Ukončení členství Radim Stach

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18635
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od Martin.Kucera »

Oznámení moderátora:
Diskuse o obecné problematice členství ve straně bez příslušnosti ke KS oddělena do pracovni-prostor-pro-clenske-iniciativy ... 37739.html.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Ahoj, já jako krajský papaláš jsem z toho zmaten co vlastně chceš. Žádám tímto Radima Stacha, aby se přesně vyjádřil co chce a co nechce:
- jestli chce ukončit členství a ta zaslána částka je dar
- nebo chce zůstat členem a vystoupit jen z MSK,
- nebo chce zůstat členem a zůstat v MSK,
- případně něco úplně jiného?

protože napřed píšeš že:
Radim.Stach píše:Dávám na vědomí, že nehodlám uhradit členský příspěvek, s termínem do 18.7.
Přitom příspěvek je zaplacen a Michalovi jsi jednoznačně neodpověděl, alespoň z mého pohledu.

Dále mi nedává logiku, že pokud chceš vystoupit ze strany nebo z MSK, ale chceš s Petrem zakládat MS Ostrava-Jih.
post525427.html#p525427
Martin.Kucera píše:Jenom doplňuji, že ukončení členství v KS už nyní neznamená ukončení členství i ve straně.
Nevím jestli to tak myslel nebo jo, ale nevyjádřil se takto zatím.
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od rst »

Já jsem mírně zmaten z:
Radek.Simkanic píše:Ahoj, já jako krajský papaláš jsem z toho zmaten co vlastně chceš. Žádám tímto Radima Stacha, aby se přesně vyjádřil co chce a co nechce:
nevím zda mohu odpovědět dříve já.
- jestli chce ukončit členství a ta zaslána částka je dar
Ne, už jsem na tuto otázku odpovídal.
- nebo chce zůstat členem a vystoupit jen z MSK,
Jak jinak se dá pochopit věta: Prosím krajské papaláše :o , aby vzali na vědomí, že tímto vystupuji z KS MSK a učinili vše potřebné..?
Přitom příspěvek je zaplacen a Michalovi jsi jednoznačně neodpověděl, alespoň z mého pohledu.
No a jak vidno s Michalem jsme se pochopili a má odpověď pro něj byla dostačující.
Dále mi nedává logiku, že pokud chceš vystoupit ze strany nebo z MSK, ale chceš s Petrem zakládat MS Ostrava-Jih.
Protože se spíše chci věnovat místnímu obvodu a rozhodně mi nejde o funkce, jak mnozí již několikrát namítali.

To, že se mi jednu chvíli z partaje na fóru zvedl kufr a chtěl jsem s tím seknout si myslím zažilo více lidí.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18635
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od Martin.Kucera »

Radim.Stach píše:
- nebo chce zůstat členem a vystoupit jen z MSK,
Jak jinak se dá pochopit věta: Prosím krajské papaláše :o , aby vzali na vědomí, že tímto vystupuji z KS MSK a učinili vše potřebné..?
Dále mi nedává logiku, že pokud chceš vystoupit ze strany nebo z MSK, ale chceš s Petrem zakládat MS Ostrava-Jih.
Protože se spíše chci věnovat místnímu obvodu a rozhodně mi nejde o funkce, jak mnozí již několikrát namítali.
Má to jednu vadu, nelze být členem MS Ostrava-cokoli a zároveň nebýt členem KS MSK, neb člen MS je vždy automaticky členem
nadřazeného KS.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od rst »

