Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Kontrolní komise je kontrolním orgánem strany, dohlíží na hospodaření a dodržování předpisů a vyšetřuje stížnosti na jejich porušení, které předává rozhodčí komisi.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti kontrolní komise. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Prostřednictvím tohoto fóra také můžete podat oficiální stížnost kontrolní komisi.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Michal_Wagner »

Seed file!

Jedná se teda o "Oznámení o podezření ... " dle http://www.pirati.cz/kk/vzory

1) Mazání přízpěvků na foru -> pirati-pisecko-f706/meeting-ms-pirati-p ... ml#p353759
2) Dvojí přístup k přestupu/přijímání členů -> pirati-pisecko-f706/na-kazdeho-jiny-met ... ml#p362631
3) Etický kodex -> pirati-pisecko-f706/schuze-clenu-a-symp ... ml#p347408

Já vím, že jsem sem vždycky většinou dával ... nesmysly ... , ale teď jsem narazil na něco zajímavého a tak bych toto něco rád předložil KK ke kontrole, protože imho tohle je trošičku moc divné chování Pirátů. Jestli je to podle KK v klidu a nic to neporušuje, tak tomu ani nemusíte dávat značku atp. prostě to zahoďte, ale jako ... Václave, tohle není moc f poho, že ne? :fet:

kuju ctěná KK
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
anonym2064
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
anonym2064
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7040
Registrován: 07 dub 2012, 21:03
Dal poděkování: 9165 poděkování
Dostal poděkování: 9447 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od anonym2064 »

Souhlasím s MW. S tím že by jim to opravdu měl někdo vysvětlit. Nemusí to bý zrovna KK, ale když se k tomu nikdo z papalášů nemá, neoficiálně "od nějakýho blba" na foru to neberou, tak holt si milá KK nějak poraď.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym2064 za příspěvky (celkem 2):
Michal_Wagner, Marek.Dluhos
Uživatelský avatar
Petros.Michailidis
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 923
Registrován: 01 úno 2012, 15:35
Profese: programátor analytik
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 1148 poděkování
Dostal poděkování: 1780 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Petros.Michailidis »

Už jsem jim psal, ať vemou rozum do hrsti a s okamžitou platností zruší ty kraviny, co vymýšlejí:

pirati-pisecko-f706/na-kazdeho-jiny-met ... ml#p362844

Tak uvidím, jak zareagují, dám se s nimi do řeči.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petros.Michailidis za příspěvky (celkem 6):
anonym2064, Michal_Wagner, Marek.Dluhos, zuzalisku, Ondrej.Kotas, Lukas.Findeis
Petros Michailidis
tel: 777 897 146
otec dvou Pirátek (to je dobrá kvalifikace, ne?)
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Michal_Wagner »

Psalo vás tam z Kk víc a oni nic ... už u toho mazání se psalo něco o rezignaci toho pána, co mazal a podívejte, kde nic, tu nic ... a taky jsem si říkal, že když kluci chtějí vojnu :fet:
edit: jinak pochopitelně díky
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Jan.Novak »

Tak nejprve se vyloučím pro podjatost. :)

To mazání má už na stole RK, takže se čeká jak dopadne tohle. První bod je tedy z pohledu KK vyřešen.

Zbytek nechám na vyjádření kolegům.

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

zuzalisku
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 58
Registrován: 11 črc 2012, 13:42
Profese: administrativní pracovnice- kancelářská
Dal poděkování: 149 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od zuzalisku »

děkuji Honzovi, což dělám málokdy - resp.poprvé , že se vyloučil předem, jelikož on má také s mazáním bohatou zkušenost, a dokonce mě překvapuje, že je soudný :-) (y) že by se blýskalo na lepší zítřky ??? :-)
Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Michal Wagner píše:Seed file!

Jedná se teda o "Oznámení o podezření ... " dle http://www.pirati.cz/kk/vzory

1) Mazání přízpěvků na foru -> pirati-pisecko-f706/meeting-ms-pirati-p ... ml#p353759
2) Dvojí přístup k přestupu/přijímání členů -> pirati-pisecko-f706/na-kazdeho-jiny-met ... ml#p362631
3) Etický kodex -> pirati-pisecko-f706/schuze-clenu-a-symp ... ml#p347408

