[Organizace] - Zápisy ze schůzí

Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.

Moderátor: PKS Stredocesky kraj

Pravidla fóra
  • Toto fórum slouží k vyhlašování schůzi krajského sdružení Středočeského kraje.
  • Fórum není určeno pro volnou diskuzi. Zakládat vlákna zde může pouze svolavatel dané schůze, do názvu vlákna napíše její termín.
  • V daném vlákně se probírá pouze program jednání, popř. místo schůze.
  • Fórum slouží také jako archív zápisů ze schůzí a dalších náležitostí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 592
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 1390 poděkování
Dostal poděkování: 622 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jiri.Snizek » 29 črc 2018, 21:35

Zápis z Mumble schůze PKS SčK 29. 7. 2018 20:00

přítomni: Petra Smutná, Tomáš Zmuda, Filip Dítě, Jiří Snížek,Jiří Lukášek, Štěpán Drtina, Antonín Schejbal
hosté: Daniela Weisová, Lenka Kozlová
zapisovatel: Petra Smutná

Programové body:
1) Velké stany
Jirka získal od Dominiky návrhy a Štěpán má na starosti objednat stany poté co odsouhlasíme jeden ze dvou návrhů.
hlasování:
pro návrh A: Petra, Tomáš,Tony
pro návrh B: Honza
zdržuje se: Jirka
úkol pro Štěpána: objednat stany podle návrhu A, nejlépe obratem.
2) Petiční stánky https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Opět má v gesci Štěpán, který v tomto komunikuje s Danielou Bílou z KVK, která dělá hromadnou objednávku pro všechny kraje.
3) Senát
Daniela: Domluvená s Filipem na 31. 7. na registraci v Turnově. Zahájila kampaň, jejíž součástí bude i objíždění obcí ve volebním obvodě (stánek, aktivity pro děti,...), koncert a divadelní představení v Turnově (výtěžek z akcí bude věnovaný na podporu azylového domu pro matky s dětmi v MB) - nutná prezentace, mimo jiné na našich stránkách a fb.
Domluvené výlepové plochy a tisk plakátů na mladoboleslavsku a bannery na turnovsku. Žádá nás o zajištění dalších míst pro vyvěšení bannerů 2 x 1 m (dobrovolné plochy jako byly loni) - tzn. aktivizace dobrovolníků. Též žádá o vytipování míst pro akce v MB (divadelní představení, hudební akce) - nádvoří Hradu, Výstaviště, Klementinka, altán na Štěpánce, tipy včetně fotografií a kontaktů zaslat do 10. srpna.
Daliborovi do PL již zaslala článek, následně ještě doloží kontakty jako web stránky, atd.
úkol pro Štěpána, resp. Filipa - sehnat kontakty na lidi na mladoboleslavsku, kteří by mohli vyvěsit banner pro Danielu
Štěpán na základě tohoto obepisuje naše kandidující MS s tím, zda chtějí někteří vytvořit bannery, abychom případně následně dali výzvu dobrovolníkům z celého kraje na vývěsní plochy.
Petr Chaluš se dnešního mumble nezúčastnil. Filip ve středu vyřídil kauci/zprocesování administrace jeho kandidatury na úřadě a tehdy se s ním domluvil na hostování na dnešní mumble schůzi. Zároveň zaurgoval dodání podkladů ke článku do PirListů - jelikož Petr dodnes nedodal, Filip bude urgovat.
4) Komunál
Štěpán má prakticky vše vyřízené.
5) Mumble KS a nikoli PKS
Občas se sem připojí i někteří další členové PKS, pravidelně se připojuje Lenka. Jelikož má konstruktivní připomínky a v tomto smyslu je PKS velkou pomocí, rádi bychom uvítali víc aktivních členů a více tak i naše online schůze otevřeli.
Filip navrhuje obesílání členů přes e-maily aspoň příští měsíc.
6) Merch https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Filipovi přišla druhá orientační tabulka na poptávku pirátských reklamních předmětů.
