Stránka 80 z 101

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 19 úno 2017, 12:17
od Antonin.Zapletal
Hm, protože pokud mlčím, tak to Pirátům nedochází. Ale nějak nemám náladu furt na vás vřeštět, že se chováte hůř jak ožralý bolševický papaláš. Já si radši zajdu na procházku, koupím si zmrzlinu a něcu udělám... vpohodě. Nechcete řešit, neřešte. Hlavně dovolte PKS na nejlépe 6 členů a poplácávejte se po rameni, jak vytěžujete úkolama sami sebe a jak to krásně funguje. (btw. proč není pozvánka na piratecon nebo jeho follow v mojem mailboxu, to se mám asi ptát rovnou koordinátorky, že? Nebo už máme placeného messengera? Asi to bude v redmine) :twisted:

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 23 úno 2017, 19:05
od Petr.Prochazka
Plán schůze 24.2.2017 - Restaurace u Kozlů Říčany.

1 - Přivítání krajským koordinátorem, předání slova místopředsedovi Petr Prochor Procházka ; 18:00
2 - Představení programu strany z úst Ivana Bartoše, Jakuba Michálka a předsednictva kraje; 18:10
3 - Hlasování o přijetí zájemců o členství, přihlášky, představení zájemců + grilování; 18:30
4 - Představení krajského rozpočtu Františkem Kopřivou; 18:50
5 - Diskuse nad zařazením osobností na kandidátní listinu a brainstorming o možných jménech s návrhy19:00
6 - Diskuze k primárkám; 19:20
7 - Jednání krajského předsednictva, (Vyhlášení příští schůze, operativa PKS...) ; 19:30
8 - Volná diskuze o pirátské problematice ; 19:40
9 - Ukončení veřejné schůze ; 20:00

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 02 bře 2017, 08:02
od Jakub.Vaclavovic
Další schůze 12. 3. v Kladně, ano? (četl jsem ve vlákně nováčka Wintra) Čím dřív to tu bude viset, tím víc časovvě vvytížených zájemců si na to zvládne udělat čas :)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 02 bře 2017, 13:26
od Dominika.Michailidu
Pravda, pravda.. Nehlásí se nějaký dobrovolník na výrobu fb plakátku? Nějak nestíhám. Prosím, Zuzku o doplnění data/ času/ a přesného místa.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 02 bře 2017, 13:33
od Martin.Shanil
.. a nad pobledlou kladenskou rudou září zavlaje černá vlajka ...

hele, kdysi Víťa vymyslel, že když radnici pošle letáček s pozvánkou do datové schránky, tak to zveřejněj na úřední desce :) V Sadský to tenkrát zrovna vyšlo :) Za pokus nic nedáte.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 02 bře 2017, 19:57
od Zuzana.Dohnalova
Ahoj, zdravíme piráty i jejich příznivce,

Srdečně Vás zveme na Krajskou schůzi 12.3 2017 od 16:00 na Kladně v útulné kavárně caffé Melodie.
Událost na Facebooku a program bude následně dodán.

Budeme rádi když programové body na schůzi navrhnete:



Přikládám mapu:https://www.google.cz/maps/place/caffe+ ... d14.107144

Těšíme se na Vás :-)





>| e-mail: zuzana.dohnalova@pirati.cz |< >| mobil: 770 113 646 |< >|

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 02 bře 2017, 20:22
od Jakub.Vaclavovic
Dominika.Michailidu píše:Pravda, pravda.. Nehlásí se nějaký dobrovolník na výrobu fb plakátku? Nějak nestíhám. Prosím, Zuzku o doplnění data/ času/ a přesného místa.
Nevím, jestli můj plakátek naplní pirátské standardy, ale zkusím.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 03 bře 2017, 10:08
od Petra.Smutna
Navrhuji tri programove body:
- debata nad navrhovanymi osobnostmi/necleny (konkretni vytipovana jmena), proc je chceme oslovit
- komunikace a aktivni prace s novacky
- aktivni sprava fb a web stranek + zvazeni zalozeni a aktivni spravy tweetoveho uctu

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 03 bře 2017, 17:13
od Robert.Sip
Navrhuji debatu o rychlo dráze Kladno - Praha s propojením letiště Václava Havla Dlouhé čekání, davy lidí, až několik přestupů, běh po schodech – a to všechno s kufrem v ruce. I tak může vypadat cesta na Letiště Václava Havla. Chceme to změnit. Postavíme na letiště železnici a posuneme Prahu mezi Londýn, Paříž, Barcelonu a další moderní evropská velkoměsta! ;)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 03 bře 2017, 19:37
od Robert.Sip
Dále navrhuji Tema č.2 navrch kraje odvolaní ředitele nemocnice Kladno z důvodu špatného hospodaření . Téma č.3 Konec poldy Kladno zaměstnanci jí posílají firmu do insolvence .