Já vím, že jsem sem vždycky většinou dával ... nesmysly ... , ale teď jsem narazil na něco zajímavého a tak bych toto něco rád předložil KK ke kontrole, protože imho tohle je trošičku moc divné chování Pirátů. Jestli je to podle KK v klidu a nic to neporušuje, tak tomu ani nemusíte dávat značku atp. prostě to zahoďte, ale jako ... Václave, tohle není moc f poho, že ne? :fet:

kuju ctěná KK
Takže
1) Mazání příspěvků už u KK je a co se týče trestu čeká se na vyjádření KK.
2) Dvojí přístup? Asi jsi moc hulil trávu, nevíš tomu hlavu ani patu a moralizuješ tu ???? Nejprve se tu ukaž, koukni se na to jak to tady vypadá, přijed na schůze MS Písek a nejlépe i JčK poznej ty lidi, pak uvidíme jak budeš mluvit.
3) Co s e týče etického kodexu, tak to už se řeší, to že se s tebou nebavím neznamená že to neni v řešení. Pokud je s tím problém at řeší člověk přímo se mnou. Jak jsem říkal mám telefon, můžeš zavolat a né tu zas bonzovat a hlásit... PS: Nechceš na mě taky rovnou podat trestní oznámení jak je tu zvykem vyhrožovat ?

OFFTOPICJinak co se týče vojny, já na ní aspoň byl ale co ty? Michal Wagner myslím že by jsi potřeboval ty tu pořádnou mazáckou vojnu!

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2894
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1909 poděkování
Dostal poděkování: 3389 poděkování

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Michal.Ketner »

Martin Cryo Broz píše:
Michal Wagner píše:Seed file!

Jedná se teda o "Oznámení o podezření ... " dle http://www.pirati.cz/kk/vzory

1) Mazání přízpěvků na foru -> pirati-pisecko-f706/meeting-ms-pirati-p ... ml#p353759
2) Dvojí přístup k přestupu/přijímání členů -> pirati-pisecko-f706/na-kazdeho-jiny-met ... ml#p362631
3) Etický kodex -> pirati-pisecko-f706/schuze-clenu-a-symp ... ml#p347408

Já vím, že jsem sem vždycky většinou dával ... nesmysly ... , ale teď jsem narazil na něco zajímavého a tak bych toto něco rád předložil KK ke kontrole, protože imho tohle je trošičku moc divné chování Pirátů. Jestli je to podle KK v klidu a nic to neporušuje, tak tomu ani nemusíte dávat značku atp. prostě to zahoďte, ale jako ... Václave, tohle není moc f poho, že ne? :fet:

kuju ctěná KK
Takže
1) Mazání příspěvků už u KK je a co se týče trestu čeká se na vyjádření KK.
2) Dvojí přístup? Asi jsi moc hulil trávu, nevíš tomu hlavu ani patu a moralizuješ tu ???? Nejprve se tu ukaž, koukni se na to jak to tady vypadá, přijed na schůze MS Písek a nejlépe i JčK poznej ty lidi, pak uvidíme jak budeš mluvit.
3) Co s e týče etického kodexu, tak to už se řeší, to že se s tebou nebavím neznamená že to neni v řešení. Pokud je s tím problém at řeší člověk přímo se mnou. Jak jsem říkal mám telefon, můžeš zavolat a né tu zas bonzovat a hlásit... PS: Nechceš na mě taky rovnou podat trestní oznámení jak je tu zvykem vyhrožovat ?
k tý trojce vzhledem k tomu kodexu je to pokrytectví dost ne ? viz
- Každý člen se řídí těmito zásadami Etického kodexu a upozorní předsednictvo strany, pokud se setká s porušováním a nedodržováním těchto bodů.
- O případném postihu rozhoduje celé místní sdružení na nejbližší schůzi.

tady se porušení stanov se kterejma to v dost bodech muze být v rozporu hlasí KK , takže ty najednu stranu chceš aby lidi práskali na sebe tobě ale když něco někdo podá na tebe k orgánu kterýmu to ještě přísluší oznamovat tak ti to příjde jako bonzování :D občas z váš teču :fet:

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Martin.Cryo.Broz
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 474
Registrován: 24 říj 2012, 08:50
Profese: OSVČ - Podnikatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 383 poděkování
Dostal poděkování: 471 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Martin.Cryo.Broz »

Michal Ketner píše:
Martin Cryo Broz píše:
Michal Wagner píše:Seed file!

