KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni

Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Piráti nastoupit!

Máme tu další a poslední Krajskou schůzi v tomto roce :o

Ráda bych vás tentokrát pozvala naKrajsou schůzi konanou v Kroměříži dne 30.11.2018
Místo konání je http://hostinecnahrade.cz/
Čas konání je obvyklý a to 17:04

Podílet se na tvorbě programu je možné v PADu

FB event


:arrow: :arrow: Workshop k Eurovolbám provázený Markétou Gregorovou pak můžete navštívit 4.12.2018 v restauraci Pod Hradem v Malenovicích od 17:02
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvky (celkem 3):
Michal.Stepanik, anonym80555, Vratislav.Krejcir
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

A kde je ten hrad?
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Mapa ti nestačí jo? Máš to v odkaze hore Péťo :)
http://hostinecnahrade.cz/kde-nas-najdete/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
anonym80555
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Nestačí, když tam nikde není adresa...
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Dolnozahradská 1786. Od autobusáku či vlakace dojít k řece Moravě a kolem řeky stale rovné, mines železniční most, pak bude pár bytovek a za nimi po levé straně hospůdka Hrad.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Michal.Stepanik, anonym80555, Yveta.Martinkova
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Yveta.Martinkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1113
Registrován: 30 čer 2017, 16:00
Profese: koordinátorka
Bydliště: Kroměříž
Dal poděkování: 770 poděkování
Dostal poděkování: 1065 poděkování

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Ahá, to pardón,
tak pro jistotu je to rohový dům s omlácenou fasádou na cihlu a jsou tam na štítu sluneční hodiny :D A jak psala Hanka od nádraží tak 8 minut volné chůze podél Moravy na druhou stranu od centra. Za železničním mostem+přejezdem asi 300m. Pokud pojedete autem, nastavte si navigaci přes ulici Braunerovu. Sem tam to někoho zavede do slepé...záleží co používáte za navigaci asi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
anonym80555
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648
Uživatelský avatar
Giuseppe.Maiello
Člen KS Praha
Příspěvky: 351
Registrován: 23 čer 2014, 21:52
Profese: Vysokoškolský učitel
Bydliště: Praha-Klánovice
Dal poděkování: 1117 poděkování
Dostal poděkování: 527 poděkování

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Giuseppe.Maiello »

Chtěl bych referovat o své cestě do Mnichova na shromáždění Pirate Party International a na situaci ohledně Eurovoleb. Mohla bys, prosím Tě, dát, Iveto, do programu "PPI a Eurovolby"? Stačí i do bodu různé. Ale prosím, abyste s tím počítali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Giuseppe.Maiello za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Irena.Drofova, Denis.Rychtar
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Program schůze:

1. Zahájení schůze, představení nováčků /10 minut/
2. Zprávy z jednotlivých MS a odborů,
PO-Nalodění, stav uchazečů o členství a plánování akcí
nový komunikační kanál chat.pirati
/20 minut/
3. Eurovolby, krajská nominace za ZLK /10 minut/
4.voda - /10 minut/, T. Čabla
- vodovody a kanalizace
A)
1.pokoutna privatizace VaK Zlín (jasne stanovisko k VaK Zlin ) , pracovní schůzka zastupitelů 8z Otrokovic, Napajedel, Zlína, Slavičína, Vizovic + F.Elfmark náš poslanec + T. Goláň pro sjednocení postupu na komunální úrovni ...
2., srovnání VaK Kroměříž, Slovácko, Vsetín nevím jak to mají v Rožnov pod Radhoštěm a Val. Meziříčí z analyzovat a podat zprávu do pirátských novin,
3. podpora petice za projednání otázky hospodaření s vodou v parlamentu ČR tzn. Navrácení hospodaření s vodou městům a obcím
B)
1.ekologické zemědělství pro lepší kvalitu vody
2. zadržení vody v krajině : biokoridory, pozemkové úpravy
C) podnet k RV na zřízení právního týmu v otázce vodárenství pro celou ČR a začít řešit, jak se budou podniky VaK navracet
5. Návrh senátora Goláně na městské referendum o stěhování nemocnice /10 minut/ JJ
6. Report z RV, strategie Pirátů /30 minut/ Petr, Yvet
7. PiroTechnika pro rok 2019 /10 minut/ Petr
8. Rozpočet pro rok 2019 /45 minut/ Petr, PKS
9. Transparentní fungování radnic /20 minut/ Petr
10. VŠ finální rozúčtování výdajů na jednotlivá MS /15 minut/ VŠ, Petr
11. Doplnění/vytvoření profilů na wiki /5 minut/ Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvek:
Lubomir.Dolezal
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Uživatelský avatar
Lubomir.Dolezal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 301
Registrován: 31 říj 2017, 08:35
Profese: Projekt manažer, zastupitel, předseda KK
Bydliště: Stupava
Dal poděkování: 457 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Lubomir.Dolezal »

