Podezřelé účetní doklady předložené Petrem Holkem (KK1/2014)

Moderátor: Komise - kontrolni

Zamčeno
Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2336 poděkování
Dostal poděkování: 1979 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podezřelé účetní doklady předložené Petrem Holkem

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 10 led 2014, 13:15

Já si myslím, že všechny tyto netransparentní doklady byť i na malé částky můžou do budoucna vrhat na Piráty velmi špatné světlo. Jde to prakticky proti tomu, co chceme po druhých. A jestli tady jsou názory, že proč by si někdo nemohl na tom přivydělat stovku, tak potom je třeba se zamyslet jestli taková stovka opravdu stojí za to.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Janek.Wagner
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Vaclav Malek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 10 led 2014, 13:18

Václav Málek moderuje:
Toto je podatelna a proto se prosím vyjadřujte jen konkrétně k této věci. Diskutujte si věci typu "má/nemá/mělo by/si myslím" kdekoliv jinde... ať to tu nemusím zamykat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvky (celkem 3):
Petr.Kopac, Ljuba.Polakova, Ivo.Vasicek

Vaclav Malek
Profese: filozof času, meta-politik
Dal poděkování: 4877 poděkování
Dostal poděkování: 8355 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaclav Malek » 10 led 2014, 16:29

Petr Holek píše:
Vaclav Malek píše:KK samozřejmě vše řádně prošetří a pokud zjistí nějaké porušení předpisů, tak zváží podání stížnosti ve veřejném zájmu. Zpravodajem určuji v této věci Petrose. Pokusíme se to řešit rychleji, budeme to probírat i na následující mumble schůzi KK. Spisovou značku přiřadím hned jak bude nějaký spis vytvořen, což bude patrně dnes, ale je to jen technikálie...
děkuji žádám o možnost účasti na mumble KK
Porada KK probíhá většinou soukromě, kvůli různým informacím, které podléhají ochranně. Takže na celé poradě přítomný být nemůžeš. Všechny záležitosti ohledně této věci řeší zpravodaj a tím je Petros. Pokud mu budeš chtít něco sdělit jinak než písemně, třeba přes ten mumble, tak věřím, že se s ním nějak domluvíš, případně můžeme (přes Petrose) vyhradit nějaký čas na poradě KK v kterém budeš mít možnost vystoupit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav Malek za příspěvky (celkem 2):
Petr.Holek, Vojtech.Pikal

Petr.Holek
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1082 poděkování

Příspěvek od Petr.Holek » 10 led 2014, 16:32

Vaclav Malek píše:
Petr Holek píše:
Vaclav Malek píše:KK samozřejmě vše řádně prošetří a pokud zjistí nějaké porušení předpisů, tak zváží podání stížnosti ve veřejném zájmu. Zpravodajem určuji v této věci Petrose. Pokusíme se to řešit rychleji, budeme to probírat i na následující mumble schůzi KK. Spisovou značku přiřadím hned jak bude nějaký spis vytvořen, což bude patrně dnes, ale je to jen technikálie...
děkuji žádám o možnost účasti na mumble KK
Porada KK probíhá většinou soukromě, kvůli různým informacím, které podléhají ochranně. Takže na celé poradě přítomný být nemůžeš. Všechny záležitosti ohledně této věci řeší zpravodaj a tím je Petros. Pokud mu budeš chtít něco sdělit jinak než písemně, třeba přes ten mumble, tak věřím, že se s ním nějak domluvíš, případně můžeme (přes Petrose) vyhradit nějaký čas na poradě KK v kterém budeš mít možnost vystoupit.
Děkuji, preferuji mumble a budu rád za vyhrazený čas popřípadě dřívější projednání přez mumble.

Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo
Profese: poslanec
Dal poděkování: 4978 poděkování
Dostal poděkování: 17404 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub.Michalek » 11 led 2014, 17:35

V závislosti na výsledku šetření této věci bude kontrolní komise pokračovat šetřením v této věci.
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Dal poděkování: 1298 poděkování
Dostal poděkování: 1232 poděkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek » 11 led 2014, 17:54

Nechápu
- proč Petr bere na lehkou váhu účty a věci kolem financí, když je to tak citlivé téma
- proč Janek začal nejprve věc rozšiřovat verbálně za zády Petra a Adama a teprve potom s tím vyrukoval na fórum. Existuje-li pokus se s Petrem domluvit a věci vysvětlit a Petr/Adam to bojkotoval/i, pak se zas celkem nedivím. Nicméně prát zrovna tohle prádlo na veřejnosti mi přijde jako projev zásadně chybné taktiky (žalobníčkování, hraní si na vlastním písečku, člověk člověku vlkem).
- že Petrovi prochází neustálé vulgarity a dokonce vyhrožování (někteří jistě vzpomenou na "krávu nebeskou" ve spojitosti s jiným Pirátem)
- že Petrovi někdo veřejně nepoděkuje za to, že svůj podnik dává za pakatel/darmo Pirátům. OFFTOPICPokud nejsou předem stanovena pravidla a někdo něco pro druhé/ho dělá něco v dobré víře (bez "co za to"), vesměs to končí nedobře.