Jedná se teda o "Oznámení o podezření ... " dle http://www.pirati.cz/kk/vzory

1) Mazání přízpěvků na foru -> pirati-pisecko-f706/meeting-ms-pirati-p ... ml#p353759
2) Dvojí přístup k přestupu/přijímání členů -> pirati-pisecko-f706/na-kazdeho-jiny-met ... ml#p362631
3) Etický kodex -> pirati-pisecko-f706/schuze-clenu-a-symp ... ml#p347408

Já vím, že jsem sem vždycky většinou dával ... nesmysly ... , ale teď jsem narazil na něco zajímavého a tak bych toto něco rád předložil KK ke kontrole, protože imho tohle je trošičku moc divné chování Pirátů. Jestli je to podle KK v klidu a nic to neporušuje, tak tomu ani nemusíte dávat značku atp. prostě to zahoďte, ale jako ... Václave, tohle není moc f poho, že ne? :fet:

kuju ctěná KK
Takže
1) Mazání příspěvků už u KK je a co se týče trestu čeká se na vyjádření KK.
2) Dvojí přístup? Asi jsi moc hulil trávu, nevíš tomu hlavu ani patu a moralizuješ tu ???? Nejprve se tu ukaž, koukni se na to jak to tady vypadá, přijed na schůze MS Písek a nejlépe i JčK poznej ty lidi, pak uvidíme jak budeš mluvit.
3) Co s e týče etického kodexu, tak to už se řeší, to že se s tebou nebavím neznamená že to neni v řešení. Pokud je s tím problém at řeší člověk přímo se mnou. Jak jsem říkal mám telefon, můžeš zavolat a né tu zas bonzovat a hlásit... PS: Nechceš na mě taky rovnou podat trestní oznámení jak je tu zvykem vyhrožovat ?
k tý trojce vzhledem k tomu kodexu je to pokrytectví dost ne ? viz
- Každý člen se řídí těmito zásadami Etického kodexu a upozorní předsednictvo strany, pokud se setká s porušováním a nedodržováním těchto bodů.
- O případném postihu rozhoduje celé místní sdružení na nejbližší schůzi.

tady se porušení stanov se kterejma to v dost bodech muze být v rozporu hlasí KK , takže ty najednu stranu chceš aby lidi práskali na sebe tobě ale když něco někdo podá na tebe k orgánu kterýmu to ještě přísluší oznamovat tak ti to příjde jako bonzování :D občas z váš teču :fet:
Takže znova kolečko? Říkal jsem to už včera na FB co se týče kodexu byl vytvořen před volbama a reagoval hlavně na to aby to co jsme si říkali ohledně plánování strategie na volební maraton nebylo vynášeno ven. Co se týče porušení tak opět a znova říkám, že stále věřím v zákon padajícího hovna tudíž pokud je tiu nějaká vyšší instance jakožto RV a tam jsou ěnjaké pravidla, i kdybych si tu odhlasoval že jsem papež, tak je to úplně k ničemu pokud to neuzná RV tudíž kodex nekodex, jestli že někdo žřekne že to neni možné nebo že to je v rozporu s tím co je nadřízené, tak snad automaticky je přijat ten nadřízenej "kodex" tj tedy ty věty které jsou v tomhle jsou neplatné a tudíž postrádá smysl je vůbec řešit.

Martin Brož - Cryoman (Zastupitel a radní s gescí pro životní prostředí v městě Písek) - Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořivý, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

Uživatelský avatar
Vaclav.Malek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 8118
Registrován: 12 čer 2009, 01:32
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8528 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o kontrolu činnosti MS Písecko

Příspěvek od Vaclav.Malek »

Martin Cryo Broz píše: Takže znova kolečko? Říkal jsem to už včera na FB co se týče kodexu byl vytvořen před volbama a reagoval hlavně na to aby to co jsme si říkali ohledně plánování strategie na volební maraton nebylo vynášeno ven. Co se týče porušení tak opět a znova říkám, že stále věřím v zákon padajícího hovna tudíž pokud je tiu nějaká vyšší instance jakožto RV a tam jsou ěnjaké pravidla, i kdybych si tu odhlasoval že jsem papež, tak je to úplně k ničemu pokud to neuzná RV tudíž kodex nekodex, jestli že někdo žřekne že to neni možné nebo že to je v rozporu s tím co je nadřízené, tak snad automaticky je přijat ten nadřízenej "kodex" tj tedy ty věty které jsou v tomhle jsou neplatné a tudíž postrádá smysl je vůbec řešit.
Kdepak, musí se zrušit buď hlasováním příslušného orgánu a nebo se musí vést řízení sporu o platnost právního aktu strany přes KK->RK a tento předpis zrušit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Malek za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Zamčeno

Zpět na „Podatelna kontrolní komise“