Omlouvám se z účasti na KS z rodinných důvodů - narozeniny.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Dolezal za příspěvek:
sery.pavel
Luba Doležal 739 593 58I
Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 560
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Re: KF ZlK 25/2018 Krajská schůze /Kroměříž/

Příspěvek od Hana.Ancincova »

KRAJSKÁ SCHŮZE 30.11.2018 KROMĚŘÍŽ (Hospůdka na Hradě)

Zápis ze schůze:

1) Zahájení schůze, představení nováčků /10 minut/
Přítomní: Ančincová H. /člen/, Kvasnička J. /člen/, Martínková Y./koordinátorka KS/, Buksa J., /člen/, Látal M., /člen/, Krejčíř V., /člen/, Lehejček J., /člen/, Jaroš J., /člen/, Maiello G., /člen/, Matuška F., /člen/, Stoklasa P., /člen/, Koláčková M., /člen/, Drofová I., /člen/, Urbánková M. /člen/, Slezák J., /člen/, Čabla T.,/člen/, Zach J., /člen/, Tkadlec P., /člen/, Fojtů J., /člen/, Valeš A., /člen/, Holomel T., /člen/
Zavadil D., /host/, Slobodian R., /příznivec/, Schlimbachová S., /host/, Odstrčil J., /příznivec/, Kovařík M., /příznivec/, Havlík P. /příznivec/, Vaculík M., /příznivec/, Skopalová J., /příznivec/,

2) Zprávy z jednotlivých MS a odborů,
PO-Nalodění, stav uchazečů o členství a plánování akcí https://docs.google.com/document/d/1c7U ... sp=sharing
nový komunikační kanál chat.pirati, prosíme o registraci, napsat Marrovi – přidá do místnosti Zlínský kraj,
- všichni využívat pirátské platformy, redmine, chat, atd., v případě problémů s přihlášením se obracejte na koordinátorku Yvetu Martínkovou,
- KET – krajské expertní týmy a MET – místní externí týmy, členy od expretních týmů hlásit Yvet, v celorepublikovém newsletteru (sobota), chodí pravidelně odkaz na uložiště dokumentů s jednotlivými oblastmi expertních týmů, uložiště se pravidelně doplňuje, pokud máte nějaký zajímavý materiál, který spadá do jednotlivých oblastí expertních týmů, neváhejte se o něj podělit,
- celostátní forum 19. a 20. ledna v Táboře, od 10 hodin, hotel Palcát, www.hotelpalcat.cz,
AO - Luba rezignoval, převolba vedoucího administrativního odboru,
MO – na foru momentálně probíhá rozprava ohledně „krajské mediální spojky“, více si prosím přečtěte v tomto vláknu:
viewtopic.php?f=82&t=44814


reporty z jednotlivých místních sdružení:
Kroměříž - 1 zastupitel +1 místostarosta, proběhla revolba předsednictva,
Uherské Hradiště - 7.12. mají schůzi, chystají revolbu,
Zlín - 1 radní + 2 zastupitelé, vývoj aplikace, převolba předsednictva a mediálního odboru,10.12. na pivo s poslancem,
Valmez - 1 zastupitel, Vsetín bez zastupitele,