Nicméně, stále ještě nemáme požadovaná trička. Údajně má do dvou týdnů do pir e-shopu dorazit tisíc triček, takže k nám něco výhledově dorazí. PKS se tímto shodlo, že počkáme, co dorazí z centrály (a kdy) a následně případně necháme natisknout něco sami (Jiří má kontakt na kolínskou firmu, která u Pirátů vyhrála zakázku na potisky).
Dále se PKS shodlo na objednání 50 ks triček s pirátským logem pro členy a příznivce do SčK skladu k rozdání, kde, kdy, komu bude třeba.
úkol pro Filipa k realizaci plus Petra zodpovídá za reálné splnění: během tohoto týdne vytvořit záměr na trička (pánské, dámské v nejpoužívanějších velikostech - oslovit firmy zabývající se prodejem trik a potiskem - vytvořit finanční záměr - objednat).
Tony je pro objednání přes náš e-shop, Jirka také. Pokud by byla objednávka z našeho e-shopu problematická (zejména z časových důvodů), Petra osloví lokální firmy a v případě zajímavé cenové nabídky objedná 100 ks (Honza a Jirka jsou pro navýšení na 100 ks).
7) mimořádná odměna pro Štěpána za odevzdání kandidátních listin
Tony slíbil Štěpánovi vyšší odměnu než za minulý měsíc pro jeho velkou aktivitu a spolehlivost. Celé PKS mu tímto děkuje za dosavadní práci.
PKS se shodlo na mimořádné odměně v částce 10.000,- Kč plus mu bude proplaceno jízdné na základě doloženýc účtenek za tankování (pro potřeby proplacení nejsou potřeba) a kilometrovného.
8) kompetence
Jirka s Honzou rozdělili kompetence PKS, viz. zápis z minulé mumble schůze. Nikdo k tomuto rozdělení nemá námitky.
Aktuální počet a místo uložení (resp. kdo má zapůjčené) stanů a petičních stánků = Tony (stany a stánky budou uloženy v novém PICE v našem skladu),
A) Předávání KMO Lence Zilvarové, běh KMO (hlavně fb a web stránky) Dalibor Záhora
B) Výběrko na nového KoKS Jirka Snížek
C) Komunikace s registrovanými příznivci a zájemci o členství Jan Lukášek
D) Platforma pro sdílení nápadů (kampaň, volební program a další) napříč MS i kraji Tomáš Zmuda - idea management system
E) Finance Petra Smutná
F) Administrativa Tony Schejbal
G) Sklad - merch, stany, petiční stánky apod. Tony Schejbal
H) Krajská politika Jirka Snížek
CH) Evropské volby Jan Lukášek
I) Senátní volby Tomáš Zmuda
9) obsah SčK webu
Články ve formátu .odt plus dodat kvalitní fotografii, minimálně .jpg - Filip bude písemně informovat kompetentní zástupce MS v příslušné skupině.
10) lustrace čelních kandidátů do komunálních voleb:
Filip zjišťoval informace z veřejně dostupných zdrojů u tří učených osob. Nic závadného nenašel, Tony u jednoho z nich potvrzuje.
11) problematika komunikace Pirátů a příznivců
Jirka chce, aby všichni pirátští členové a příznivci, kteří jsou/budou činní v politické funkci, o svojí práci primárně referovali na foru.
úkol pro Štěpána: kontaktovat PMS Benešov, aby přiměli Daniela Netušila k aktivní komunikaci na foru. To samé u sl. Novákové z Černošic.
12) mediální odbor
Dočasně jej vede Dalibor Záhora, a to až do jmenování nového vedoucího MO, který vzejde z výběrového řízení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Jan.Korbel, Jana.Skopalikova

Jan.Lukasek
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 83
Registrován: 08 bře 2017, 12:07
Profese: zemědělský podnikatel
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jan.Lukasek » 06 srp 2018, 13:07

Zápis ze schůze mumble 5.8.2018
https://pad.pirati.cz/p/mumble-KS-sck-2018-08-05
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lukasek za příspěvek:
Jan.Korbel

