Podpora Česlavy Lukaštíkové do Senátu v obvodě 75

Moderátoři: Koordinatori, PKS Moravskoslezsky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Místní předsednictvo
Příspěvky: 982
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Překladatel
Bydliště: Karviná/Ostrava
Dal poděkování: 1722 poděkování
Dostal poděkování: 1077 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podpora Česlavy Lukaštíkové do Senátu v obvodě 75

Příspěvek od Michal.Gill » 20 zář 2014, 08:18

Po včerejším setkání s Ing. Lukaštíkovou a předsedou Hnutí Nezávislí Františkem Zwyrtkem (za Piráty přítomni: já, Martin Kučera a nezávislý kandidát č. 3 v Karviné Jiří Tomíček, reg. p.). Myslím, že jsme všichni došli k jednoznačnému přesvědčení, že paní budoucí senátorce nemáme absolutně co vytknout, dokonce sama přišla s drobnými užitečnými změnami našeho karvinského programu. Jednoznačně zastává naše postoje vůči magistrátu, otevřenost, veřejnou kontrolu a všechna ostatní pirátská témata, která přišla na přetřes. Proto jsme se v úzkém kruhu šesti čelních kandidátů rozhodli pro její podporu v senátních volbách a rádi bychom o potvrzení našeho rozhodnutí požádali i KS Moravskoslezsko. Poprosil bych proto Jirku Demela, vyhlásil-li by hlasování o této podpoře. Na veškeré případné dotazy rád odpovím. Zároveň prosím o vyjádření jeho postoje ke včerejší schůzce Martina Kučeru. Díky.
Bc. Michal Gill, předseda MS Karvinsko; zástupce vedoucí Zahraničního odboru; člen předsednictva a pokladník Pirate Parties International
+420 603 590 571 • michal.gill@pirati.czmichal.gill@pp-international.netmichalgill@centrum.cz

Odpovědět

Zpět na „Moravskoslezský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host