KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Yveta.Martinkova píše:STOP...STOP...STOP
Mohli byste si toto téma nechat na krajskou schůzi? Nemyslím si, že toho po vás chci tolik. Vyříkáme si to v klidu z očí do očí a nebudeme tady dělat opět veřejné divadlo.
Už by bylo vydělané i na nový stánek, brát za tohle vstupné.
Tak prosím do poznámek a řešit na schůzi díky :)
Bohužel Tě zklamu, ale na schůzi toho bude zase kotel, než řešit takovéto kraviny. :D
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 559
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1132 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Řešení této problematiky se na schůzi nevyhneme.
Poprosím ale určit na to omezený časový fond, nebo nechat na závěr na volnou diskuzi.
Máme toho hodně k projednání a nerada bych čtvrteční noc strávila na Vsetíně.
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Hana.Ancincova píše:Řešení této problematiky se na schůzi nevyhneme.
Poprosím ale určit na to omezený časový fond, nebo nechat na závěr na volnou diskuzi.
Máme toho hodně k projednání a nerada bych čtvrteční noc strávila na Vsetíně.
Jestli zbyde čas, tak ať se to zařadí na program. Jinak to řešme třeba při kuřácké.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Petra.Fohlerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 33
Registrován: 14 říj 2017, 17:42
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petra.Fohlerova »

Já osobně to nevnímám jako kravinu, ale jako podstatnou věc, kterou si musíme ujasnit a o které musíme diskutovat. Bez toho se nehneme. Myslím tím přesně komunikaci a spolupráci MS a PKS a jednotlivých členů. A taky různá očekávání od členů. Něco si k tomu nachystám a chci to na schůzi otevřít s jasným cílem si to ujasnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Fohlerova za příspěvek:
Josef.Kvasnicka
Uživatelský avatar
Petra.Fohlerova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 33
Registrován: 14 říj 2017, 17:42
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petra.Fohlerova »

Lucie.Malikova píše:A hlavně od Petry mi nic nepřišlo. A proti Hance bych teda nešla nechci být v PKS tolik času na rozhazování zase nemám.
Luci, posílala sem všem 22.12.2017.
Cituji:
Milí Piráti a milé Pirátky,

přeju všem pohodové svátky, hlavně klid, pohodu a no stress. Užijte krásné chvíle s těmi nejbližšími a zastavte se aspoň na chvíli, dejte nohy nahoru, svařák do ruky a nic neřeště

Děkuji každému z Vás za to, co jste vložili, vkládáte a vkládat budete do Pirátů. Každý z Vás tvoří to, co jsme a čím chceme být. Každý z Vás je součástí náš všech. Každý z Vás je stejně důležitý a stejně významný. Každému z Vás patří mé dík.

Těším se na naši spolupráci v Novém roce a abych mohla začít plně fungovat, prosím Vás o zpětnou vazbu na to, jak vytunit naše fungování. To znamená, co čekáte ode mě, od KS od MS. Co funguje, co nefunguje, co je třeba zlepšit, na čem zapracovat atd.
Stále makám na svém zapracování se a to nepůjde bez Vaší odezvy. Spousta věcí teď vzniká a utváří se a naše fungování je jednou z nich

Děkuji za přízeň a děkuji za spolupráci.

Neváhejte mě kdykoliv s čímkoliv kontaktovat. Vzájemná komunikace je základem všeho ostatního.

Petra Bambušková Fohlerová
Předsedkyně Zlínského kraje
737/908 041
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 559
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1132 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Souhlasím s Petrou, že je potřeba to na schůzi vyřešit.
Ale také trvám na tom, ať tomu dáme nějaký časový fond. Máme toho strašně moc na řešení. Ale vyčištění vzduchu je momentálně number 1 pro další fungování a komunikaci.