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 380
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 480 poděkování
Dostal poděkování: 583 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jan.Korbel » 06 srp 2018, 13:28

Vzhledem k tomu ze na padu se to muze pomerne jednoduse zmenit si dovolim obsah zkopirovat sem:

Zápis s jednání mumble KS-SčK 5.8.2018, přítomni :Antonín Schejbal, Jan Lukášek, Jiří Snížek, Dalibor Záhora,Lenka Kozlová, Martin Polák,Štěpán Drtina, Filip Dítě, Martin Polák

omluveni: Tomáš Zmuda, Petra Smutná

zapisovatel: Jan Lukášek

Programové body:
1) petiční stánky termín dodání? Štěpán Drtina zjistí
2) velké stany 14 dní od zaplacení zálohy dodání , záloha zaplacena, k zapůjční v PICE, Antonín Schejbal povede tabulku a bude řešit zapůjčení
3) trička tabulku triček dodá Filip Dítě, objednáme přímo z kolínského eshopu Štěpán Drtina zajistí od Svatopluka Bočka, zruší v eshopu pirátském, trika v eshopu neobjednána, úkol Filip Dítě zavolat na eshop
4) Web? Antonín Schejbal zavolá Tomovi Zmudovi, příklad Kolín.piráti.cz, deadline 20.8. pro weby, obsah webu musí vidět 2 z předsednictva + Dalibor Záhora
5) VyOsení 17.8. v Příbrami Ivan Bartoš, 2.9. v Příbrami vyosení, Antonín Schejbal zavolá MS kvůli místním událostem, eventy na fb stránce a v kalendáři, úkol obeslat MS at to posílají Štěpán Drtina
7) trička se obednají v eshopu, vyzvednutí v Praze
8) Pirátské centrum v Černošicích, hlasování:
proti Antonín Schejbal, Jan Lukášek, JIří Snížek,
úkol Štěpán Drtina-informovat Černošice
9) schůze v září v Příbrami, úkol pro Filipa Dítě, udělat doodle
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Jana.Skopalikova, Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 380
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 480 poděkování
Dostal poděkování: 583 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jan.Korbel » 06 srp 2018, 13:29

Krom toho uplne nerozumim tomu bodu, ktery se tyka webu.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů

Jan.Lukasek
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 83
Registrován: 08 bře 2017, 12:07
Profese: zemědělský podnikatel
Dal poděkování: 37 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jan.Lukasek » 12 srp 2018, 20:16

Zápis z mumble předsednictva Sčk z 12.08.2015
https://pad.pirati.cz/p/mumble-psk-sck-2018-08-12


Zápis z jednání Mumble PKS SčK 12.8.2018

Přítomni: Jiří Snížek, Jan Lukášek, Antonín Schejbal, Lenka Kozlová
Omluveni: Petra Smutná, Tomáš Zmuda, Štěpán Drtina, Filip Dítě

Zapisovatel: Jan Lukášek

Programové body:
1) Trička
2) Petiční stánky - odkaz na harmonogram výpůjček, Štěpán Drtina - úkol google tabulku, jejich evidence s přístupem jen on
3) Stany - odkaz na hramonogram výpůjček Štěpán Drtina - úkol google tabulku, jejich evidence s přistupem jen on
4) Web - harmonogram publikování článků
5) KMO - tiskové zprávy
6) Více sdílení eventů na Sčk stránce úkol pro Filipa Ditěte, obepsat všechna MS, aby dávali na Sčk stránku všechny události

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 592
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 1390 poděkování
Dostal poděkování: 622 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jiri.Snizek » 16 srp 2018, 22:52

Zápis z krajské schůze 16.8.2018 v Neratovicích

Přítomni:Tomáš Zmuda, Jiří Snižek, Petra Smutná, Štěpán Drtina, Filip Dítě, Patrick Zandl, Marek Řebíček, Jan Lukášek, Jan Jurik, Ondřej Horák, Václav Michalec, Antonín Schejbal, Dalibor Záhora,
Hosté: Pavel Šanda, Marie Kubáčová, Marcela Brodilová, Jaroslav Netušil, Lucie Kostková, Jarmila Krhoňová, Lenka Šupošová, Alena Plošková
Omluveni: Lenka Kozlová,