3) Eurovolby, krajská nominace za ZLK /10 minut/
- v úterý workshop na eurovolby s Markétou Gregorovou,
viewtopic.php?f=82&t=44534

Na foru vlákno na krajskou nominaci:
viewtopic.php?f=82&t=44684
poznámka Hanka – pro ucelenost zápisu jsem zkopírovala nominační řeč jednotlivých kandidátů z fora:
- představení Jirka Lehejček: žádá o podporu za ZLK i skupinou členů,
V současnosti zastávám volenou funkci viceprezidenta IFOAM EU (1), což celoevropská sektorová organizace ekologického zemědělství. Máme v bruselské kanceláři cca 25 zaměstnanců, kteří se starají o to, aby evropské zemědělství bylo udržitelnější a evropská krajina se tak stala odolnější a zdravější. Hlavním politickým prostředkem je nám k tomu v podstatě nepřetržité vyjednávání s evropskými institucemi (Evropskou Komisí, Radou a Parlamentem). Konkrétně jde o přípravu pozičních dokumentů a jejich prosazování u evropských politiků (viz například moje vystoupení na konferenci v Evropském Parlamentu společně s eurokomisařem pro zemědělství Hoganem příští týden – program v příloze). Současným tématem číslo jedna je vyjednávání o podobě příští Společné zemědělské politiky EU, která tvoří kolem 40 % rozpočtu EU a bude ji schvalovat právě příští Evropský Parlament.

Jsem také akademikem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Zabývám se paleoklimatologií Arktidy (rekonstrukcemi klimatu) a vyučuji předměty: ekologie, fyzická geografie a globální environmentální výzvy. Řeším v současnosti evropské výzkumné projekty (H2020 (2), Life+ (3), ale i ty od českých grantových agentur (TAČR). Účastnil jsem se pěti výzkumných expedic do Arktidy (4), z nichž vznikla řada odborných publikací (5). Doktorát jsem získal za práci zabývající se dendrochronologií arktické tundry (6). Předtím jsem vystudoval fyzickou geografii a geoekologii na PřF UK a pěstování lesa na FLD ČZU. V rámci svého studia jsem strávil semestr na University of Iceland a totéž na kanadské Vancouver Island University. Zahraniční doktorské stážé jsem si odbyl na ETH Zürich ve Švýcarsku a University of Greifswald v Německu.

Ochranou a studiem životního prostředí a podporou ekosystémových funkcí krajiny se zabývám i v soukromém životě, kdy se snažím realizovat projekt biokoridor.cz (7). Je mi 32 let, jsem ženatý, mám dvě děti a hovořím plynně anglicky a kostrbatě německy.

Členem Pirátů (KS Zlínský kraj) jsem od dubna 2017. Pomáhám zejména s takovým typem prací, na něž stačí moje odbornost. Podílel jsem se na tvorbě programových bodů životní prostředí, resp. zemědělství pro volby do PS PČR v roce 2017 a nyní zejména na vznikajícím dlouhodobém bodu lesy a myslivost. Aktivně jsem vystoupil na odborném kulatém stolu poslaneckého výboru pro životní prostředí, který vede naše Dana Balcarová. Jsem tedy, věřím, platným členem neformálních pirátských pracovních skupin životní prostředí a zemědělství.