Nechci, aby se tady diskuze ohledně předsedkyně smrskla na to, že vše stojí a padá na jednom e-mailu.
Pár příspěvků zpět už jsem uváděla můj náhled na věc, proč se ti dostalo nulové odpovědi. (a stále trvám na svém postoji, že i nulová odpověď je zpětná vazba, a to neber jako nějaké rýpání)
Naposledy upravil(a) Hana.Ancincova dne 10 led 2018, 12:45, celkem upraveno 1 x.
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Vážení, děkuji Vám za nominaci, kterou v tuto chvíli nepříjmám. Ráda bych se nejdříve zdokonalila v práci na úrovni MS a časem kandidaturu zvážím, v tuto chvíli bych nechtěla PKS vystavovat riziku mé rezignace z důvodu nedostatku času, nebo ječení z důvodu nedostatku trpělivosti :D
Co se týče dalších kandidátů - vzhledem k tomu, že byl termín na přijmutí nominaci do 15-tého, ráada bych zařadila tento bod na schůzi a shrnula naše kandidáty :) Hezký den
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Urbankova za příspěvky (celkem 3):
Hana.Ancincova, Milan.Klajn, Marek.Houser
Uživatelský avatar
Milan.Klajn
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 24 zář 2014, 17:54
Dal poděkování: 663 poděkování
Dostal poděkování: 126 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Milan.Klajn »

Petr.Tkadlec píše:Do předsednictva navrhuji Milana Klajna a Martinu Urbánkovou, prosím, aby potvrdili jejich nominace.

Jedná se o dva schopné lidi z okresu Zlín, který jako jediný nemá v předsednictvu zastoupení.
Vážení kolegové,

velmi si vážím Vaší důvěry a podpory, díky níž si mne dokážete představit jako člena Pirátského předsednictva Zlínského kraje. Vzhledem k živé diskuzi a nejednotnému stanovisku k této volbě v jednotlivých MS v ZlK (včetně Zlína), právě probíhá v MS Zlín hlasování k této volbě. Výsledek tohoto hlasování budu respektovat a na jeho základě učiním rozhodnutí ohledně mé nominace a případné kandidatury. Přikláním se k myšlence, že by každý okres měl mít v ZlK jednoho zástupce. Schopného a kvalitního zástupce.

Do předsednictva ZlK tímto navrhuji Jiřího Jaroše.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Klajn za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Josef.Kvasnicka
„Je obtížné říci něco, co by bylo
aspoň tak dobré, jako neříci nic.“
(Ludwig Wittgenstein)
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Upozorňuji, že do 15.1. běží rozprava a aktuálně registruji pouze jedinou potvrzenou kandidátku Hany Ančincové.
Dále pak zde jsou nepotvrzené nominace Milana Klajna, Martinu Urbánkové a Jiřího Jaroše.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Milan.Klajn
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 130
Registrován: 24 zář 2014, 17:54
Dal poděkování: 663 poděkování
Dostal poděkování: 126 poděkování

Re: KF ZLK 1/2018 - Dovolba předsednictva

Příspěvek od Milan.Klajn »

Petr.Tkadlec píše:Do předsednictva navrhuji Milana Klajna a Martinu Urbánkovou, prosím, aby potvrdili jejich nominace.

Jedná se o dva schopné lidi z okresu Zlín, který jako jediný nemá v předsednictvu zastoupení.
Vážení kolegové,

jak jsem již předeslal, mé rozhodnutí o přijetí nominace do předsednictva ZlK jsem postoupil hlasování členů MS Zlín. Toto hlasování vyšlo tak, že v rámci přínosu pro MS Zlín vyšla jednoznačně jako přínosnější kandidatura Jiřího Jaroše. Tímto tedy svou nominaci s díky nepotvrzuji a žádám Vás o podporu mnou nominovaného Jiřího Jaroše. Jirka mne osobně přesvědčil svou aktivitou, přístupem, zkušenostmi a věřím, že bude pro KS i MS Zlín netušeným přínosem.

Chtěl bych Vám všem poděkovat za projevenou důvěru, ale mám již dvě funkce a řadu osobních i pracovních povinností a čeká mne práce v komunálních volbách.
Budu se snažit napnout síly tam, kde jsem již aktivní a dát příležitost potenciálu a chuti někoho, kdo se bude moci své práci věnovat více, než já. Tímto se neodpojuji, naopak :)

Milan Klajn
milan.klajn@pirati.cz
732 911 418
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Klajn za příspěvek:
Petr.Tkadlec
„Je obtížné říci něco, co by bylo
aspoň tak dobré, jako neříci nic.“
(Ludwig Wittgenstein)
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“