Oznameni o poruseni predpisu - I.B.

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Oznameni o poruseni predpisu - I.B.

Příspěvek od Lukas.Novy »

Zdravim KK,

oznamuji timto poruseni predpisu o hospodareni, ktereho se mel dopustit I.B. tim, ze bez schvaleni RV vyhlasil vyberove rizeni na zakazku ve vyssi hodnote nez je 50 tisic Kc.

Vzhledem k argoantnimu chovani zminovaneho a predchozim zkusenostem s nakladanim s prostredky z jeho strany a v neposledni rade s prihlednutim k probihajicim rizenim odpurce u KK, doporucuji tez obratit na RK s zadosti o predbezne opatreni narizujici FO zakazat vedoucimu MO nakladat s prostredky strany.
Ivan.Bartos píše:Za věcné rady děkuji. Dáme si to ještě párkrát a budu dokonalý jako ty!
Se zbytkem jdi do .... Výběrko zadávám já. Potřebnost i nepotřebnost či urgenci určuji také já. Věc je předjednaná s RP. Poptávka je z krajů. Nebaví mě s tebou diskutovat. S rozpočtem MO také operuji já.
Můžeš to tu dal zasírat, neb v na to nemá nikdo koule ti to zatrhnout.
verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... 30124.html
Dekuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Ivan.Bartos, zuzalisku

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznameni o poruseni predpisu - I.B.

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Pojd mi hop!:-) jelikož je objednávka až výsledkem celého procesu od evaluace nabídek, přes schválení RP a RV, je toto bezpředmětné. Stejně tak bez svolení nemohu podepsat závaznou objednávku. Já řeším pouze určení rozpočtu.
JSi legrační, víš to.
Proaktivní účast se nepředpokládá, což si sám v jiném postu potvrdil. Takže jakmile dostanu nabídky, tyto tam přidám, vyhodnotíme výsledek a záměr objednat musí projít schválením. Fakt mě neutrolíš, ale díky za návod postupu u výběrek. Ještě budeme utrácet mnoho z MO, tak se to bdue hodit. BTW by mě zajímalo, kdyby pak celkovou cenu někdo podstřelil pod 50 000k. Anulovalo by se to zpětně celé? Protože pak by to bylo uplně nahlavu.
Každopádně jsem dnes řešil obejnat jen 8000 ks, ale chcu deset a nejsu srab :-)

Hele někde si psal něco o předjímání a pocitech.
Argonatní - subjektivní pocit, jen tě nemám rád. Myslím si že většina lidí si myslí, že jsem fajn? Zkušenosti s předchozím nakládáním...to jdeš do nějaké sugesce nebo? dneska je to s tebou rozjetý....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Bartos za příspěvek:
Frantisek.Kopriva
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Uživatelský avatar
Petros.Michailidis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 923
Registrován: 01 úno 2012, 15:35
Profese: programátor analytik
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 1148 poděkování
Dostal poděkování: 1780 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznameni o poruseni predpisu - I.B.

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Vzhledem k vývoji situace (I.B. požádal RV o schválení výběrového řízení shodného záměru) jsem požádal ve vlákně daného výběrového řízení, aby Ivan toto uzavřel a otevřel po případném schválení výběrové řízení nové. Čekám na jeho reakci. V případě, že zůstane stávající výběrové řízení otevřené do zítra rána, vyzvu RK k vydání předběžného opratření uzavřením inkriminovaného výběrového řízení.
Pokud je uzavře, považuji toto podání za vyřešené a uzavřu je.
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)
Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5254
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7637 poděkování
Dostal poděkování: 8838 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznameni o poruseni predpisu - I.B.

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Ja uz budu fakt brecet. To ani jeden z vas nezna pojem "pruzkum trhu"? Vy fakt potrebujete soft na vyberka jako sul...mozna i nejake skoleni. :?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvek:
Lukas.Novy

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21689
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor počítačové bezpečnosti
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5189 poděkování
Dostal poděkování: 12547 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Oznameni o poruseni predpisu - I.B.

Příspěvek od Lukas.Novy »

MO se opet podvolilo memu nechutnemu natlaku a vyberove rizeni zastavilo, muzete zamknout. DIky za pomoc.

verejna-vyberova-rizeni-f572/vyberove-r ... ml#p410593

Demokracie je diskuse.
| ‒ | – | — | ― | … | „ | “ | ‚ | ‘ | » | « | ½ | ¼ | ¾ | × | ‰ | ® | © | ™ | Tel: 777-5-KRTEK

Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“