Vzhledem k tomu, že tyto dva sektory tvoří dohromady skoro polovinu rozpočtu Evropské Unie a vzhledem k mým výše zmíněným pracovním zkušenostem, bych se rád ucházel o Vaši podporu a získal díky tomu možnost kandidovat do Evropského Parlamentu. Nebude asi překvapení, že se chci v EP zasadit o změnu paradigmatu přemýšlení o zemi/půdě/krajině jako o výrobní jednotce. Ta má totiž daleko více rozměrů a může plnit daleko více funkcí od retence vody, přes protierozní bariéru, centrum biodiverzity, úložiště uhlíku a v neposlední řadě i zdravé a příjemné místo k životu lidí. Konkrétně proto považuji za nezbytné se v prvních měsících v EP maximálně zabývat správným nastavením zmíněné Společné zemědělské politiky, která se nyní tvoří pro roky 2021 – 2026. V případě České republiky je toto téma důležité dvojnásob, jelikož máme extrémně silnou národní zemědělskou lobby, nešťastnou vlastnickou strukturu (většina v půdy v pronájmu, tedy přístup „po nás potopa“) a druhou největší průměrnou rozlohu polí v EU. Tato kombinace tvoří z většiny území ČR v podstatě biologickou poušť, která není a nebude schopna čelit projevům globálních klimatických změn, jak ostatně již ukázaly nedávno proběhnuvší suchá léta.

Považuji se za evropského liberála, který nevěří tomu, že nám vládne zlý Brusel. Brusel jsme totiž i my. Především aktivní, nápadité a poctivé vystupování nám může zajistit respekt našich evropských sousedů a tím i prosazení „českých“ zájmů, které se dle mého názoru většinou velmi překrývají s těmi evropskými.

Budu rád za Vaše dotazy zde nebo mailem (jiri.lehejcek@pirati.cz)


Jirka požádal i o podporu na půdě CF:
viewtopic.php?f=350&t=44703&hilit=jirka+lehej%C4%8Dka

Giuseppe Maiello:
Jsem členem MS Zlín a chtěl bych prezentovat sebe a důvody, které mě vedou k tomu, abych se účastnil těchto voleb jako kandidát.

Piráti se mají dost dobře, a věřím, že náš pozitivní kurz se udrží i během příštích voleb.

Evropská unie a Česká republika se však v poslední době v podobně dobré kondici nenacházejí. V České republice řádí Andrej Babiš, a to především díky přízni nemalé části českého voličstva, ale i díky nestoudné podpoře prezidenta Zemana, díky podpoře komunistů, díky věčně váhají ČSSD a díky mocenské ambici Tomia Okamury.

Pokud budeme schopni atakovat i tu část občanů s voličskou preferencí ANO, můžeme tento neblahý trend začít měnit a vytvořit podmínky, aby Piráti a další demokratické strany České republiky získali konečně většinu v naší zemi.

Díky mému věku a vzdělání mohu reprezentovat jistou volbu pro ty voliče ANO, kteří jsou otevřenější k liberálním principům a rádi by našli solidní alternativu k předsedovi ANO.

Byl bych velmi rád, kdyby se naší straně podařilo dosáhnout takovéhoto úspěchu: sebrat voliče přímo Andreje Babiše. Je to bohužel jediná možná demokratická cesta, v situaci, kde i policii a justici jsou kladeny klacky pod nohy, a to jak premiérem, tak i prezidentem.

Ani Evropská unie není v dobré kondici. Po Brexitu a dalších odstředných událostech, zdá se, že bude nově zvoleno mnoho nových europoslanců z řad populistických a krajně pravicových stran, kterým je třeba razantně čelit. Bohužel koalice lidovců a sociálních demokratů, jak se ukázalo, je často neakceschopná. Proto je nutno, aby noví poslanci, zvolení z demokratických a liberálních seskupení, převzali iniciativu a vytvořili podmínky, aby se znovu posílila důvěra v evropské instituce.

Něco o mně. Je mi padesát šest let. Vysokou školu oboru politologii jsem vystudoval v Itálii. V Itálii mám také doktorát v mezinárodních studiích. V ČR mám další doktorát ve slovanské filologie (Karlova univerzita) a docenturu v oboru Evropská etnologie (Masarykova univerzita).
Jsem vysokoškolský učitel v oborech Sociologie, Antropologie a Etika marketingu.