Martin.Kucera píše:
Radim.Stach píše:
- nebo chce zůstat členem a vystoupit jen z MSK,
Jak jinak se dá pochopit věta: Prosím krajské papaláše :o , aby vzali na vědomí, že tímto vystupuji z KS MSK a učinili vše potřebné..?
Dále mi nedává logiku, že pokud chceš vystoupit ze strany nebo z MSK, ale chceš s Petrem zakládat MS Ostrava-Jih.
Protože se spíše chci věnovat místnímu obvodu a rozhodně mi nejde o funkce, jak mnozí již několikrát namítali.
Má to jednu vadu, nelze být členem MS Ostrava-cokoli a zároveň nebýt členem KS MSK, neb člen MS je vždy automaticky členem
nadřazeného KS.
Hergot nedělejte mi v tom bordel.
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Promiň Radime ale chováš se jak malej harant na pískovišti. Uvědomuješ si, že vlastně zdržuješ lidi od práce? Nepiš v hádankách. Co tak napsat: Vážené předsednictvo KS MSK, nejsem na to tak IQ vybaven abych pochopil, že místní sdružení spadá pod KS. A KS MSK zase spadá pod CF ČPS. A proto Chci/nechci vystoupit z ČPS. Nehodící prosím škrtnout. A proto moje platba byla členský příspěvek/ dar straně opět nehodící se škrtnout.
Nevím, co jste si vzájemně udělali ale už vám bylo určitě 18 a tak se podle toho začněte chovat.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Ukončení členství v KS MSK Radim Stach

Příspěvek od rst »

Tak to budu muset pro lidi, kteří rovněž nedokážou pochopit psaný text, trochu rozepsat.

Pokud pošlu členský příspěvek, odešlu ho na účet určený k placení členských příspěvků, navíc do zprávy pro příjemce píšu "ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK RADIM STACH" , tak se očividně nejedná o dar, ale jedná se o členský příspěvek.
Pokud se mě někdo zeptá zda jsem poslal dar a já odpovím, že ne, tak odpověď je NE.
Pokud napíšu, že "Prosím krajské papaláše :o , aby vzali na vědomí, že tímto vystupuji z KS MSK a učinili vše potřebné.." , tak to znamená, že předsednictvo má k dispozici písemnou informaci o mém ukončení členství v KS MSK a má se vyjádřit a vzít na vědomí.
Nikde ani slovo o mém ukončení členství v pirátech, to si jen zas Vileťák hraje svou hru a vy mu na to skáčete. Navíc Martin prakticky ihned po mě zprávě píše
Martin.Kucera píše:Jenom doplňuji, že ukončení členství v KS už nyní neznamená ukončení členství i ve straně.
Ondra.kl
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 4107
Registrován: 18 čer 2009, 12:09
Profese: IT administrátor
Dal poděkování: 794 poděkování
Dostal poděkování: 4097 poděkování

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od Ondra.kl »

Znalí ať mne opraví, ale zkusím to polopatě:

Nelze "jenom" ukončit členství v KS MSK. Pokud toho chceš dosáhnout máš dvě možnosti:
1. ukončit členství v Pirátech
2. přestoupit do jiného KS

Vyber si prosím jednu z těchto možností, aby tvá žádost o vystoupení z KS MSK mohla být provedena.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18635
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33830 poděkování

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od Martin.Kucera »

Ondra.kl píše:Znalí ať mne opraví, ale zkusím to polopatě:
No, tak to tě rovnou opravím.
Aktuální předpisy totiž nově (od letoška) připouštějí možnost členství ve straně bez členství v KS.
Explicitně se tak může stát vyloučením člena z KS (čímž nezanikne členství ve straně), nicméně ptal jsem se RK, zda k tomu může dojít i n základě vlastního rozhodnutí člena (když už tedy ta možnost obecně existuje) a dostal jsem odpověď že ano.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Radek.Simkanic
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 759
Registrován: 25 dub 2012, 22:21
Profese: Computer vision programátor
Bydliště: Pustějov
Dal poděkování: 1474 poděkování
Dostal poděkování: 544 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství Radim Stach

Příspěvek od Radek.Simkanic »

Ondra.kl píše:Znalí ať mne opraví, ale zkusím to polopatě:

Nelze "jenom" ukončit členství v KS MSK. Pokud toho chceš dosáhnout máš dvě možnosti:
1. ukončit členství v Pirátech
2. přestoupit do jiného KS

Vyber si prosím jednu z těchto možností, aby tvá žádost o vystoupení z KS MSK mohla být provedena.
Lze zařadit do KS - bez zarazeni
„Kráčíme v minulostí, naší budoucností je tvořit přítomnost.“
Odpovědět

Zpět na „Moravskoslezský kraj“