Stránka 81 z 101
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 04 bře 2017, 14:56
od Vladimir.Lansky
Zdravím všechny ,
chtěl bych jen oznámit ,že nový zájemci o vedení MO Kralupy( Denys Luksík...) by přišli až na dubnovou schůzku. Denys je v březnu i Italii.
Chtěl bych poprosit o radu. S členstvím v Pirátské straně končí za Kralupy Marcela Jirotková, Simona Pudilová, Ivana Lánská a pravděpodobně i Luboš Šuda(později) ,tak mě požádali o to jim oznámit,jakým způsobem je to třeba ohlásit Pirátům, zda zaslat na odbor administrativní nebo doporučenkou na Piráty o ukončení členství. Prosím, někdo mi ještě odpovězte, díky.
Jinak Roberte , myšlenka hezká s tím vláčkem z letiště, ale než ztrácet čas ,tak se mrkni na pozemky kolem letiště a zjistíš, že jsou většina pozemků soukromých osob a ty je kvůli nějaké železnici neprodají. Proto jezdit ,,krtkem,, pod zemí bude levnější(ve finále) a rychlejší varianta asi pro všechny, to jenom na okraj , aby jste třeba tímto tématem neztráceli zbytečně čas. No a baťůškáři se proběhnou stejně:-) a navíc je to zdravé:-).....z vlastní zkušenosti ,někdy je výhoda ,když Ti baťoh v Africe ukradnou a nedoratí do Prahy ,tak už lítáš jenom v trenclích:-) a mrazu - po pirátsku.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 04 bře 2017, 20:38
od Martin.Shanil
Tady bych čekal nějaký hbitý zásah pks a PO. Něco v tom smyslu, že Kralupáků je škoda a proč vlastně ten hromadný odchod a jestli tomu náhodou nejde zabránit atd. Kdysi jsme to tak dělali.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 05 bře 2017, 04:15
od Frantisek.Kopriva
Martin.Shanil píše:Tady bych čekal nějaký hbitý zásah pks a PO. Něco v tom smyslu, že Kralupáků je škoda a proč vlastně ten hromadný odchod a jestli tomu náhodou nejde zabránit atd. Kdysi jsme to tak dělali.
Já jsem s Míťou mluvil po telefonu. Pokec s kamarádem je zásah stranických orgánů (nejsem členem ani jednoho jmenovaného)?
(Odmoderujte nás pryč, sem to nepatří.)
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 08 bře 2017, 14:33
od Vladimir.Lansky
Tak ahoj všichni ,
po dnešní diskuzi s Denysem Luksíkem jsme se domluvili, že bych klukům(mladým pirátům) v MO Kralupy pomohl na postu místopředsedy(pokud budu zvolen), aby to kluci mohli převzít do svých rukou v poklidu. Ke konci tohoto roku bych za sebe našel případně náhradu nebo by si Kralupáci zvolili někoho jiného na můj post.
Tím pomohu celkově Pirátům při podzimních volbách v našem Kralupsko-Mělnicku a celkově v kraji.
Chtěl bych se jen zeptat, zda je nutnost být členem Pirátů pro post místopředsedy MO, protože jsem 1.3.2017 ukončil členství v Pirátech.
Děkuji za odpověď někoho kompetentního. Dík a mějte se. mita lansky
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 08 bře 2017, 14:43
od Frantisek.Kopriva
Vladimir.Lansky píše:Chtěl bych se jen zeptat, zda je nutnost být členem Pirátů pro post místopředsedy MO, protože jsem 1.3.2017 ukončil členství v Pirátech.
Děkuji za odpověď někoho kompetentního. Dík a mějte se. mita lansky
Ano, pro členství v PMS je potřeba být členem strany. Takže pokud Kralupáci zvládnou naplnit 3členné PMS bez tebe, můžeš jim pomáhat z pozice příznivce-nečlena. V opačném případě vstup zpět do strany.
Každopádně PMS je formalita, důležitá je aktivita, za kterou velké díky!
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 09 bře 2017, 19:34
od Vladimir.Lansky
Franto ,děkuji. mita
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 11 dub 2017, 22:57
od Martin.Shanil
soryjako - v těch poděbradech to bylo tajný?
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 13 dub 2017, 11:15
od Dominika.Michailidu
Určitě nebylo. Akorát jsme to prostě taky zapomněli dát sem.. Nějaký komunikační šumy s kodo, je to v řešení, moc se omlouváme. Jinak jsi to ale mohl zaregistrovat na fb stránce Nymburk Sadská, čímž neomlouvám, že to není tady. Taky to šlo mailem členům a příznivcům 5.4., nepřišlo ti to?
zápis zde
https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_8_4_2017
Jinak radši už sem dám předběžný termín schůze v Příbrami, bude to 20. nebo 21.5.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 15 dub 2017, 10:37
od Martin.Shanil
Dominika.Michailidu píše:Určitě nebylo. Akorát jsme to prostě taky zapomněli dát sem.. Nějaký komunikační šumy s kodo, je to v řešení, moc se omlouváme. Jinak jsi to ale mohl zaregistrovat na fb stránce Nymburk Sadská, čímž neomlouvám, že to není tady. Taky to šlo mailem členům a příznivcům 5.4., nepřišlo ti to?
zápis zde
https://pad.pirati.cz/p/schuze_sck_8_4_2017
Jinak radši už sem dám předběžný termín schůze v Příbrami, bude to 20. nebo 21.5.
FB stránku nymburk sadská jsem předal v okamžiku faktického zániku MS a nesleduju. nesleduju na FB ani sčk a vlastně kromě zprostředkovaných postů žádnou pirátskou stránku. Běžně se rozesílala pozvánka i regp přes SZ. sčk kalendář jsem vypnul ještě za Málka, protože tam byla jen pravidelná schuze v utery. cely pirátský kalendář jsem vypnul protože tam toho bylo moc a sčk akce žádné. takže forum je pro mně jediný relevantní zdroj. Co neni tady, o tom se dovídám jen náhodou nebo vůbec.
do SZ to nepřišlo
FB je bulvár a důležité informace na něj patří jen druhotně jak připomínka. Zásadní zdroj musí být na oficiálním místě a to je tady.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 01 kvě 2017, 08:29
od Dalibor.Zahora
Kdy je pls další krajská schůze?
Zatím jsem našel jen 4/5 Kladno, což není krajská schůze
Tortuga Pirates
https://www.facebook.com/events/117976778759148/