Jsem politicky aktivní od roku 2005. Předtím jsem byl aktivní v záchraně jednoho velkého lesního prostoru na okraji Prahy, kde bydlím. Ačkoliv proti nám aktivně vystoupily špičky ODS v čele s tehdy mocným primátorem Pavlem Bémem, podařilo se nám, po osmi letech politického boje, les zachránit.

V roce 2014, jsem jako člen Liberálně ekologické strany usiloval, aby tato strana podporovala Českou pirátskou stranu do komunálních voleb v Praze. Piráti uspěli s 5,31%. Strana LES byla malá strana, ale plná osobností, které veřejně Piráty podpořily. Nemohu tvrdit, že to rozhodující 0,31% jsme byli zrovna my, ale hodně jsme pomohli.

Na konci roku 2016 Republikový výbor České pirátské strany, jeden z našich nejdůležitějších orgánů, byl v hluboké krizi. Na společné schůzi předsednictva a republikového výboru v Mariánských Lázní v prosinci 2016 jsem byl jediný člen RV, který byl na schůzi přítomen. Stal jsem se proto jednatelem RV a našel jsem cestu, jak znovu aktivizovat tento orgán, který dnes běžně funguje.

V roce 2017 jsem kandidoval jako lídr Pirátů do Zlínského kraje. Mým tehdejším cílem bylo, aby nejslabší Piráti v republice neskončili s ostudou, jako v předchozích krajských volbách. Strana zde dosáhla 8,43% a už konečně nejsme nejslabší kraj v republice.

Co tímto chci říci? Že i když moje postoje vypadají svérázně, mám mimořádné schopnosti dosáhnout složitých cílů. Mým cílem teď je, aby ANO ztratilo alespoň 3% hlasů v náš prospěch. Tak se posílí demokratické strany v celku a obzvlášť Piráti.

Používám aktivně angličtinu, italštinu a češtinu. Mohu vést konverzaci v němčině, ve španělštině a ve slověnštině. Rozumím a čtu francouzsky a chorvatsky.

Procoval jsem 11 let na italském velvyslanectví a znám dokonale evropské diplomatické prostředí. Diplomatický protokol jsem dokonce v roce 2012 v jedné soukromé škole v Praze učil.

V případě zvolení, jsem mimo běžné politické agendy, připraven být aktivní v oblasti evropské vysokoškolské integrace, nebo-li v kontrole, zlepšení a eventuální revizi tzv. Boloňského procesu.

Nastal tedy čas, abych se pustil do jedné ze svých posledních bitev, a proto se hlásím o nominaci. Prosím členy vašeho kraje, aby mou nominaci podpořili.

Nebudu usilovat o lídrovství na kandidátce. Jsem učitelem špičkových marketérů, a vím, že hlavní představitel naší strany musí stále reprezentovat mládí a dynamičnost. Možná i ten druhý na kandidátce. Ale pokud bude celé čelo kandidátky obsazeno podobným typem kandidátů, moc se nepohneme, proto je třeba dát i osobnost jako jsem já.

Mám ale ještě něco důležitějšího na srdci. Na rozdíl od většiny ostatních Pirátů jsem se v Evropské Unii (jmenovala se trošku jinak, ale je to nejstarší jádro současné EU) přímo narodil. A to před 56 lety, tedy jsem nejstarší Pirát, ohledně let strávených v EU. V EU chci také zemřít, a proto prosím:
"Pusťte mě na ně!"
4. voda
A) pracovní schůzka zastupitelů z Otrokovic, Napajedel, Zlína, Slavičína, Vizovic + F.Elfmark náš poslanec + T. Goláň pro sjednocení postupu na komunální úrovni ...
2., srovnání VaK Kroměříž, Slovácko, Vsetín nevím, jak to mají v Rožnov pod Radhoštěm a Val. Meziříčí z analyzovat a podat zprávu do pirátských novin,
3. podpora petice za projednání otázky hospodaření s vodou v parlamentu ČR tzn. Navrácení hospodaření s vodou městům a obcím
- momentálně chybí v petici asi 2000 podpisů,
- na schůzi proběhl sběr podpisů, v případě, že chcete šířit petici v okolí, obraťte se na T. Čablu,
B)
1.ekologické zemědělství pro lepší kvalitu vody
2. zadržení vody v krajině : biokoridory, pozemkové úpravy
C) podnet k RV na zřízení právního týmu v otázce vodárenství pro celou ČR a začít řešit, jak se budou podniky VaK navracet

