stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Zde se zdeněk frolec dopustil hrubé úražky:
Já vstoupil do liberální strany a ne do strany kde 4 moci chtiví korytáři, blockují členské podněty.
Žádám po něm omluvu za to, že jsme jakožto členové PKS prý "moci chtiví korytáři". To je absurdní a neexistují žádné skutečnosti, které by to jen z mála nasvědčovaly.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5256
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7644 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od Rostislav.Reha »

A pozadal jsi ho o tu omluvu?

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Tímto ho žádám o omluvu. (Je to absurdní snaha, on se neomluví ani za rok.)
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Pavel.Moravec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2764
Registrován: 27 dub 2011, 17:25
Profese: IT
Bydliště: Brno Bystrc
Dal poděkování: 12424 poděkování
Dostal poděkování: 5915 poděkování

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od Pavel.Moravec »

popcorn.gif

Sám se z tohoto jednání vylučuji jako možný zpravodaj pro případnou podjatost, viz. pár mých komentářů na Zdeňka okolo.

Nevím, jestli toto vlákno Zdeněk čte nicméně aby byla jistota, doporučuju mu poslat SZ s echem (a osobně toto podání bych na místě Jindry zavřel, viz. můj názor na stížnosti na pomluvu v celostatni-forum-f477/cf-23-2015-volba- ... KK#p437390 a Zdeňkovo soustavné trololo-plivání které snad nikdo nečte. Dont feed trolls.).
Bývalý správce @PiratiJMK i @PiratePartyCZ, bývalý člen KK.
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Chci abys mi dokázal, že ses nespolčil se stranou zelených a hodinu před hlasování předsedy na solo kandidátku do krajský voleb s nátlakem se stranou zelených si nezhodil kandidátku. Jen, aby si dostal některé lidi ke korytům.

Až mi dokážeš, že si nedal revokaci hodinu před hlasování o kandidátovi na kraj, tak se ti omluvím do té doby si u mě korýtkář. A jako důkaz, že ten to člověk je pochybného charakteru předkládám, že tu lobboval u člena strany. schuze-ks-jihomoravsky-kraj-f567/zaseda ... 37-40.html V OT je text co psal Jiřímu. Pro ujasnění před tím se dohadoval s Jiřím, ale když viděl horší hroozbu, tak otočil list a snažil lobovat, což mu Jiří pěkně sečetl a on se pak začal rozčilovat, vše to je v topicku.
OFFTOPICNahoru
Re: Zasedání KF JmK 02/2016 - primární volby pro KV 2016
Příspěvekod Jiri.Kaderavek.sen » 15 led 2016, 19:47

Nebylo to osobně na tebe ale pro celé PKS,
=============================================================================


Nastavení uložených zpráv a pravidel

Zobrazit zprávy: Příchozí
Odpovědět na zprávu

Zpět na Příchozí

kandidatura do PKS

Odesláno: 10 led 2016 18:36
Od: Jindrich.Bartek
Komu: Jiri.Kaderavek.sen
Ahoj Jirko,
nechceš teď kandidovat do PKS? I když jsme se posledně teď jakoby neshodli (jde spíš o nedorozumění), tak si myslím, že i to je důvod proč bys měl kandidovat a vnést svůj pohled na věc do PKS. Obecně zastávám názor, že když někdo zdravě kritizuje, měl by se mu dát prostor. Navíc si myslím, že ty máš názory konzistentní na rozdíl od krtka, který je mění jak se mu hodí, čehož se právě bojím.

Zvaž to, a uvidíš.

Díky,
Jindra Bartek
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj

Příspěvky: 2112
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Dal poděkování: 2221 krát
Dostal poděkování: 2659 krát


Pokud vím, tak strana se štítí lobování a sám člen lobuje a zhazuje kandidátky. To je u mě prostě nekalá praktika a korýtkářství. Až mi dokáže, že nedal tu revokaci a nikdy nebyl v kontaktu se stranou zelených, takv s eomluvím. Já norozdíl od něho nemám na sobě žádný škraloub.

Místo toho na tů to osobu jsou podané dva členské podněty v JMK na odvolání z Fůnkce.

A členský podnět na tvoje odvolání blokuje jeden s členů vaší mocenské čtyřky. Takže jediné za co můžeš chtět omluvu je za korýtkářství. Navíc to ani není hanlivé slovo....


Edit: Zde je jeden členský podnět na jeho vystoupení z PKS krajske-forum-jihomoravsky-kraj-f411/sv ... 32262.html

A tu je druhý který blokují a je nahlášen za zneužití práv v podatelně AO post441399.html#p441399

Beru ten to jeho podnět, jako obranu před tlakem, který je vyvýjen na jeho odstoupení z Fůnkce PKS JMK. Čili doufám, že porota, nebo ať už bude kdokoliv soudit bude nestranná a veme do potazu i historii a škraloupy člověka. Na mě nebylo nikdy žádné odvolání a jediné co tak jsem pořád už asi půl roku v procesu který vvolal krtek, že jsme se dovolil všem v JMk rozeslat hromadnou zpávu o členském podnětu na odvollání už nwm čeho, jen skrz to že PKS si neplní úkol informovat lidi v KS za což teď dostávají odvolání, které zřejmě u zmíněné osoby, která mě žaluje, zřejmě projde a ten to člověk už nadále nebude v PKS.

tohle beru jako poslední kopání on ví čeho...


EDIt2: Moje omluva může být pouze za to, že se mu omlouvám, že nechápe moji definici korýtářství. U mě je to člověk, který lobuje a snaží se něco ovlivnit, aby šlo podle něho. a ta jeho Revokace hodinu před volením lídra na kandidátku a tajné posílání členům strany lobistické zprávy je u mě korýtkářství. Jestli si nepochopil v jakém smylu jsem to myslel, tak se ti omlouvám, že je to má chyba a nevysvětlil jsem dostatečně co u mě to slovo znamená. Doufám, že ti to jako omluva stačí, abys zbytečně KK nepřidával práci. Děkuji a předem se omlouvám za Jindru. Sypou se mu plány a tak kope kde může.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21719
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5234 poděkování
Dostal poděkování: 12564 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od Lukas.Novy »

Bavim fest.

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5256
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7644 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Oznámení moderátora:
Napominam Lukase Noveho za offtopic v podatelne.

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26171
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36936 poděkování
Dostal poděkování: 30070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

(Lobing je přirozenou součástí politiky, např. Rekonstrukce státu je lobistická organizace, nebo Skaut, nebo Český svaz ochránců přírody. Problematický je loging spojený s korupcí (poskytováním nezasloužench výhod) a fakt, že lobing je třeba sledovat, aby občan věděl, kom jeho zastupitel naslouchá.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Mikulas.Peksa, ItoldYouSo7227

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5256
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7644 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Je ta odpoved pro tebe, Jindro, akceptovatelna?

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: stížnost pro pomluvu Z.Frolec -> PKS JmK

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Moment, přečtu si to večer. Evidentně román jako vždy. Normálně je nečtu, ale tady udělám výjimku.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“