Protože jsme v podatelně, tak zbytek OT:OFFTOPICAle což - tak alespoň za svou osobu:
Petře, díky za to, co všechno pro Piráty děláš!

A taky - chovejme se jako normální lidi... a ne jak státní úředníci, co nám tak pijou krev. Naše síla je v tom, že jsme jiní a ne, že se jim budeme snažit přiblížit, vyrovnat, předstihnout.
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!

Tobias.Esner
Administrativní odbor
Profese: člen Oblastní výkonné rady ČČK Praha 7
Dal poděkování: 5005 poděkování
Dostal poděkování: 3751 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tobias.Esner » 11 led 2014, 18:15

Josef Kadlecek píše:Nechápu
- že Petrovi prochází neustálé vulgarity a dokonce vyhrožování (někteří jistě vzpomenou na "krávu nebeskou" ve spojitosti s jiným Pirátem)

OFFTOPICAle což - tak alespoň za svou osobu:
Petře, díky za to, co všechno pro Piráty děláš!

A taky - chovejme se jako normální lidi... a ne jak státní úředníci, co nám tak pijou krev. Naše síla je v tom, že jsme jiní a ne, že se jim budeme snažit přiblížit, vyrovnat, předstihnout.
s touhle větou NESouhlasím
OFFTOPICkráva nebeská se týká mě a petr s tím nemá nic společného, naopak byl první, který mě na to osobně upozornil a celou situaci mi vyvětlil
a doklady? A janek s jakubem Tvrdí že pokud nemužeš hlasovat a příjdeš na to až během hlasování je to tvuj boj, ale pokud se jim nelíbí něco v učetních dokladech, tak je vlastně jedno kdy se to proti tobě použije, protože jinak to vlastně nevadí. Spíláme na ostatní politiky a přitom naše vedení se chová stejně a zbytek strany ji za to vzdá hold ??? (mimo pár jedniců kteří jsou poté tím samým vedením označení - jinými slovy- za odpad společnosti a strana jim opět vzdá hold....
Tak a zase sem neco napsal do podately, takže Vojtěch už mi dáš ban, nebo další varování, že jsem se k dané situaci vyjádřil, jako člověk, kterýho se to také dotýká, protože jsem byl u toho osobně přítomen, stejně tak jako u věci u které jsi mi dal varování. Na popud Janka, nabo Jakoubka,ten má aspon mozek, tak o něm pochybuju..., nebo co si mám myslet ?
778 7O2 713,
___
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich

Petr.Holek
Profese: Housenka
Dal poděkování: 358 poděkování
Dostal poděkování: 1082 poděkování

Příspěvek od Petr.Holek » 11 led 2014, 22:10

Josef Kadlecek píše: - že Petrovi prochází neustálé vulgarity a dokonce vyhrožování (někteří jistě vzpomenou na "krávu nebeskou" ve spojitosti s jiným Pirátem)
nemám nejmenší tušení o čem mluvíš...

Adam.Skorepa
Asistent poslance
Profese: živnostník
Dal poděkování: 850 poděkování
Dostal poděkování: 6788 poděkování

Příspěvek od Adam.Skorepa » 12 led 2014, 10:00

Milá KK, toto podání již splnilo svůj účel (ovlivnit hlasování o nominacích v KS Praha), takže já chci už jen s rezignovaným a lhostejným mávnutím ruky požádat o odpověď na následující otázku:

Dopustil se vedoucí MO, Adam Skořepa, vědomého porušení či obcházení předpisů a pravidel hospodaření se záměrem poškodit stranu, či se jiným způsobem dopustil nehospodárného jednání, za které by měl být potrestán?

Mé vysvětlení všech výdajů je dohledatelné v tomto vlákně. Prosím o brzkou odpověď, protože po dobu, než bude mé jméno před KK "očištěno", jsem zmrazil proplácení žádostí z rozpočtu MO. Nechci totiž schvalovat výdaje, když jsem za své hospodaření předvolán před KK v takovém rozsahu a s tak vážným obviněním. Vzhledem k tomu, že jsem poskytl KK spolupráci při objasnění své "role" v tomto domnělém "podvodu", očekávám, že alespoň tento dotaz by mohl být zodpovězen velmi rychle.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Skorepa za příspěvek:
Tobias.Esner
Author Sensei Tyrant Pervert

Janek.Wagner
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3735 poděkování
Dostal poděkování: 4053 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Janek.Wagner » 12 led 2014, 10:14

Adam Skorepa píše:jsem zmrazil proplácení žádostí z rozpočtu MO. Nechci totiž schvalovat výdaje, když jsem za své hospodaření předvolán před KK v takovém rozsahu a s tak vážným obviněním.
Jako vedoucí MO nemáš žádné právo zmrazit proplácení a z ostatních členů dělat rukojmí. V mnou navrženém řízení jsi uveden jako svědek.

Zamčeno

Zpět na „Vyřešená podání [archiv]“