Schůze 17. 9. 2014

Moderátoři: PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Petr.Kopecny
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1933
Registrován: 23 dub 2009, 11:19
Profese: Automatizační Inženýr a Astronom
Bydliště: Ostrava-Dubina
Dal poděkování: 778 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 17. 9.

Příspěvek od Petr.Kopecny »

Michal Breskovec píše:Přátelé je mi to nesmírně líto, zvlášť když je to v pro mě vyhovující čas, ale musím se ze schůze omluvit.
Schytal jsem za kolegu, který si teď létá po světe, 24/7 On-Call duty a musím tudíž trčet doma a to až do konce měsíce :-/
Call of Duty ? Tak si nabij zásobník a my ostatní se uvidíme v zase té hnusné hospodě co nedělá ani jídlo. Radim Stach - příjdeš na schůzi ?
Petr Kopečný
Člen KS Moravskoslezský, správce Pirátského kalendáře
GSM: +420 731 552 845
rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Schůze 17. 9.

Příspěvek od rst »

Jasně, že ano.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 17. 9.

Příspěvek od Michal.Gill »

Karlos, 18:00, dorazím.

Návrh bodu programu: Máme v Karviné rozjednanou vzájemnou podporu s jedinou nestranickou kandidátkou do senátu - Ing. Lukaštíková, ředitelka karvinské průmyslovky (podle mě černý kůň voleb). Začali jsme to řešit dneska, podle všeho je to zapálená fanynka Pirátů. Jeden z našich čelních kandidátů (Jirka Tomíček) s ní má mítink zítra v podvečer zhruba v době schůze MSK. Domluvím se s ním, že jak skončí, tak mi zavolá a zprostředkovaně poreferuji, jak to vypadá. Pokud by to vyznělo pozitivně, požádáme prostřednictvím fóra posléze o podporu MS a KS tomu, že jí vyjádříme podporu, aby případně měla podporu co nejširší báze.

Takže prosím o zařazení bodu "Zpráva o případné podpoře nezávislé senátorky Česlavy Lukaštíkové v Karviné", optimálně někam na konec, ať se to časově úplně nepobije a máme o čem referovat. :-) Díky.

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Schůze 17. 9.

Příspěvek od rst »

Navrhuji bod- komunikace a sdílení informací v MSK. Já totiž když chci něco vědet, jestli někdo něco připravuje, tak se na to musím zeptat...
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18655
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33839 poděkování

Re: Schůze 17. 9.

Příspěvek od Martin.Kucera »

Navržené body jsem doplnil.

Co se té komunikace týče, docela bych uvítal, kdybychom se shodli na jednom informačním kanálu, který bude "základní" a který by měl každý ve vlastním zájmu sledovat. Protože házet info o každé akci na fórum, pak na FB (pro jistotu na několik míst) a bůhvíkam ještě je pro ty, kteří to mají dělat, poněkud schíza, o žraní času nemluvě. (Jo kdyby se to dalo nějak automatizovat, že se to z jednoho místa samo pripíše na další, to by bylo super.)

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Michal.Breskovec
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 833
Registrován: 22 dub 2009, 12:58
Profese: IT
Bydliště: Ostrava - Bělský les / Osek nad Bečvou
Dal poděkování: 597 poděkování
Dostal poděkování: 676 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 17. 9.

Příspěvek od Michal.Breskovec »

Osobně si myslím, že nejlepší cestou jak informovat je vzkazník zde na fóru - už proto, že automaticky pošle email a emaily snad čte každý.
Michal Breškovec (mojeID vizitka)

Jsi správný Pirát? Pojď na Zulip.
Uživatelský avatar
Michal.Najvarek
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 363
Registrován: 09 úno 2014, 08:41
Profese: IT programátor
Bydliště: Šenov
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 233 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze 17. 9.

Příspěvek od Michal.Najvarek »

Zdravím a pozdravuji,
ačkoliv jsem tento termín zazdil ve své hlavě,vypadá že se této schůze zúčastním, neboť tomu nic nebraní.
Správce zeměkoule na polovičním úvazku bez možnosti odvolání a bez nároku na jakoukoliv odměnu
Odpovědět

Zpět na „Moravskoslezský kraj“