5. Návrh senátora Goláně na městské referendum o stěhování nemocnice – Jirka Jaroš,
- SCHŮZE se senátorem Goláněm, Jirka se s ním zkontaktuje ohledně data schůze,

6. Report z RV, strategie Pirátů 30 minut Petr,
Yvet https://docs.google.com/document/d/1tvQ ... sp=sharing
Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost.
Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.
- všichni si strategii pečlivě projděte,

Rozpočet strany na rok 2019:

výdajová stránka rozpočtu:
- činnost poslaneckého klubu 5,1 mil. Kč,
- provozní výdaje kanceláře 1,8 mil Kč,
- nájem a provoz sídla strany 0,5 mil. Kč,
- provozní výdaje předsednictva 0,7 mil. Kč
- rezerva předsednictva 1,7 mil. Kč,
- výdaje na právní záležitosti 0,2 mil Kč.
-. provozní výdaje administrativního odboru 0,16 mil Kč,
- provozní výdaje mediálního odboru 5,7 mil. Kč,
- provozní výdaje personálního odboru 6,6 mil. Kč,
- provozní výdaje technického odboru 1.8 mil. Kč,
- provozní výdaje zahraničního odboru 0,4 mil. Kč,
- provozní výdaje RV 0,2 mil. Kč,
- provozní výdaje KK 30 tisíc,
- provozní výdaje RK 18 tisíc,
- volební štáb 1,2 mil Kč,
- volební kampaň do europarlamentu 2,2 mil Kč
- participativní rozpočtování 0,5 mil. Kč,
- koaliční podíly 30 tisíc,


7. Pirotechnika pro rok 2019, 10 minut Petr
- pirátská technika, TO – naplánováno letos útraty ve výši 60 tis., náklady pouze 22 tisíc,
rozprava na foru, co bychom mohli pořídit /např. na stream, atd.)

8. Rozpočet pro rok 2019 45 minut Petr, PKS.
568 příjmy /bez EU/, 490 tis., saldo,
Neutraceno z roku 2018 300 tisíc,
K dispozici pro rok 2019 1 358 000,
Do 2021 celkem 2 494 000,-

9. Transparentní fungování radnic 20 minut Petr
- občan by měl mít co nejsnažší přístup k informacím, dokument Otevřená radnice,
- schůze čistě pro zastupitele - únor/březen

10. VŠ finální rozúčtování výdajů na jednotlivá MS 15 minut VŠ, Petr
Na výdaje jednotlivých místních sdružení se podívejte na piroplaceni
Piroplaceni.pirati.cz

Výdaje jednotlivých kandidátek dle měst:
Kroměříž 48576,75 Kč
Napajedla 21886,85 Kč
Otrokovice 35626,71 Kč
Rožnov 65326,916 Kč
Slavičín 28527,306 Kč
Uherské Hradiště 79043,5 Kč
Valmez 32373,842 Kč
Vsetín 51197,21 Kč
Vizovice 22668,336 Kč
Zlín 91939,39 Kč
Celkem náklady na komunální kampaň 477166,85 Kč.

11. Doplnění/vytvoření profilů na wiki 5 Petr
- místní sdružení si zkontrolují, zda mají jednotliví členové vytvořené profily na wiki,


Schůze se konala od 17.15 – 21.00, zakončeno volnou diskuzí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvky (celkem 6):
Michal.Stepanik, Zdenek.Tros, Irena.Drofova, sery.pavel, Martina.Urbankova, Lubomir.Dolezal
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“