Stránka 30 z 101
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 26 črc 2013, 11:46
od Vaclav.Malek
supr... do Mělníka jsme "pozvaní" na FB

Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 26 črc 2013, 11:58
od Martin.Shanil
Vaclav Malek píše:
supr... do Mělníka jsme "pozvaní" na FB

kde ? odkaz ?
asi by bylo fajn na místě konání aspon tyden předem vyvěsit pozvánku - třeba jim to poslat a požádat je o vyvěšení. To by mohlo fungovat.
pak tam přijet o hodinu dřív a chvíli postávat na náměstí s vlajkou a rozdat ještě pár pozvánek.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 26 črc 2013, 12:23
od Vaclav.Malek
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 08 srp 2013, 15:55
od Vaclav.Malek
Tábor?
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 11 srp 2013, 19:03
od Martin.Shanil
Vaclav Malek píše:Tábor?
tábor určitě, tam jedem stejně, ale co ještě předtim alespoň mumble?
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 12 srp 2013, 13:05
od Vaclav.Malek
Já právě mám tenhle týden tak plnej, že ani ten mumble asi nestíhám... a kdoví kdo všechno by přišel...
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 12 srp 2013, 21:37
od Dominika.Michailidu
No, já právě počítala, že se uvidíme na táboře, tak jsem nic nevymýšlela.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 19 srp 2013, 02:56
od Dalibor.Zahora
A kdo jak budete na taboře?
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 19 srp 2013, 07:11
od Martin.Shanil
až dopiju kafe tak se sbalim a jedem.
Re: [schůze] - plánování schůzí
Napsal: 19 srp 2013, 10:18
od Dominika.Michailidu
já nejdřív ve středu