Stránka 32 z 101

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 09 zář 2013, 21:32
od Adam.Zabransky
Hele to, počítáte s volebním štábem, který je taky ve středu?

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 09 zář 2013, 21:43
od Vaclav.Malek
Adam Zabransky píše:Hele to, počítáte s volebním štábem, který je taky ve středu?
Samozřejmě o něm víme... nějaký problém? :)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 09 zář 2013, 22:02
od Martin.Shanil
štáb je tady ? :)
IMG_20130902_155700.jpg

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 09 zář 2013, 22:15
od Vaclav.Malek
spíš tady :D
Obrázek

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 10 zář 2013, 15:39
od Subkosta
Zejtra sem zrovna mimo prahu ale hned pri dalsi prilezitosti se dostavim.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 11 zář 2013, 00:36
od Daniel.Prim
Vaclav Malek píše:Vyhlašuji krajskou schůzi na 11.9. v Zulu baru od 17:00.

místo: http://www.zulubar.cz/kontakt/

Pořad:
+ odhlasování případných kandidatur, které se dosud nestihly
+ předání dokumentů potřebných pro kandidaturu
+ volby
+ ...
Může někdo prosím přinést vytištěné Prohlášení kandidátů, at to případní kandidáti rovnou podepíšou?

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 11 zář 2013, 00:38
od Vaclav.Malek
Já mám 8 černobílých.... tak jestli si chce někdo vytisknout barevné, tak je to zde: http://www.pirati.cz/_media/ao/formular ... psp_a4.pdf

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 11 zář 2013, 00:46
od Daniel.Prim
Vaclav Malek píše:Já mám 8 černobílých.... tak jestli si chce někdo vytisknout barevné, tak je to zde: http://www.pirati.cz/_media/ao/formular ... psp_a4.pdf
já bych i vytisknul, ale nemá ani ČB toner... došel chudinka...

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 11 zář 2013, 00:49
od Hurvajz.jr
momentálně nemám kde vytisknout rád vyplním i CB

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 11 zář 2013, 08:57
od Martin.Shanil
edit: už nic