Zapisovatel: Filip Dítě

Program:
1) Představení přítomných + NeraHnutí
2) Web - Jan Korbel
3) Merch - zejména trička - report KoKS
4) Stany (petiční, velké) - termíny dodání, harmonogram jejich užívání

1) Proběhlo představení členů a seznámení s členy NeraHnutí. Neratovice vede zatím koalice ODS- volba pro Neratovice- Neratovice jinak.Snažili se kontaktovat Rakušana ohledně situace v Neratovicích. Kandidují tu strany -KSČM, SPD, NeraHnutí, Lidovci. Komunitní spolupráce vázne, hnutí dělá různé akce, snaží se podpořit komunitní soužití.(úklid, grilování, sledování perseidů) Na září chystají koncert řeší problém s OSA, řešen společný problém Brandýsa a Neratovic ohledně cyklostezky podél Labe. Dále probíhá debata na téma problematiky cyklostezek přes níž se dostáváme k otázce dostupnosti parkování ve městě a možnostem výstavby záchytných parkovišť.
2) Neproběhlo z důvodu nemoci Jana Korbela
3) Řeší se, zdrzeno z důvodu reklamace prvního nákupu. 21.8 k vyzvednutí v PICE.
4) Petiční stánky- Štěpán kontaktuje Šárku. Velké stany 16.8 předáno od výrobce dopravci
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Vaclav.Michalec, Jan.Korbel

Uživatelský avatar
Stepan.Drtina
Místní předsednictvo
Příspěvky: 590
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Asistent poslance, student FF UHK
Dal poděkování: 202 poděkování
Dostal poděkování: 534 poděkování

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Stepan.Drtina » 19 srp 2018, 21:25

Zápis z jednání Mumble KS SčK 19. 8. 2018

Přítomni: Jan Korbel, Jan Lukášek, Jiří Snížek, Ondřej Horák, Štěpán Drtina, Jana Skopalíková, Filip Dítě, Antonín Schejbal, Martin Polák, Václav Kubaljak
Omluveni: Petra Smutná, Tomáš Zmuda, Lenka Kozlová

Zapisovatel: Štěpán Drtina

Programové body:
1) Merch
Chybí trička a samolepky. Zapalovače tam nebyly. Černé náramky taky nemáme. Trička by měla být v pondělí.

2) Martin Monz jeho spamování + odmitaní spolupráce Benešov
Sdílí moc věcí na všechny pirátské stránky a ostatní to docela dost otravuje. Dále nevybíravá konverzace s ostaními subjekty a někdy nevhodná komunikace skrze fb stránky = pozvat Martina příští týden na mumble a vyříkat si to. Nebudeme dělat závěry o něm bez něj.

3) Web
Už jde o produkční stránky - je to "hotové" a lze tam už doplňovat další věci. Články, osobní profily, kandidátky. Nezverejnovat neuplne ci pochybne informace, nedodelky pokud mozno nedavat do menu apod.
Ať si všichni zkontrolují své profily.
Vsichni co se chteji nejakym zpusobem zapojit precist README a TODO na githubu:
https://github.com/pirati-web/stredocesky.pirati.cz
Jsou tam i informace, co je potreba k publikaci clanku, na osobnich strankach apod.
Lze se radit s TO v chatu, rádi pomohou. https://chat.pirati.cz/channel/tech-weby prip. je mozne resit primo nas web na https://chat.pirati.cz/channel/stredocesi
Kdo se může dále podílet? Honza Korbel, Jiří Snížek, Václav Kubaljak, Martin Martin, Tomáš Zmuda mají přístup k prime editaci, kdokoliv s vlastnim uctem na githubu muze navrhovat zmeny - Jana sepise do README, jak.
Vsechny clanky pujdou pres Jirku.
Kdo bude casteji publikovat, mel by se naucit zakladni editaci.
Teď to bude spíše o obsahu.
Schůze okolo webu v PiCe.
Změny na githubu může navrhovat kdokoliv.
Držet se grafického manuálu
Změnit program Kolin - Jirka
Název: Jana založí anketu o "Středočeský Piráti" na fóru a bude se hlasovat - moznosti: Stredocesky Pirati, Stredocesti Pirati, Stredocesi, Pirati Stredoceskeho kraje, ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 2):
Jan.Korbel, Jiri.Snizek
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel

