Stránka 30 z 101

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 26 črc 2013, 11:46
od Vaclav.Malek
Dalibor Zahora píše:Já zdravím z Mělnika, stylově z http://www.lunchtime.cz/u-pirata-melnik/
https://foursquare.com/v/u-piráta/4fa94 ... 106f82f6e0

Možná jediný podnik na hlavním náměstí, který má wi-fi :), kapacita cca 30 lidí, plus zahrádka, jako tip do budoucna dobrý.
Vaclav Malek píše:Můžeme se ject podívat třeba do Štěchovic :D http://www.novinky.cz/krimi/308701-stre ... irani.html
Ještě sou Piráti liberální, u nás vydírání za nahý fotky nehrozí :D
supr... do Mělníka jsme "pozvaní" na FB :)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 26 črc 2013, 11:58
od Martin.Shanil
Vaclav Malek píše: supr... do Mělníka jsme "pozvaní" na FB :)
kde ? odkaz ?

asi by bylo fajn na místě konání aspon tyden předem vyvěsit pozvánku - třeba jim to poslat a požádat je o vyvěšení. To by mohlo fungovat.
pak tam přijet o hodinu dřív a chvíli postávat na náměstí s vlajkou a rozdat ještě pár pozvánek.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 26 črc 2013, 12:23
od Vaclav.Malek
Martin Shanil píše:kde ? odkaz ?
http://www.facebook.com/pirati.stc ;)

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 08 srp 2013, 15:55
od Vaclav.Malek
Tábor?

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 11 srp 2013, 19:03
od Martin.Shanil
Vaclav Malek píše:Tábor?
tábor určitě, tam jedem stejně, ale co ještě předtim alespoň mumble?

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 12 srp 2013, 13:05
od Vaclav.Malek
Já právě mám tenhle týden tak plnej, že ani ten mumble asi nestíhám... a kdoví kdo všechno by přišel...

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 12 srp 2013, 21:37
od Dominika.Michailidu
No, já právě počítala, že se uvidíme na táboře, tak jsem nic nevymýšlela.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 19 srp 2013, 02:56
od Dalibor.Zahora
A kdo jak budete na taboře?

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 19 srp 2013, 07:11
od Martin.Shanil
až dopiju kafe tak se sbalim a jedem.

Re: [schůze] - plánování schůzí

Napsal: 19 srp 2013, 10:18
od Dominika.Michailidu
já nejdřív ve středu