáta v KF - vo tom žádná.
2) Pokud na to ale bude mít čas! - je celkem zbytecné, tam dát zástupce okresu, když na tu prácí pak nebude mít čas.
3) Nechápu proč se to řeší takhle konfrontačně, místo aby se v klidu argumentovalo, se tady hned řeší nějaké (případné) "odvolání na základě NEDŮVĚRY"?
4) Chápu to správně, že pokud Hanka nebude mít vhodného protikandidáta ze Zlína, tak stejně vyvoláš hlasování o nedůvěře vůči Stoklasovi? Jako tento styl "politického vyjednávání" se mi nelíbí.

V případě, že Hanka bude zvolena, Stoklasa neodstoupí a Tkadlec vyvolá "hlasování o nedůvěře Stoklasy", tak se MS KM postaví za Petra Stoklasu.
2) Jsem si 100% jistý, že každý okres má minimálně jednoho člověka, který na to čas mít bude.
3) Říkám to dopředu, abych pak nebyl za blázna, že si pak vzpomenu, že se mi zase něco nelíbí. Hlasování o nedůvěře v tomto smyslu mít bude, aby KF potvrdilo, že opravdu chce takovéto složení PKS. Tak jisto jste ho mohli vyvolat Vy, když mi z okresu máme 3 lidi a asi bychom v takovém hlasování taky neuspěli.
4) I kdyby byla Hanka lepším kandidátem než kandidát ze Zlína, tak stejně se mi to celkové složení prostě líbit nebude.
*5) Jinak samozřejmě se mi libí, jak MS Kroměříž dobře funguje. O tom žádná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 3):
Vratislav.Krejcir, Josef.Kvasnicka, Hana.Ancincova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“