Bc. Štěpán Drtina
Radní města Kutná Hora
Asistent poslance
1. místopředseda KS SčK
stepan.drtina@pirati.cz
775 221 705

Uživatelský avatar
Filip.Dite
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 87
Registrován: 02 lis 2017, 00:23
Profese: MS Mladá Boleslav
Bydliště: Palackého 828 Mladá Boleslav
Dal poděkování: 101 poděkování
Dostal poděkování: 93 poděkování

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Filip.Dite » 21 srp 2018, 15:11

Zápis z krajské schůze 16.8.2018 v Neratovicích- https://pad.pirati.cz/p/Schuze-sck-Nera ... 2018-08-16

Přítomni:Tomáš Zmuda, Jiří Snižek, Petra Smutná, Štěpán Drtina, Filip Dítě, Patrick Zandl, Marek Řebíček, Jan Lukášek, Jan Jurik, Ondřej Horák, Václav Michalec, Antonín Schejbal, Dalibor Záhora,
Hosté: Pavel Šanda, Marie Kubáčová, Marcela Brodilová, Jaroslav Netušil, Lucie Kostková, Jarmila Krhoňová, Lenka Šupošová, Alena Plošková
Omluveni: Lenka Kozlová,

Zapisovatel:

Program:
1) Představení přítomných + NeraHnutí
2) Web - Jan Korbel
3) Merch - zejména trička - report KoKS
4) Stany (petiční, velké) - termíny dodání, harmonogram jejich užívání

1) Proběhlo představení členů a seznámení s členy NeraHnutí. Neratovice vede zatím koalice ODS- volba pro Neratovice- Neratovice jinak.Snažili se kontaktovat Rakušana ohledně situace v Neratovicích. Kandidují tu strany -KSČM, SPD, NeraHnutí, Lidovci. Komunitní spolupráce vázne, hnutí dělá různé akce, snaží se podpořit komunitní soužití.(úklid, grilování, sledování perseidů) Na září chystají koncert řeší problém s OSA, řešen společný problém Brandýsa a Neratovic ohledně cyklostezky podél Labe. Dále probíhá debata na téma problematiky cyklostezek přes níž se dostáváme k otázce dostupnosti parkování ve městě a možnostem výstavby záchytných parkovišť.
2) Neproběhlo z důvodu nemoci Jana Korbela
3) Řeší se, zdrzeno z důvodu reklamace prvního nákupu. 21.8 k vyzvednutí v PICE.
4) Petiční stánky- Štěpán kontaktuje Šárku. Velké stany 16.8 předáno od výrobce dopravci
„Držte se tří R: - respektu vůči sobe - respektu vůči ostatním - responsibility .“ (Dalajláma)

Filip Dítě
MS Mladá Boleslav

filip.dite@pirati.cz
770 113 646

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 592
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 1390 poděkování
Dostal poděkování: 622 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jiri.Snizek » 26 srp 2018, 20:48

Zápis z Mumble schůze Ks SčK 26.8.2018, 20:00

Přítomni: Filip Dítě, Jiří Snížek, Jan Lukášek, Lenka Kozlová, Tomáš Zmuda, Martin Polák
Omluveni: Štěpán Drtina, Antonín Schejbal

