Akce Bakala

Moderátoři: Koordinatori, PKS Moravskoslezsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
rst
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: ...
Dal poděkování: 668 poděkování
Dostal poděkování: 598 poděkování

Re: Akce Bakala

Příspěvek od rst » 30 dub 2017, 23:06

Podle mě blbost se do toho rvát. Je to akce, která je pořádáná miliardářem, který ví proč to dělá. Nabere nespokojené lidi, kteří tam nadělají bordel, za který pak ponesou osobní důsledky, ne Krupa( ačkoli se může zdát jako pořadatel), ale ti co tam ten bordel udělají. A Krupa na tom může jen vydělat. Tím se nezastávám prevíta Bakaly, jen mi vadí, že někdo chce opět zneužít nespokojené lidi k osobnímu prospěchu. A piráti zase s vidinou hlasů do voleb šup tam s vlajkou. Říkejte mi vtěrka, budu u vás bydlet.

Petr.Vileta
Vedoucí administrativního odboru
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 24677 poděkování
Dostal poděkování: 20763 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 01 kvě 2017, 00:55

Je mi jasné, že to nedělá z čiré dobrosrdečnosti, ale proč tu možnost nevyužít? A bordel tam přece nikdo od nás dělat nemusí.
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů a fórista
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Profese: programátor
Dal poděkování: 1797 poděkování
Dostal poděkování: 2949 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski » 02 kvě 2017, 09:48

Petr.Vileta píše:Je mi jasné, že to nedělá z čiré dobrosrdečnosti, ale proč tu možnost nevyužít? A bordel tam přece nikdo od nás dělat nemusí.
Ta moznost se musi nejen vyuzit, ale i zneuzit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvek:
Petr.Vileta
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam

rst
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: ...
Dal poděkování: 668 poděkování
Dostal poděkování: 598 poděkování

Příspěvek od rst » 02 kvě 2017, 09:55

V budoucnu se jakékoli spojování s akcemi miliardářů může vymstít. Ikdyž je otázkou, jestli piráti vůbec nějakou budoucnost mají.

Michal.Gill
Republikový výbor
Profese: Překladatel, administrativec
Dal poděkování: 2225 poděkování
Dostal poděkování: 1604 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Gill » 02 kvě 2017, 09:56

Každopádně jsem znovu na mrtvém bodě, takže zatím porcujem medvěda, co se ještě ani nenarodil, i když obavy sdílím. Nicméně jako někdo, kdo už je se svou kůží ve válce s OKD na trhu dávno, jsem zvyklý brát za vděk stejně smýšlejícími (byť i jen v tomto jednom ohledu), jako jsem já sám. Tedy beru každou spolupráci z každé strany a rád si poslechnu důvody, které k nenávist vůči mafii okolo OKD vedou jiné. Mými jsou hlavně neřešená stavební uzávěra a demolování Karviné, vytunelovaný podnik, nevýhodný státní odprodej a v neposlední řadě dlouholetá a stáletrvající politická korupce. Co přesně motivuje pana Krúpu nevím, ale i kdyby to byla jen vzájemná konkurence oligarchů, fine by me.

A politika je beztak umění možného - spojit se občas s ďáblem (neříkám, že Krúpa jím je) je v politice nevyhnutelnost.
Bc. Michal Gill • člen předsednictva Pirate Parties International • asistent pirátských radních Prahy 3 • regionální koordinátor slovenských Pirátů pro ČR • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czmichal.gill@pp-international.netgill.michal@praha3.czmichal.gill@slovenskipirati.sk

Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Profese: programátor
Dal poděkování: 1797 poděkování
Dostal poděkování: 2949 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski » 02 kvě 2017, 10:42

Radim.Stach píše:V budoucnu se jakékoli spojování s akcemi miliardářů může vymstít. Ikdyž je otázkou, jestli piráti vůbec nějakou budoucnost mají.
rozhodne se nema jednat o spojovani strany, ale o soukrome zneuziti.
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam

Michal.Gill
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Gill » 03 kvě 2017, 14:39

Tak už se medvěd minimálně narodil - mám kontakt na paní z Arcy, která to řeší, ozvala se veskrze kladně a má se ozvat, jakmile bude mít více podrobností. Každopádně jsem se dozvěděl alespoň to, že by se akce měla konat koncem června.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Rostislav.Reha
Bc. Michal Gill • člen předsednictva Pirate Parties International • asistent pirátských radních Prahy 3 • regionální koordinátor slovenských Pirátů pro ČR • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czmichal.gill@pp-international.netgill.michal@praha3.czmichal.gill@slovenskipirati.sk

Michal.Gill
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Gill » 09 čer 2017, 14:45

Pro ty, kdo tuto věc sledují, mám novinky. Dnes mi odepsala paní z Arcy, a to následovně:
Dobrý den,

na základě předchozí komunikace a na základě Vašeho zájmu zúčastnit se demonstrace ve Švýcarsku za osoby poškozené kauzou OKD, respektive nestandardními aktivitami p. Bakaly, bych Vás ráda informovala o dalším vývoji.

Na základě dosavadní komunikace s úřadem města Nyon vyplývá, že nebude možno uskutečnit demonstraci ve Švýcarsku za osoby poškozené kauzou OKD v požadovaném rozsahu čtyř dnů – tedy v termínu 27.-30.6. Úřady nám sdělily, že nelze takto dlouho blokovat dopravní komunikaci před domem Bakaly. Nabídli nám možnost uskutečnit čtyřhodinovou demonstraci, což ale vzhledem k závažnosti situace není dostatečně efektivní a dle našeho názoru by to nemělo požadovaný efekt. Trváme na původním rozsahu několika dnů a nyní zvažujeme, kdy a kde demonstraci uskutečníme.

Demonstraci určitě uskutečníme – výhledově během následujícího půl roku, zvažujeme, zda to bude ve Švýcarsku nebo v Čechách.

Budu Vás informovat o dalším vývoji.

Děkuji za pochopení, v případě jakýchkoliv dotazů jsem k dispozici.
Přeji příjemný den

Mgr. Barbora Hanáková
PR manager
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvek:
Petr.Vileta

Odpovědět

Zpět na „Moravskoslezský kraj“