Krajské volby 2020

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Martin.Morong
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: Lékař, doktorand & asistent na LF UP
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajské volby 2020

Příspěvek od Martin.Morong » 06 srp 2019, 23:59

Rád se zúčastním. Čas je pro mě trochu problém, takže pokud daný není finální, pomohlo by mi, kdyby to bylo alespoň po 13. hod. Nicméně čím dříve bude znám jistý termín, tím spíš se mi povede si to v práci zařídit.
"Kings made tombs more splendid than the houses of the living, and counted the names of their descent dearer than the names of their sons. Childless lords sat in aged halls, musing on heraldry, or in high cold towers asking questions of the stars. And so, the people of Gondor fell into ruin. The line of Kings failed. The White Tree withered. The rule of Gondor was given over to lesser men."

Nela.Chudova
Asistent poslance
Profese: Student a živnostník
Dal poděkování: 258 poděkování
Dostal poděkování: 160 poděkování

Příspěvek od Nela.Chudova » 07 srp 2019, 21:02

Napsala jsem Ti zprávu, Aleši.

Nela.Chudova
Asistent poslance

Příspěvek od Nela.Chudova » 07 srp 2019, 21:04

Martin.Morong píše:
06 srp 2019, 23:59
Rád se zúčastním. Čas je pro mě trochu problém, takže pokud daný není finální, pomohlo by mi, kdyby to bylo alespoň po 13. hod. Nicméně čím dříve bude znám jistý termín, tím spíš se mi povede si to v práci zařídit.
Martine, termín (včetně času) mi již pan místostarosta potvrdil. Takže je již bohužel definitivní. Dej, prosím, vědět, jestli budeš mít i tak zájem se účastnit. Poslala bych Ti do zprávy témata. Díky!

Jaromir.Horky
Místní předsednictvo
Profese: Student práv, MU Brno
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 171 poděkování

Příspěvek od Jaromir.Horky » 07 srp 2019, 21:37

Nela.Chudova píše:
06 srp 2019, 09:47
Milí Piráti,

nedávno nás oslovil místostarosta jednoho města v Olomouckém kraji, s tím, že by se rád setkal s Vojtou a pohovořil s ním o záležitostech týkajících se problematiky Jesenicka obecně. Sepsal několik konkrétních oblastí ve kterých by potřebovali pomoc a podporu. Bylo by fajn, kdyby se schůzky mohl/i účastnit také ti, kteří aspirují na čelní místa kandidátky a ukázali tak, jak moc je jejich zájem o Olomoucký kraj vážný. :)

A také bychom byli rádi, kdyby se schůzku mohl zúčastnit zástupce MS Šumperk/Zábřeh.

Termín setkání by měl být pravděpodobně 27.8.2019 ve 12:30 v Picolu.

Děkuji a těšíme se na Váš hojný zájem!
Asi mi nějak uniká, proč zde není zmíněna daná osoba a konkrétni témata, když stejně tyto informace budeme muset zřejmě zanést do evidence(pokud se mýlím opravte mě), ale dobrá. Tím pádem bych o tyto informace také prosím poprosil. Díky ;)
Předseda MS Přerov, krajská mediální spojka Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Lubomir.Vlcek
Místní předsednictvo
Profese: Manufacturing Engineer
Dal poděkování: 142 poděkování
Dostal poděkování: 170 poděkování

Příspěvek od Lubomir.Vlcek » 08 srp 2019, 09:57

Jaromir.Horky píše:
07 srp 2019, 21:37
Nela.Chudova píše:
Milí Piráti,

nedávno nás oslovil místostarosta jednoho města v Olomouckém kraji, s tím, že by se rád setkal s Vojtou a pohovořil s ním o záležitostech týkajících se problematiky Jesenicka obecně. Sepsal několik konkrétních oblastí ve kterých by potřebovali pomoc a podporu. Bylo by fajn, kdyby se schůzky mohl/i účastnit také ti, kteří aspirují na čelní místa kandidátky a ukázali tak, jak moc je jejich zájem o Olomoucký kraj vážný. :)

A také bychom byli rádi, kdyby se schůzku mohl zúčastnit zástupce MS Šumperk/Zábřeh.

Asi mi nějak uniká, proč zde není zmíněna daná osoba a konkrétni témata, když stejně tyto informace budeme muset zřejmě zanést do evidence(pokud se mýlím opravte mě), ale dobrá. Tím pádem bych o tyto informace také prosím poprosil. Díky ;)
Ahoj Neli, "jedno město v Olomouckém kraji" a "problematika Jesenicka obecně", je hodně široké. Šlo by předložit konkrétní informace?
Díky
4.místopředseda KS Olomoucký kraj
Předseda MS Šumpersko
Krajský koordinátor Olomouckého kraje Společně pro Česko
Tel.: 606540920

Nela.Chudova
Asistent poslance

Příspěvek od Nela.Chudova » 08 srp 2019, 10:41

Jaromir.Horky píše:
07 srp 2019, 21:37
Nela.Chudova píše:
Milí Piráti,

Protože je třeba tohle vlákno veřejné a chceme nějakou výhodu vůči konkurenci? :)

Robert.Srejma
Místní předsednictvo
Profese: Manager lékáren, rozhodčí
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Příspěvek od Robert.Srejma » 10 srp 2019, 14:08

OK počítám s tím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Srejma za příspěvek:
Nela.Chudova

Nela.Chudova
Asistent poslance

Příspěvek od Nela.Chudova » 12 srp 2019, 20:33

Robert.Srejma píše:
10 srp 2019, 14:08
OK počítám s tím.
Díky, Roberte.

Petr.Kapounek
Krajské předsednictvo
Profese: manažer, zastupitel
Dal poděkování: 437 poděkování
Dostal poděkování: 810 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Kapounek » 13 srp 2019, 21:00

Dojdu
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kapounek za příspěvek:
Nela.Chudova
zastupitel města Prostějova, 1. místopředseda KS Olomoucký kraj, člen komise pro informatiku Olomouckého kraje
mail: petr.kapounek@sprintel.cz
tel: 774 444 725

Odpovědět

Zpět na „Olomoucký kraj“