Zapisovatel: Jiří Snížek

Programové body:
1) Web
Schůzka k v webu se uskuteční v úterý 4. září v 18:00 v kavárně v přízemí Národní technické knihovny
2) Velké stany
4 velké nůžkové stany nám již byly dodány. Pro rezervace a zapůjčení kontaktujte Štěpána Drtinu
3) Výběrko KoKS
30. srpna končí přihlašování. Podle posledních informací od Jany Kolaříkové se zatím přihlásili pouze dva lidé.
4) Petiční stánky
2 jsou již v PiCe. 2 ještě přijdou
5) Trička
Nejsou a nelze dodávku v tuto chvíli řešit, protože provozovatel e-shopu je na dovolené.
Poslali jsme zálohu 5k a měla by se nám vrátit v kupónu na 10k. Musíme to hlídat.
6) Stěhování z PiCe do skladu
ve středu 29. 8.
Poté budou věci dostupné přes Filipa Dítě.
7) Martin Michael Monz
Nedostavil se.
Filip Martinovi zavolá a pozve ho na další mumble.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Jan.Korbel

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 592
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 1390 poděkování
Dostal poděkování: 622 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Organizace] - Zápisy ze schůzí

Příspěvek od Jiri.Snizek » 02 zář 2018, 21:10

Zápis z jednáíní Mumble 2.9.2018

Přítomni: Jana Rohová, Filip Dítě, Jan Lička, Jana Skopalíková, Štěpán Drtina, Lenka Kozlová, Václav Kubaljak, Tomáš Zmuda, Martin Polák, Petra Smutná
Omluveni: Jan Lukášek, Antonín Schejbal

Zapisovatel: Filip Dítě

Programové body:
1) Výběrko KoKS
a) přihlásili se 4 lidi. Budeme prodlužovat dobu pro přihlašování?
- Pokud ano, tak se prodlouží doba nástupu (myslím, že chceme, aby nastoupil v temrínu). Navíc to ani nezaručuje, že se někdo další přihlásí - výběrko běží už dost dlouho na to, aby se potencionální zájemce přihlásil.
pohovory budou v pondělí 24. září v 17:30. Od 15:30 bude assesssment centrum. Místo bude určeno. Pokud bude už přístupné nové PiCe, bude to tam. Do 20:00 bude hotovo.
2) Merch

a) 1. kupón - 50k. Součet hodnoty faktur je kolik? 40k? Budeme požadovat dodání rozdílové hodnoty? bude kompenzace v druhém kupónu který bude za 55k.
b) 2. kupón - 55k. Místa, kde kandidujeme - Černošice, Brandýs, Příbram, Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Benešov
Návrh - Jiří Snížek - 7k pro každé město, 6k rezerva kraje
KoKS oznámí městům, že si mohou vybírat merch do hodnoty 7k, pošle jim i PKS ceník položek podle e-shopu (při aplikovaném kupónu na snížení cen). Za kraj v hodnotě 6k merch vybere KoKS. Příští mumble 9. září bude objednávka ze všech míst sjednocena a PKS ji bude schvalovat a budeme ji odesílat. - úkol pro KoKS (Filip realizace, Štěpán dohled)
3) Stany
tabulka s rezervacemi - petiční stánky, velké stany
4) Ukončení členství
"pks (do fora pks) napise, ze clenem bejt nechce a opakovane zada o vyrazeni a proto to chcete vtzit navedomi..pak pod to kazdej napise: beru na vedomi...pak se vezme link a hodi do podatelny ao" úkol pro Štěpána - vypsat hlasování
5) Monz
Jiří Snížek mu zavolá a případně ho vyloučíme z fb skupiny Kumunální tým Pirátů
6) Řeší se rozpočet Benešova na akci 14.9- dotisk novin. PKS proplatí Benešovu další tisk novin v nákladu 3000 kusů za cenu 7290 Kč.
7) Netušil- Neplní slíbené věci, není aktivní v rámci kampaně.
- zveme Daniela na příští mumble neděle 9. září od 20:00
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Jan.Korbel

Odpovědět

Zpět na „Schůze KS Středočeský kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host