Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 09 zář 2013, 21:32
Hele to, počítáte s volebním štábem, který je taky ve středu?
Internet je naše moře!
https://forum.pirati.cz/
Samozřejmě o něm víme... nějaký problém?Adam Zabransky píše:Hele to, počítáte s volebním štábem, který je taky ve středu?
Může někdo prosím přinést vytištěné Prohlášení kandidátů, at to případní kandidáti rovnou podepíšou?Vaclav Malek píše:Vyhlašuji krajskou schůzi na 11.9. v Zulu baru od 17:00.
místo: http://www.zulubar.cz/kontakt/
Pořad:
+ odhlasování případných kandidatur, které se dosud nestihly
+ předání dokumentů potřebných pro kandidaturu
+ volby
+ ...
já bych i vytisknul, ale nemá ani ČB toner... došel chudinka...Vaclav Malek píše:Já mám 8 černobílých.... tak jestli si chce někdo vytisknout barevné, tak je to zde: http://www.pirati.cz/_media/ao/formular ... psp_a4.pdf